Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha céges célra használom a...

Ha céges célra használom a saját netemet (home office) a cégnek nem illenék beszállnia a havidíjba?

Figyelt kérdés

Ismerősöm jó ideje évek óta van néha home officeban heti 1 napokat. És azt mondja noha csak heti 1 nap (4 nap meg bent) mégis evidens hogy a cég állja a netet hiszen hát céges célra is használja.


Én új vagyok ezen a téren nálunk eddig sose volt h office, de az elmúlt 1 hónapban (lassan) nem heti heti hanem full heti 5 napot a céges dolgokkal ügyködök a saját netemen.

Ezek után nem lenne evidens hogy ezt a cég állja? De legalábbis beszáll a haviba?


2020. ápr. 3. 20:33
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
44%
Nem nagyon hallottam ilyesmiröl még. Eleve akinek olyan munkája van hogy home officeba is tudja csinálni annak alap hogy van otthon internete és nem csak a home office kedvéért köttette be. Így pedig nem jelent többletköltséget tehát a cégnek semmi köze hozzá.
2020. ápr. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
28%
10 esnek biztosan nagyon magas a fizuja, ha ilyen kis önérzetes.
2020. ápr. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
41%
Pitiáner...
2020. ápr. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
65%
Ha ezek után azt mondják, hogy nem kell ott dolgozni, gondolom megsértődsz?
2020. ápr. 4. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
40%
Egy elég közeli ismerősöm barátnője félig meddig home office-os volt, volt olyan hét amikor csak 1 napot dolgozott otthonról, de volt hogy két hétig be se kellett mennie. Ő kapott napi 1000 forint rezsipénzt ha otthonról dolgozott. Igen, otthon fogy az áram, víz, ami bennt az irodában, hűtés-fűtés, internet stb.
2020. ápr. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
50%

Mennyi a havidij ? 2000 Ft körül ? Mennyi forgalmat generalsz így ? Adjon egy ezrest ? Szerintem hívd fel a főnököt hogy vagy ezentúl egy ezressel többet fizet vagy hétfőtől nem dolgozol.


Ne is hívd, írd meg azt másold be a válaszát :):):):):)

2020. ápr. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:

"Ha ezek után azt mondják, hogy nem kell ott dolgozni, gondolom megsértődsz?"


Abszolút nem , mondjon fel, fizesse ami törvény és szerződés szerint is jár, alapból van 60 napos felmondási időm mely fizetett és jár 3 havi végkielégítés ez így egyben 5 havi pénz lenne, semmi gond ezt leszurkolja nekem és már ott se vagyok.


Gondolom, te se gondoltad másként az elbocsátást csakis jogszerűen.

2020. ápr. 4. 08:29
 18/46 anonim ***** válasza:
75%

Ha nem veszed el a munkádat akkor adnak 5 havi pénzt ?


Mesélj erről kérlek mert ez most felizgatott :)

2020. ápr. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
77%
Ez szerintem az a kis f@&€szjankó munkaügyis idióta. Uncsizik. :)
2020. ápr. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:

Ha nem végzed el a munkád, akkor rendkívülvel felmondhat kötelességszegésért és akkor se felmondási idő, se végkieg. Kapod a munkabéred és csókolom.

Örülj neki, hogy dolgozhatsz, egyik barátnőmmel közölték vagy táppénzt intéz magának vagy fizetetlenre megy, mert bezárt az üzlet ahol dolgozott. Nagy nehezen kijárta a táppénzt, hogy ne maradjon bevétel nélkül.

2020. ápr. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!