Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkanélküliség és depresszió?

Munkanélküliség és depresszió?

Figyelt kérdés
Lassan majdnem egy éve nem találok munkát, hiába keresek ezer helyen, abból kb pár hív vissza és a szokásos majd értesítünk szöveg hangzik el interjún. Pénzem sincs nagyon, családomnak is tartozok, már nagyon szeretnék dolgozni, de lassan a feladásnál vagyok. Néha sajnos beüt a depressszó is, ami miatt kb. egész nap alszok, álmos vagyok, semmihez nincs kedvem. Első munkahelyem volt a legjobb olyan 2017ben, mert ott tényleg szerettem a kollégákat és ők is engem, mivel kevesen voltunk így gyorsan egymásra hangolódtunk. Azt ott hagytam, mert idővel besokaltam a munka miatt, rájöttem nem nekem való és elkezdtem az érettségit ami sikerült is a matek kivételével. Szóval egészen szép eredményt értem el ott. Mit tegyek, hogy ne uralkodjon el jobban ez a depresszió, magány, kedvtelenség munkahiány miatt? Pénzhiány miatt is vásárolni se tudok menni, kellene jó pár dolog ami fontos lenne de nem megy még. Mi a francot csináljak, hogy találjak végre egy jó munkahelyet ahol sokáig maradhatok? árufeltöltést nem nekem találták ki, mert utálom az embereket főleg a vásárlókat, pénztárkodás nem menne, mert nem értek a számokhoz és leblokkolnék hiába van ott újfajta péntárgép, gyári munkákat próbáltam, de egy próbanap erejére felhívtak azt ennyi volt, pedig van 3 éves gyári tapasztalatom gyakorlaton. Továbbtanulás jelenleg nekem nem megengedett, mert ahhoz kéne pénz ami sajnos nincs. Ki van még hasonló helyzetben? 23L

2020. szept. 3. 19:30
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
2x ptobálkoztam vele nem ment,bar bevallom nem sokat foglalkoztam vele és kevés időmvolt ra de egyszer csak meglesz, mert ha ennyit szenvedtem vele akkor nehogy már a matek fogjon ki rajtam...jelenleg inkább munkán gondokzom ha talaltam akkor neki futok ujra amateknak egyszer csak meglesz, 2-esre legalább. még valami nincsenek meg a érettségiről a papir amin rajtavan hogy eből meg ebből sikerult, sulian ahol csinaltam eltudnam kérni? csak hogy legyen nyoma.
2020. szept. 3. 22:36
 12/40 anonim ***** válasza:
38%
Nyugi báttya. Én MSc-vel se nagyon találok. Akkor érettségi nélkül durva lehet a helyzet.
2020. szept. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
94%

#12: nem báttya, hanem valami csajszi. Azért MSc-vel mindenképp jobbak a lehetőségek, szerintem ezt nehéz lenne cáfolni.


Kérdező: nem kell kikérni semmit, ezek központilag megvannak nekik. Bővebben meg itt: [link]

2020. szept. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos az állami helyeken csak szívatnak az interjú után. :(
2020. szept. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:

13-as köszii :)

amugy ja valami csajszi vagyok bár gyakorlaton mindenki báttyázott mindnekit :D..

2020. szept. 3. 23:02
 16/40 anonim ***** válasza:
25%
Hát ha ismerkednél írj. Vagy ha más nem matekozhatunk. ;)
2020. szept. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:

matektanár lennél esetleg? :D

de am. voltam matektanárnál is de nem sokat segitett, kb úgy magyarázott mint tanórán ahol a fél osztály nem figyelt és a tanár csak magyarázottannak a 6 gyereknek aki figyelt..

2020. szept. 3. 23:10
 18/40 anonim ***** válasza:
47%
Nem de kíváncsi lettem rád. :D Bár ahogy Mészáros Lölő mondaná kérdezhetnéd hogy matematikus vagyok-e. :D
2020. szept. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
94%

#16, életvezetési tanácsokat nem szeretek adni, de egy munkanélküli MSc-s meg egy munkanélküli 8 elemis aki a családjának is tartozik nem a legjobb párosítás :P


Bár persze más, mikor ott vannak még a szülők is. Én is visszasírom ezt az időszakot, mikor még nem volt ilyesmire gondom. Vagy leginkább csak nem érdekelt.


De hát, áldásom rátok :D

2020. szept. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
72%
Majd veszünk fel 3 év múlva csokot. :D
2020. szept. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!