Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkanélküliség és depresszió?

Munkanélküliség és depresszió?

Figyelt kérdés
Lassan majdnem egy éve nem találok munkát, hiába keresek ezer helyen, abból kb pár hív vissza és a szokásos majd értesítünk szöveg hangzik el interjún. Pénzem sincs nagyon, családomnak is tartozok, már nagyon szeretnék dolgozni, de lassan a feladásnál vagyok. Néha sajnos beüt a depressszó is, ami miatt kb. egész nap alszok, álmos vagyok, semmihez nincs kedvem. Első munkahelyem volt a legjobb olyan 2017ben, mert ott tényleg szerettem a kollégákat és ők is engem, mivel kevesen voltunk így gyorsan egymásra hangolódtunk. Azt ott hagytam, mert idővel besokaltam a munka miatt, rájöttem nem nekem való és elkezdtem az érettségit ami sikerült is a matek kivételével. Szóval egészen szép eredményt értem el ott. Mit tegyek, hogy ne uralkodjon el jobban ez a depresszió, magány, kedvtelenség munkahiány miatt? Pénzhiány miatt is vásárolni se tudok menni, kellene jó pár dolog ami fontos lenne de nem megy még. Mi a francot csináljak, hogy találjak végre egy jó munkahelyet ahol sokáig maradhatok? árufeltöltést nem nekem találták ki, mert utálom az embereket főleg a vásárlókat, pénztárkodás nem menne, mert nem értek a számokhoz és leblokkolnék hiába van ott újfajta péntárgép, gyári munkákat próbáltam, de egy próbanap erejére felhívtak azt ennyi volt, pedig van 3 éves gyári tapasztalatom gyakorlaton. Továbbtanulás jelenleg nekem nem megengedett, mert ahhoz kéne pénz ami sajnos nincs. Ki van még hasonló helyzetben? 23L

2020. szept. 3. 19:30
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ne a munkára koncentrálj, hanem a matekra. Nem hiszem, hogy egy 2es szintet ne tudj elérni. Állj rá a matekra egy fél évre, csak gyakorolj, kérdezz aki segítene benne és sorozatba oldjad a feladatokat, előbb, utóbb menni fog. Érettségizz le ha a többi meg lett!
2020. szept. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért tudna dolgozni is, meg ez ugye megint csak pénz az érettségi vizsga, nincs ingyen.
2020. szept. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
81%
Jó, de ha elkezd dolgozni, akkor nem fog gyakorolni, úgy megint nem lesz meg a matekja ha dolgozik, mert munka után fáradt lesz, nem lesz kedve hozzá, stb. Majd kérjen meg egy hozzátartozót legyen kedves kifizetni a vizsgát,akkor már garantált hogy átmenjen ha fél évig csak matekozott. Úgy utána könnyebb elhelyezkedni és a pénzt vissza adni
2020. szept. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
97%
Keress alkalmi munkát, vagy 4 órást. Írtad hogy van szakmád, milyen szakma az? Abban esetleg elhelyezkedni?
2020. szept. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
0%
23. Te nem vagy normális. Van aki munka mellett még esti iskolába is jár. Meg kérjen meg valakit, ilyen fiatal hölgy aki dolgozni tudna simán. Trollkodsz?
2020. szept. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
96%
Takarítónak 4 órában max. Nettó 80 ezer meg van belőlle, de matek gyakorlása nélkül sosem lesz érettségid, ne legyél rá lusta! Kétszer meghúztak már az gáz, és gondolom xartál az egészre, gyakoroljál, nekem is nehezen ment, de csak úgy jöttem bele, hogy sorozatba csináltam a példákat órákon keresztül, egy idő után kezdtem ráérezni, de hónapok kellettek, de bukni semmi képp nem akartam és nem is buktam soha matekból 3as, 4es lettem a végére.
2020. szept. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
90%
25ös, de nem mindenki eszes! Valakinek nem megy a matek sehogy sem, vagy a tanulás. Ilyenről nem hallottál még? Az egy dolog, hogy valaki estin végzi, meg lediplomázik, a másik meg nem tud megtanulni olvasni. Nem vagyunk egyformák, lehet ennek a lánynak több idő kell a tanulásra, a logikára, stb. Te nem vagy normális, ha azt hiszed egyforma képességekkel rendelkezik mindenki, majd mindenki lehet mérnök, jogász, orvos, szép is volna.
2020. szept. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
21%
És addig ki tartja el? Az anyja meg gondolom dolgozik keményen. Te se vagy tiszta fialàs egyébként. Érettségivel se lesz sokkal jobb ha nem ért semmihez.
2020. szept. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
65%

Mi az, hogy nincs időd tanulni meg leérettségizni? Ennyire elveszi minden időd a munka? Lol... kifogás kifogás hátán, valószínűleg már évek óta, és csodálkozol, hogy nem jutsz egyről a kettőre.


Menj el a legközelebbi gyárba, kezdj el dolgozni és jövőre tedd le estin az érettségit. Ez a megoldás.

2020. szept. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
26%
Ha fiú lenne, már szidnàk hogy miért nem dolgozik, meg ilyenek.
2020. szept. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!