Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan állnál a főnök elé ha...

Hogyan állnál a főnök elé ha dupla fizetést szeretnél és erre ráakarnád bírni?

Figyelt kérdés

Most 150 ezer a fizetésem de rájöttem hogy ennél kétszer többet is ér a munkám a cégnek mivel milliókat szed ki havonta belőle a főnök.


Próbálkoztam pár kollégát meggyőzni este facebookon hogy együtt lépjün kfel de nem akartak inkább.


Szóval valahogy egyedül kéne neki futnom , arra gondoltam hogy bemondok először 500 ezret és elkezdünk utána alkudozni mondjuk ő mond 200at aztán én 400at aztán megállunk közuépen 300 ezernél és mindenki boldog.


De arra is gondoltam hogy mondom neki hogy a kollégák is beálltak mögém aztán valamit úgy, csak ugye akkor az drágább lenne neki ha nem csak nekem emelné a fizetést, valahogy ezt kéne úgy fdorgatni hogy mögöttem vannak a kollégák de csak nekem adjon emelést és akkor lecsítitom őket cserébe , és akkor így nem mondanám el kollégáknak hogy én kaptam emelést de még is a megérdemelt bérem kapnám.


Valami ilyesmi kéne de nem juitottam még végérvényre , valami tipp?


2021. márc. 28. 16:19
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 A kérdező kommentje:
Jó munkaerő vagyok és itt vagyok már 4 éve szerinted kirúgnak? Nem hinném, jól dolgozok és miattam is kereshet annyit a főnök szóval mostmár kijár egy emelés
2021. márc. 28. 16:46
 12/69 anonim ***** válasza:
100%
Fogadhatunk.
2021. márc. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/69 A kérdező kommentje:
Holnap eldől , áprilistól már 300at akarok keresni, de nagyon maximukm azt fogadom el hogy most mondjuk megemli 200-ra és nyártól 300-ra
2021. márc. 28. 16:55
 14/69 anonim ***** válasza:
100%
Azért keresel 150-et, mert OTT ENNYIT ÉR a munkád. Istentelenül ki fog röhögni a főnököd. Ha valóban 300 ezret érne, akkor lenne egy ilyen ajánlatod, és pár hét múlva kezdenél. De azért majd számolj be a főni reakciójáról :D
2021. márc. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/69 A kérdező kommentje:
Azért van enyni fizetés mert mint a kollégám sok itt a gyáva aki elfogadja ezt de én nem tolerálom tovább és igen tudom hogy mennyit ér a munkám
2021. márc. 28. 17:21
 16/69 anonim ***** válasza:
82%
Na mennyit? Annyit, amennyit ki tudsz harcolni magadnak. Azaz 150 ezer forintot. Egy fillérrel sem többet. A többi csak hiszti. Ha azzal állsz a főnököd elé, hogy te mostantól 500 ezret kérsz, akkor kiröhög, ha meg azzal hogy a munkatársaid támogatnak, akkor még ki is rúg mert kell a halálnak egy hazudozó, magát valakinek képzelő öntudatos mitugrász.
2021. márc. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/69 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a kérdésre válaszolva ("Hogyan állnál a főnök elé ha dupla fizetést szeretnél és erre ráakarnád bírni?"): részegen állnék a színe elé. Akkor elnézné, hogy ilyen baromságokat mondok. Persze csak ha munkaidőn kívül vagyok részeg.
2021. márc. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 anonim válasza:
100%
150 ezer forint az azért valóban elég sovány. Ha tényleg olyan jó munkaerő vagy mint írod, akkor érdemes próbálkozni fizetés emelés kérésével. Nem hinném, hogy ki fog rúgni, de nagy valószínűséggel a 300 ezret nem fogja megadni. Jó esetben 10-20% emelést ki tudsz hajszolni a jelenlegi helyzetben, de ennél többet most nem valószínű, hogy kapni fogsz. Bármennyit is kapsz, több lesz a fizetésed mint most, ezért érdemes tenni egy próbát.
2021. márc. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/69 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy a főnök többet vesz ki, a te munkád nem ér többet.

Első körben ezt kell tudatosítani magadban.

Ha ekkora béremelést kérsz, akkor pedig azt kell megmutatnod neki, hogy az amivel többet raksz le az asztalra, mint amilyen munkára felvett anno.

2021. márc. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/69 anonim ***** válasza:
100%

Valahol reális amit mondasz. Viszont ő a vállalkozó, te alkalmazott vagy.


Ha magadnak akarsz ennyit keresni, mert tudod mennyiért adják el a munkád, akkor vállalkozz.


Alapvetően azt látom, amit mások is írtak. Ha bekényelmesedtél ebbe a munkahelybe és nem vagy hajlandó sem többet adni sem váltani, akkor sok esélyed nincs.

Mondhatod, hogy felmondasz, de ahogy írták előttem is, felvesz mást helyetted.

2021. márc. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!