Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan állnál a főnök elé ha...

Hogyan állnál a főnök elé ha dupla fizetést szeretnél és erre ráakarnád bírni?

Figyelt kérdés

Most 150 ezer a fizetésem de rájöttem hogy ennél kétszer többet is ér a munkám a cégnek mivel milliókat szed ki havonta belőle a főnök.


Próbálkoztam pár kollégát meggyőzni este facebookon hogy együtt lépjün kfel de nem akartak inkább.


Szóval valahogy egyedül kéne neki futnom , arra gondoltam hogy bemondok először 500 ezret és elkezdünk utána alkudozni mondjuk ő mond 200at aztán én 400at aztán megállunk közuépen 300 ezernél és mindenki boldog.


De arra is gondoltam hogy mondom neki hogy a kollégák is beálltak mögém aztán valamit úgy, csak ugye akkor az drágább lenne neki ha nem csak nekem emelné a fizetést, valahogy ezt kéne úgy fdorgatni hogy mögöttem vannak a kollégák de csak nekem adjon emelést és akkor lecsítitom őket cserébe , és akkor így nem mondanám el kollégáknak hogy én kaptam emelést de még is a megérdemelt bérem kapnám.


Valami ilyesmi kéne de nem juitottam még végérvényre , valami tipp?


2021. márc. 28. 16:19
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:
Mit tervezel még, te tárgyalóbajnok? 😂
2021. ápr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 A kérdező kommentje:
Vastag csekket hogy csendben távozzak
2021. ápr. 21. 19:33
 53/69 anonim ***** válasza:
Kitalálom, te ajánlasz a főnöködnek egy egymillás végkielégítést, ő meg egy 100 ezreset, aztán középen (550) megegyeztek!
2021. ápr. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 A kérdező kommentje:
Sok mindent tudok én itt és utóbbi 2 hétben mióta tudom mi a stájsz készitettem is videófelvételek is , na ezeket szépen megmutatom neki hogy hova küldjem vagy kérem a jussom
2021. ápr. 21. 19:49
 55/69 anonim ***** válasza:
100%
Vadász, Vadász, te szopni jársz ide.
2021. ápr. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 A kérdező kommentje:
Most még azt hiszi a főnök hoghy ő nevet a végén de itt én fogok nevetni , új helyet is kipécéztem már magamnak megvárom itt az elmenetelt aztán be is jelentkezek van ott egy ismerősöm is aki proteciót adhat ha úgy van , csak előtte ottani főnökkel akarok beszélni hogy mi meg hogy lenne fizetésügyielg
2021. ápr. 21. 19:53
 57/69 anonim ***** válasza:
100%

#54


Vigyázz, amire készülsz az bűncselekmény. Feljelent, és mész a böribe....

2021. ápr. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 anonim ***** válasza:
Szerinted a raktarok fonokok mennyire beszelnek ossze? Mondjuk x raktarnal nagyon lejaratod magad nem lehet hogy x raktar fonoke szol a raktaros haverjainak hogy ez az embert ne alkalmazzatok? Eddig minden amit a gyerekes kirohanasodba tettel artott neked. Ideje volna kettot vissza lepni es elgondolkodni. De amugy nekem mindegy, tedd tonkre az eleted... Elore szoltunk hogy ez lesz...
2021. ápr. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 A kérdező kommentje:
Milyen bűncselekményről beszélsz?? itt maximum az volt az hogy engem kirúgtak ok nélkül csak mert kértem fizetés emelést másik helyen azt mondták ezért ki se rúghattak volna és kártéritést is kérhetnék biróságon de először van egy másik tervem
2021. ápr. 22. 17:47
 60/69 anonim ***** válasza:
100%

BTK:

367. § (1) Aki jogtalan haszonszerzés végett mást erőszakkal vagy fenyegetéssel arra kényszerít, hogy valamit tegyen, ne tegyen vagy eltűrjön, és ezzel vagyoni hátrányt okoz, bűntett miatt egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

2021. ápr. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!