Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan állnál a főnök elé ha...

Hogyan állnál a főnök elé ha dupla fizetést szeretnél és erre ráakarnád bírni?

Figyelt kérdés

Most 150 ezer a fizetésem de rájöttem hogy ennél kétszer többet is ér a munkám a cégnek mivel milliókat szed ki havonta belőle a főnök.


Próbálkoztam pár kollégát meggyőzni este facebookon hogy együtt lépjün kfel de nem akartak inkább.


Szóval valahogy egyedül kéne neki futnom , arra gondoltam hogy bemondok először 500 ezret és elkezdünk utána alkudozni mondjuk ő mond 200at aztán én 400at aztán megállunk közuépen 300 ezernél és mindenki boldog.


De arra is gondoltam hogy mondom neki hogy a kollégák is beálltak mögém aztán valamit úgy, csak ugye akkor az drágább lenne neki ha nem csak nekem emelné a fizetést, valahogy ezt kéne úgy fdorgatni hogy mögöttem vannak a kollégák de csak nekem adjon emelést és akkor lecsítitom őket cserébe , és akkor így nem mondanám el kollégáknak hogy én kaptam emelést de még is a megérdemelt bérem kapnám.


Valami ilyesmi kéne de nem juitottam még végérvényre , valami tipp?


2021. márc. 28. 16:19
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim ***** válasza:
100%
SZerintem keress új munkahelyet. Jobban jársz, főleg ezek után.
2021. márc. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 anonim ***** válasza:
Troll
2021. márc. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 anonim ***** válasza:
100%
Na 300-at keresel már? :D
2021. ápr. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 Laylah ***** válasza:
100%
Keres, csak nem talál :)
2021. ápr. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/69 A kérdező kommentje:
Nem már májustól nem klell mennem szóval lehet örülni , ilyen kollégák kellenek nektek is akiknek segiteni akar az ember aztán belökik a szakadékba
2021. ápr. 20. 18:15
 46/69 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez eleg egyertelmu volt, mi elore szoltunk hogy ez lesz :)
2021. ápr. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 anonim ***** válasza:
100%
Szóltunk.
2021. ápr. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé szarul csináltad ezt, de remélem legalább tanultál belőle.

Ann onálunk is volt hasonló helyzet, csak ott nem egészen a pénzről szólt a dolog (csak részben). Az egyik üzem a gyárban kapott egy kiállhatatlan főnököt, aki totál szarba sem vette őket, egy igazi rohadt, szar alak volt. A dolgozók összefogtak és próbálták elérni ,hogy más legyen a főnökük, de nem jött össze. Kb. mindenki felmondott az üzemben, ha jól emlékszem 40 ember ment el (kb. 60 ember szokott lenni saját dolgozó).

Na szóval a tanulság, hogy akkor sem biztos, hogy te nyersz, ha egyébként egy csomó ember melletted áll, vagy majdnem mindenki.

Ilyen dolgokba fölösleges egyáltalán belekezdeni is.

2021. ápr. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 A kérdező kommentje:
Nem baj megemlegetik mielőtt lelépek tervezek én még valamit
2021. ápr. 21. 18:29
 50/69 A kérdező kommentje:
Aztán új munkahelyen jobb sorom lesz úgy is ilyen helyre többet nem megyek ahol ilyen kollegák meg főnők van hogy semmibe nézi az embert
2021. ápr. 21. 18:30
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!