Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan állnál a főnök elé ha...

Hogyan állnál a főnök elé ha dupla fizetést szeretnél és erre ráakarnád bírni?

Figyelt kérdés

Most 150 ezer a fizetésem de rájöttem hogy ennél kétszer többet is ér a munkám a cégnek mivel milliókat szed ki havonta belőle a főnök.


Próbálkoztam pár kollégát meggyőzni este facebookon hogy együtt lépjün kfel de nem akartak inkább.


Szóval valahogy egyedül kéne neki futnom , arra gondoltam hogy bemondok először 500 ezret és elkezdünk utána alkudozni mondjuk ő mond 200at aztán én 400at aztán megállunk közuépen 300 ezernél és mindenki boldog.


De arra is gondoltam hogy mondom neki hogy a kollégák is beálltak mögém aztán valamit úgy, csak ugye akkor az drágább lenne neki ha nem csak nekem emelné a fizetést, valahogy ezt kéne úgy fdorgatni hogy mögöttem vannak a kollégák de csak nekem adjon emelést és akkor lecsítitom őket cserébe , és akkor így nem mondanám el kollégáknak hogy én kaptam emelést de még is a megérdemelt bérem kapnám.


Valami ilyesmi kéne de nem juitottam még végérvényre , valami tipp?


2021. márc. 28. 16:19
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 A kérdező kommentje:
csak éppen itt nem jogtalan a haszonszerzés mert még itt dolgozk
2021. ápr. 22. 18:43
 62/69 A kérdező kommentje:
Hát ez vicc, kezdem azt hinni hogy valaki innen pont kolléga vagy valami mert kitiltottak helyről és már hjövőhéten se mehetek be de jólvan nem is megyek én oda többet ilyen fizetésért nekem nem kell ez az 1 hétr se már , majd pár év múlva visszamegyek benézni ha jó a fizetésem már de a kollégáknak is megmutatom mennyi pnézem van aztán megmondom hogy inkább követni kellett fvolna
2021. ápr. 24. 11:27
 63/69 anonim ***** válasza:
Ismét csak hehe
2021. ápr. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 A kérdező kommentje:
facebookon fogok ráírni akkor fönőkre és megmutatni neki azt a pár videót ami van nekem hogy mit szól hoizzá
2021. ápr. 24. 11:51
 65/69 Laylah ***** válasza:
Tudod, ha valamit vársz érte (mondjuk nagyobb végkielégítést), akkor ezt zsarolásnak hívják. Nagy mákod lesz, ha nem jelent fel, pláne, hogy bizonyítékként ott lesz a FB-s beszélgetés.
2021. ápr. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 A kérdező kommentje:
furfangosabb vagyok én annál mintsem ott egyből kijátszam a lapjaimat nem vagyok én hülye
2021. ápr. 24. 19:57
 67/69 anonim ***** válasza:
100%
Ebben én egyáltalán nem vagyok ilyen biztos.
2021. ápr. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:
100%

#66

Persze, nem vagy hülye. Épp most rugattad ki magad.... 😁

2021. ápr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 A kérdező kommentje:
És ? ez még nem a vége a menetnek, meg az új helyxnen úgy is több pénzt kérek szóval én csak jól jártam, és még innen is csurrancseppen majd valami azt garantálkom
2021. ápr. 24. 20:30
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!