Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan állnál a főnök elé ha...

Hogyan állnál a főnök elé ha dupla fizetést szeretnél és erre ráakarnád bírni?

Figyelt kérdés

Most 150 ezer a fizetésem de rájöttem hogy ennél kétszer többet is ér a munkám a cégnek mivel milliókat szed ki havonta belőle a főnök.


Próbálkoztam pár kollégát meggyőzni este facebookon hogy együtt lépjün kfel de nem akartak inkább.


Szóval valahogy egyedül kéne neki futnom , arra gondoltam hogy bemondok először 500 ezret és elkezdünk utána alkudozni mondjuk ő mond 200at aztán én 400at aztán megállunk közuépen 300 ezernél és mindenki boldog.


De arra is gondoltam hogy mondom neki hogy a kollégák is beálltak mögém aztán valamit úgy, csak ugye akkor az drágább lenne neki ha nem csak nekem emelné a fizetést, valahogy ezt kéne úgy fdorgatni hogy mögöttem vannak a kollégák de csak nekem adjon emelést és akkor lecsítitom őket cserébe , és akkor így nem mondanám el kollégáknak hogy én kaptam emelést de még is a megérdemelt bérem kapnám.


Valami ilyesmi kéne de nem juitottam még végérvényre , valami tipp?


2021. márc. 28. 16:19
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerinted mégis hogy engedheti meg magának ezt a hangnemet egy ilyen értékes, pótolhatatlan munkaerővel szemben? Hát nem látja, hogy a te munkád mennyit ér?!
2021. márc. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/69 A kérdező kommentje:
Ja én is ezt mondom csak most bekavartak a kollégák a tervbe így rossz szájizzel indult a dolog de most kicsit tervezgetek meg kivárok
2021. márc. 29. 17:35
 33/69 anonim ***** válasza:
100%
Várjál csak, jó sokáig, nehogy a következő próbálkozásod egy bizalomvesztés miatti azonnali hatályú felmondással jutalmazza. A kavarásért jogos lenne, és a munkaügyi pert is buknád, ha beperelnéd utána.
2021. márc. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 A kérdező kommentje:
Most az jutott még eszembe hogy írok egy levelet az egész raktár nevében hogy fizetésemelést akarunk de nem írom bele magam csak igy együttesen akkor hátha megmozdul valami
2021. márc. 29. 17:41
 35/69 anonim ***** válasza:
Nem lesz egyértelmű, hogy ki írta... 😂 Legyél tökös, írasd alá mindenkivel. Mindenkit nem fog kirúgni. Egy embert meg igen.
2021. márc. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 A kérdező kommentje:
Ja hát arra is gondoltam hogy ráírom minden kolléga nevét így meg úgyse tudja megmondani ki volt az
2021. márc. 29. 17:46
 37/69 anonim ***** válasza:
100%
Ritka hülyének kell lenni ahhoz, hogy ennyire hülyének nézzen valakit, aki milliókat keres
2021. márc. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/69 A kérdező kommentje:
Azért keres milliókat mert mi hajszolunk neki nélkülünk nem lennének milliók ezt kéne felfognia , nekem ad 150 ezret miközben meg vesz új autót egy ház áráért én meg sose veszek házat ebből a pénzből nbem hogy ilyen autót hát szerintem kijár nekem legalább 300 ezer egyenlőre
2021. márc. 29. 17:54
 39/69 anonim ***** válasza:
87%
miért etetitek a trollt
2021. márc. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 anonim ***** válasza:
100%
Már megbeszéltük, annyi jár neked, amennyire leszerződtél. A többi csak hiszti.
2021. márc. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!