Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az miért jó egy munkáltatónak...

Az miért jó egy munkáltatónak hogy egy embert az összes többinél tízezrekkel rosszabbul fizet meg?

Figyelt kérdés

Diplomás ember és bőven 200 nettó alatt kap. A cégnél rajta kívül senki sincs 220-230 nettó alatt. És van köztük olyan akinek érettségije van csak vagy még az se( 8 általános).


Miért jó ez egy cégnek? Ezzel akarja elüldözni azt az egyet? Felmondhatna neki ugyan de akkor végkielégítést kéne adni, az úgy nem jó.


És ezzel a fizetést a padlón tartom módszerrel akarja "távozásra ösztönözni"?


2021. máj. 10. 19:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/84 anonim ***** válasza:
86%
Többszáz értelmes választ kaptál már, csak nem bírja befogadni az agyad. Túl kicsi a kapacitása. Ezért is keresel ilyen keveset. 2011-ben 400 ezer olyan 15 év feletti lakott az országban, akinek nem volt meg a 8 általánosa. Bizony, mindenki okos, veled van a baj. Diplomásként hasonlítsd magad ezekhez a szerencsétlenekhez...
2021. máj. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/84 anonim ***** válasza:
89%
#20.08 Megtaptad az érdemi választ, Balázska, ahogy az összes korábbi alkalommal is. Ennyit érsz. Ha többet érnél, eladnád a szaktudáso máshol, több pénzért. Nem? De! Nem teszed, mert máshol sem kapnál több pénzt, de talán még annyit sem, mint itt, szóval becsüld meg magad!
2021. máj. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/84 anonim ***** válasza:
86%

Te 400 forintot adsz a péknek a 300 forintos kenyérért. Ha felemelné az árát hirtelen 500ra akkor is oda járnál?


A helyzetet ugyanez pepitában. Ahogy az előző 300 alkalommal is, amikor ugyanezt kérdezted.

2021. máj. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/84 Koplárovics Béci ***** válasza:
86%

"Majd ha lesz egy értelmes érdemi válasz majd nem lesz új epizód. "


Rengeteg értelmes választ kaptál már, nem fogom egyiket sem megismételni. Nem tudom, hogy képtelen vagy őket felfogni, vagy nem is akarod őket felfogni.

2021. máj. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/84 A kérdező kommentje:

"Te 400 forintot adsz a péknek a 300 forintos kenyérért. Ha felemelné az árát hirtelen 500ra akkor is oda járnál?“


Ostoba hülye üres maszlag semmi logika, mert ennek alapján ugyan MIÉRT emel a meglevő embereknek? MIért mitől fél, hogy elmennek? és akkora veszteség lenne egy 8 elemis senki, egy érettségis duplasenki és a hasonlók távozása amikor a bokorban 10 különbet találna a helyükre?


Akkor nekik miért emel? Miért nem hagyja az ő bérüket is a padlón, aztán vagy maradnak vagy mennek-ha maradnka jó,ha mennek, 10 különbet talál a helyükre.


Hm? Akkor hogy van ez? Miért ér meg neki egy nulla ember 200 feletti pénzt.-nem folytatom. Hibás a logikád.

ezeknke se kéne többet fizetni mert minek úgyse mennének sehova. de ha mégis-a bokorban különbet találok a helyükre.

A mai világban valaki 8 elemivel-és még alkalmazzák.

MIÉRT? MInek? Mit tud? A nevét leírni?

Ha tudna valamit nem a 8 általánosig vitte volna.



"Rengeteg értelmes választ kaptál már,"


EGYETLEN egyet nem kaptam soha, egyetlen egyet sem. SOHA.

Idézz már be nekem egy értelmes választ.

Én nem látom.

2021. máj. 10. 20:41
 16/84 anonim ***** válasza:
100%

Milyen választ vársz? A cég tudja, hogy nem tudsz vagy lusta vagy felmondani, így nem érzi szükségesnek, hogy anyagilag motiváljon.

De mindegy is, mert úgyis kamu a sztori.

2021. máj. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/84 anonim ***** válasza:
100%
#justalapitvanyiiskolathings
2021. máj. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/84 anonim ***** válasza:
100%
Lalalalalala
2021. máj. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/84 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert nem fizet az értéktelen munkaerőert te se veszel kenyeret 5 ezerért
2021. máj. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/84 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Idézz már be nekem egy értelmes választ."


Nézd vissza bármelyik kérdésed. Még erre se vagy képes. Én meg mondtam, hogy nem írom le újra. Mert tök fölösleges.

2021. máj. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!