Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ausztriai munka nyelvtudas...

Ausztriai munka nyelvtudas nelkul, meg merjem tenni?

Figyelt kérdés

Egy baratom intezett nekem munkat, egy faluban ahol nagy sok hotel van, szobalany munkarol van szo.

Azt mondja, az egesz faluban sok a magyar a hotelben is van egy par ahova menni fogok. De en egy szot sem tudok nemetul, a baratom ezt mondta a fonoknek, tud rola.

Nagyon rossz lesz igy ott dolgozni?

A fonokkel sem tudok szot erteni, de a baratom mindent megbeszelt mar vele, azt mondja minden rendben lesz, adnak szallast is a barat akirol szo van ugyanabban a faluban dolgozik ahol en fogok, nagyon kozel leszek hozza, ez megnyugtat. O folyekonyan beszel nemetul, evek ota ott dolgozik vendeglatasban.

Nagyon felek, nem tudom menjek e, de ez nagyon nagy lehetoseg lenne nekem mert jol keresnek.

Felek hogy le fognak nezni mert nem tudom nemetul, es a kollegak gonoszak lesznek velem.


2022. dec. 14. 21:27
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
28%
Majd írásban kommunikálsz ha kell okosteló google fordító
2022. dec. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
19%
Na, és ilyenkor hol vannak azok, akik mindig itt hangoztatják, hogy egy nyelvet csak úgy lehet megtanulni, ha bedobod magad a mélyvízbe és nulla tudással kiköltözöl? Na?
2022. dec. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
81%
A mélyvízbe vannak biztos
2022. dec. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
14%
Így nem mennék ki. Eleve egy rabszolga munka a vendéglátás kint. De még, hogy nem is tudsz kommunikálni, kihasználnak. 6 hónap alatt el lehet érni egy B1 szintet, amire lehet már alapozni.
2022. dec. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
80%
Vendéglátás mindenhol kulimunka, de kint legalább megfizetik… általában nem az akar szobalánynak kimenni, akinek olyan kurtasok lehetősége van itthon.
2022. dec. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
28%
Én mikor először kimentem Tirolba úgy bántak velünk mint a kutyákkal az osztrákok. Nyelvtudás nélkül ne indulj el! Sokmindent el kell intézni odakint, és akkor még a munkáról nem is beszéltünk. Iratkozz be egy nyelvtanfolyamra csináld végig aztán próbáld meg úgy.
2022. dec. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
20%
Igen, és ha veled szarul bántak, akkor már minden osztrák egyforma…
2022. dec. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
26%
Nyomjál már le egy szezont Tirolban aztán szóljál bele.
2022. dec. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
79%
Azértnemisztigikáljuk túl a dolgokat. A nyelvtudás ami egy szobalánynak kell pár hét alatt megtanulható. Segédmunkásként meg mindenhol fogsz találni olyanokat akik lenéznek....
2022. dec. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
79%
28- tirolban asztaloskodom 7éve, soha senki nem bánt velem úgy, mint egy kutyával... mondjuk le is csapnám :D
2022. dec. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!