Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ausztriai munka nyelvtudas...

Ausztriai munka nyelvtudas nelkul, meg merjem tenni?

Figyelt kérdés

Egy baratom intezett nekem munkat, egy faluban ahol nagy sok hotel van, szobalany munkarol van szo.

Azt mondja, az egesz faluban sok a magyar a hotelben is van egy par ahova menni fogok. De en egy szot sem tudok nemetul, a baratom ezt mondta a fonoknek, tud rola.

Nagyon rossz lesz igy ott dolgozni?

A fonokkel sem tudok szot erteni, de a baratom mindent megbeszelt mar vele, azt mondja minden rendben lesz, adnak szallast is a barat akirol szo van ugyanabban a faluban dolgozik ahol en fogok, nagyon kozel leszek hozza, ez megnyugtat. O folyekonyan beszel nemetul, evek ota ott dolgozik vendeglatasban.

Nagyon felek, nem tudom menjek e, de ez nagyon nagy lehetoseg lenne nekem mert jol keresnek.

Felek hogy le fognak nezni mert nem tudom nemetul, es a kollegak gonoszak lesznek velem.


2022. dec. 14. 21:27
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
0%

30: szerintem azért más nyugisan asztaloskodni, mint egy emberekkel teli szállodában rohamtempóban szobákat takarítani, miközben a vendégeknek minden bajuk van és a főnökség is hajt..


Igen, a ffi szakmunkásokkal jobban bánnak, mint a takarítókkal, mert pl. új asztalost nem kapnának olyan gyorsan, mint egy betanított takarítónőt, aki könnyen pótolható, tehát akivel bármit megtehetnek és meg is tesznek.

2022. dec. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
82%

“Nyugisan adztaloskodni”

Kb mi is általában emberekkel teli nyüzsgő szállodákban, éttermekben adztaloskodunk, miközben útban vagyunk a vendégeknek, útban vagyunk a személyzetnek… nincs olyan, hogy nyugisan asztaloskodni.

Max a kiváltságosoknak akik bemákolnak egy olyan munkát, ahol ki se kell mozduljanak a műhelyből, de ez az asztalosok nagyon kis százaléka. És valami nagyon jobban kell tudni hozzá, mint mások. Pl festeni, de az meg fájdalmas kínhalálhoz vezet, az meg inkább nem kell.

2022. dec. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
78%
#31 csináltad már egyáltalán bármelyiket is? Mert nem úgy tűnik. :D
2022. dec. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
66%

33: én nem, de szomszédom és rokonom is asztalos és valóban műhelyben! :D

Tehát nem az van, hogy hozzálát egy bútorhoz és 20 percenként másik szobába kell rohangálni emeletenként, hanem csak mindig az adott feladat megoldására kell koncentrálni egy adott helyen.


Viszont itt volt a lényeg, ami felett elsiklottatok:


Igen, a ffi szakmunkásokkal jobban bánnak, mint a takarítókkal, mert pl. új asztalost nem kapnának olyan gyorsan, mint egy betanított takarítónőt, aki könnyen pótolható, tehát akivel bármit megtehetnek és meg is tesznek.

2022. dec. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
100%
Na kérdező kimentél?
2023. márc. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!