Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkaerőhiány?

Milyen munkaerőhiány?

Figyelt kérdés

Tele van a média azzal, hogy ebben az országban igenis munkaerőhiány van, főleg az IT-ban, ami nem igaz. Miért van ez? Gyári sori munkára ott vannak az importált biorobot migránsok, IT-ban szintén nincs munkaerőhiány. (tapasztalat!)

Ez miféle terelés akar lenni?



2023. ápr. 28. 16:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/73 A kérdező kommentje:
70-es: Ez igaz. Mondjuk találtam már munkát nagy nehezen a kérdés kiírása óta, de a munkaerőhiány így is kamu.
2023. jún. 17. 07:55
 72/73 anonim ***** válasza:
79%
persze hogy kamu, megy a népbutítás 1000-rel.
2023. jún. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/73 anonim ***** válasza:
100%
Általánosságban nem lehet ilyet mondani. Vannak olyan területek amiknél hiány van és van amiknél nincs. Ha valaki meghirdet egy közgazdász vagy ügyvéd melót, egyból 300-an fognak jelentkezni az adott állásra, ha valaki ápolót vagy matek/fizika tanárt keres, akkor örülhet ha EGYÁLTALÁN LESZ JELENTKEZŐ. Az IT is telítődött, teljesen pályakezdőket alig vesznek fel, ergo ha egyetem alatt leszartad a gyakorlatot, akkor nagyon be fogod szopni és ha találsz is ilyen pályázatot, arra 500-an fognak jelentkezni. Juniorból sincs hiány, azokra is bőven van jelentkező, sokat interjúztattam junior pozira, szóval ebben van tapasztalatom. Seniort viszont nagyon nehéz találni és sokan nem ütik meg a szintet.
2023. jún. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!