Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » BKV villamosvezető 8 általános...

BKV villamosvezető 8 általánossal?

Figyelt kérdés
Most olvastam, hogy van felvétel a BKV-nál villamosvezetőnek. Azt írják, elég a 8 általános. Nos én 21 éves vagyok, estin tanulok az érettségiig. Így van esélyem, hogy felvegyenek? B jogsim megvan, bár azt nem írták, hogy kéne.

2011. okt. 26. 14:25
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/648 anonim ***** válasza:

210 :)


Persze vágjon bele nyugodtan, mert áprilisban lesz a tanfolyam ugy is.


A lényeg az hogy hatósági vizsgáig töltse be a 20. életévét!

19 és fél évesen lehet menni a tanfolyamra! :)


Ez olyan mint a B s jogsi 16,5 éves kortől lehet menni, hatósági vizsgát forgalmiból csak betöltött 17. évesen lehet tenni.


Jelentkezzen Ő is hátha be veszik Őt vagy táged!

Ki tudja mikor lesz megint vill vezetői tanfolyam ..

2011. nov. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/648 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor majd 3felé dobjuk az italok összegét:)

210-es ügynök meg a vendégünk:) Köszi a sok segítséget:) Ha bejutunk lesz majd miért hálálkodnunk:)

2011. nov. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/648 A kérdező kommentje:
Köszi! :D Gyermekeim, ha ez összejön, akkor csapunk egy bulit :P Mindenki a vendégem! :D
2011. nov. 7. 23:06
 64/648 anonim ***** válasza:

210 :)

Ugyan már de köszi mindenkinek ! :)


Természetesen ha van kérdés akkor nyugodtan írjátok meg, amire tudok válaszolok és segítek nektek a továbbiakban! :)


Érdekes lesz a felvételi tájékoztató minden esetre ha nekem is esembe jut valami akkor azt itt közzé teszem ugy is..


Jah igen.. van egy ugynevezett Tesztmester 2 es verzió vagyis a legujjabb még nem jelent meg, de ha meg lesz azt is meg fogom tudni szerezni!


Az a program kresz és müszaki meg minden egybe! A BKV soknak van rá szükségük a házi vizsgák miatt..

A CD n a teljes vizsgaanyag fel van téve a buszosoknak, villamososoknak, trolisoknak, metrósoknak, peronőröknek..

Az az minden!


Ez gyakorlás képen nagyon jó, és ajánlom is mindenkinek!

Ez a program nagy segítség mindenki számára, aki ilyen munkakörben helyezkedik el.


Azt el felejtettem mondani, hogy a BKV nál minden járművezetőnek és minden BKV dolgozónak 2 évente minősítő házivizsgát kell tenni, és abból 3x lehet megbukni, 4. re le teszik az embert a kocsiről. :D


Kaszap Jenő erőszeretettel vizsgáztatja az embereket, persze lehet hogy azóta már mások vannak ott! :)

2011. nov. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/648 A kérdező kommentje:
Kíváncsian várom, mi lesz ebből. :D Amúgy ha nem tudok elmenni a tájékoztatóra, akkor bukta az egész rögtön? Mert hamarosan műtik a kezem, hát remélem nem akkor.
2011. nov. 8. 13:31
 66/648 anonim ***** válasza:

210 :)


Akkor veszett fejsze nyele! :(

Ugyan is egysezr ők ki fognak értesíteni, a csoportos tájákoztatót mikor fogják tartani stb..


Telefonon vagy emailben, ha te nem teszel eleget, és nem tudsz megjelenni bármilyen oknál fogva, nem fogja őket érdekelni még a korházi zárójelentés sem!


Akkor majd a következő tanfolyamra illetve a tájákoztatóra el kell menni ismét kezdheted az egészet előről ugyan ugy önéletrajzot küldesz és értesítenek.


Utólagosan nem fognak be hívni hogy akkor most fel vagy véve, mert a jelentkezési lapot csak ott tudod náluk kitölteni, a felvilágosítás végén.


Egyébként meg jobulást kívánok neked! :)

De ha lehet és el tudsz menni akkor ne hagyd ki, mert szerintem a következő tanfolyam majd jövő év végén lesz ismét vagy ki tudja mikor. :/

2011. nov. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/648 A kérdező kommentje:
Szerencsére csak egy napot kell utána bent maradnom, de ha akkor van, eljövök saját felelősségre. Most ez azért fontosabb :D munka kell, persze az egészség is fontos de munka nélkül nincs egészség :P
2011. nov. 8. 14:16
 68/648 anonim ***** válasza:

210 :)


Ez így van sajnos.. :S

Csak ha már ennyire hajtasz is rá meg szeretnéd is remélem sikerülni fog! :)


Sajnos el multak azok az idők amikor annó 2 hónap alatt le zavarták az egész villvezetői képzést és mindenki tudott menni dolgozni.


Azt tudom neked mondani hogy 2000 res években meg mondjuk 2004 végéig.. sokkal könnyebb volt be kerülni villvezetőnek, és az oktatás is valahogy másabb volt.


Pont tegnap nézegettem meg a tankönyveimet, már olyan új dolgok vannak az F.1 F.2 es utasításban is amire tuti hogy nem tudnám a válaszokat meg is buknék..


Csomó olyan új tábla van pl találkozási tilalom.. Én a Kossuth tértől nem messze lakom itt az V. kerületben, amikor haverokkal megyek logni... 2 es villamosvonalán találkoztam ilyen hülye táblákkal.. Az egyikről tudtam hogy találkozási tilalom mert a kanyarba mindig az volt, de hogy erre új táblákat ki tenni, mondjuk nem hülyeség csak lassan a villamosnak több lesz az F.1 kresz táblája.


Mint a közúti kresz táblák. :D

Vannak benne érdekességek, de most biztos ha mennék egy ilyen rendes hatósági vizsgára el vágnának belőle, mert az újjakat én is elég hiányosan tudom.


Ahoz képest hogy még annó 2006-2007 ben 1980 as tananyagból tanultunk.


Régi piros börkötéses utasítások.. :D :)

2011. nov. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/648 anonim ***** válasza:

210 :)


Fel tettem az utasításokról képet és a régi tankönyveimről! :)


A sárga könyv az a villamos műszaki könyve, részletesen le van írva minden minden tipusról, kivéve a combinó.. Nagyon jó könyv és hatósági kérdések ie vannak benne!


Jó pár oldalt ki fényképeztem, így fog ki nézzmi majd a ti müszaki ünyvetek is, vagy még rosszabbul fene tudja. :)


Ez egy több mint 500 oldalas csak a műszaki rész.. Amugy a kresz könyvet azt nem tudtam feltenni, mert azt a kis zöld paragrafus jogszabályos kresz könyvet valakinek oda adtam . :P


Nézzétek meg, de szerintem a trolinak a legkönnyebb a vizsgája.. :D

Azt mondjuk 2 hónap alatt csináltam nem nem kelett rá közel fél évet járni.


A metró is huzós arról is tettem fel képet maga a könyvekről, de abba nem fényképeztem bele mert ti abba ugysem lesztek éríntettek, és más utasítások más jelzések vannak ott.. csak meg zavarodtok. :)


A műszaki részt érdemes bele nézznetek.. 5mpixelen csináltam ugyhogy ha le mented tudjátok nagyítani a képet! :) Látjátok ezért nem fedem fel magam .. meg tudnák ki vagyok, és itt belső infókat adok ki biztos kapnék a fejemre.. De nem érdekel nem tudnak velem mit csinálni, és azt meg nem szeretném hogy abba a csapdába kerüljetek ti is mint én annó!


Én sok részét csak magolni tudtam mert olyan dolgok is voltak benne amit nem tudtam megjegyezni, a vizsgáig meg elég volt a magolás is sok értelme nincs az egésznek! :))


Egy kis tanulni való! :))



[link]



[link]



[link]



[link]



[link]



[link]



[link]



[link]



[link]



[link]



[link]



[link]



[link]



[link]



[link]



[link]

[link]



[link]

2011. nov. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/648 A kérdező kommentje:
Te szent Isten :D vannak itt finomságok! Ezeket megtanulni.. nem lesz sétagalopp! :) És még mondják, hogy Bunkó Bkv-s... Hát, tényleg nagyon bunkó lehet, aki ezt mind megtanulja :D
2011. nov. 8. 18:24
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!