Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » BKV villamosvezető 8 általános...

BKV villamosvezető 8 általánossal?

Figyelt kérdés
Most olvastam, hogy van felvétel a BKV-nál villamosvezetőnek. Azt írják, elég a 8 általános. Nos én 21 éves vagyok, estin tanulok az érettségiig. Így van esélyem, hogy felvegyenek? B jogsim megvan, bár azt nem írták, hogy kéne.

2011. okt. 26. 14:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/648 A kérdező kommentje:
:D te nagy arc vagy!! :D Én úgy ahogy ismerem a jelzéseket, ennyivel beljebb vagyok. Csoportvezető ismerősöm az van, ő ajánlotta hogy jelentkezzek :D na de egy kicsit elvetted a kedvem a dologtól.. amúgy nagy vasútbarát vagyok én is egészen kicsi korom óta, ezért gondoltam, hogy amíg itt estin csinálom a közlekedésüzemvitelt, addig villamosznék..:D
2011. nov. 3. 23:02
 22/648 anonim ***** válasza:

Oké te tudod! :)

Én nem akartam a kedved el venni de benne voltam! Tudom hogy mi az már nem mennék vissza ahoz egy teljes vezetőség csere kell hogy én vissza menjek..


Nálam a villamos troli metró busz egy nyitott könyv nagyon sok ismerösökkel.

Nagy arc vagyok? :) Hát ezt sokan mondták már nem fedem fel magam mert szerintem még te is ismersz tvből vagy a BKV tól. :)


Tudom a dörgést probáld meg és szurkolok neked..

De amit ott fogsz kapni szívatást 2 év alatt azt nem fogod emlegetni. Ugyan is 2 évet írattatnak veled alá mint szerződést..


Ha jó csoportot fogsz ki, akkor nem lesz probléma, de a cég az olyan hogy senkinek ne mondj semmit mert valamit el mondasz akkor azt még a HÉV vezetők is tudni fogják.


Iszonyú nagy pletyka megy ott.. ha valamire kiváncsi vagy írd meg és le írok neked mindent, én nem fogom köríteni..

Kapásból meg mondom neked a dolgokat, nem szeretem a jellemtelen dolgokat, és az allas embereket.


A villamosnál van jó pár ge** .. annó egy vonalon kijárt hozzám egy NKH s vizsgabiztos vezetni esténként.. ketten voltunk a vonalon, én meg egy másik villamosos.


A kollégának bent állt a fülkében a csaja egész délután.. én nem szoltam mit szoljak nem lesz**** ki áll a fülkéjébe..


Igen ám csak hogy ő köpött be engem a diszpécser fele hogy illetéktelenek vezetik a villamost stb.. :D

A diszpécser felhív hogy kapott egy ilyen bejelentést én tudtam hogy a kolléga az mert nem csiptük amugy sem egymást.


A kihúzónál pont el tudtuk kapni, barátom ment oda mutatta a jogosítványát és a piros NKH felügyeleti igazolványát is.


Akkor le esett az arca a gyereknek, és közölte vele a barátom akkor hogy most te leszel feljelentve váltón túl gyorsan mentél át és fülkében utaztatás miatt..


A forgalmi lapomra meg rá lett írva hogy ellenőrzött oszt ennyi.. Nem tudott megfogni.

Ugyhogy a villamosnál ge** sok spicli van egymást jelentgetik fel a jobb számokért és a jobb vonalak miatt, így akarnak nyalni a csopveznek. :P


Amugy meg nekem nem lett semmi bajom az ügyből, mert a vezetőség jól ismeri a barátomat hisszen Ő az egyik olyan hatósági vizsgabiztos aki villamososokat metrósokat és héveseket vizsgáztat elnőki beosztásban van.


Erre készülj fel te is.. Ha más bent vagy mint munkavállaló akkor a saját kollégáid is szívatni fognak persze amig nincs közöd a céghez addig jó barát mindenki.


Én a trolisokhoz jártam le 12 éves korom óta a garayba.. amikor trolivezető lettem megkostolt az összes kivétel nélkül ennyit a nagy barátságról, a villamosos üzemegység egy spicli társaság..


Ahol nincs spicliskedés, az az M3 as észad déli metró ott jó az élet.. egymással vannak a kollégák meg az instuktorok is, ha te nem vagy szemét velük ők sem lesznek azok veled! :)


De probáld ki! Már csak azért is mondom hogy menj és csináld meg hisszem kapsz egy "V" kategóriás jogosítványt.. amit nem sok helyen lehet megszerezni az már megéri.


Nekem számtalanszor megírigyelik a jogosítványomat.. mert ilyen kategória felosztásban van elöl..


"A" "BE" "CE" "DE" "TR" "V"


Tehát meg van minden közúti járműre mert több kategória nincs! :)


És nem vagyok sokkal idősebb nálad.. pár évvel csak. :)

Ugyhogy tessék megcsinálni a tanfolyamot ha felvesznek, ha nem akkor is probálkozz .. Végül is egy jó és egy rossz élményben lesz részed.. És még pénzt is kapsz nem is keveset!


Még fiatal vagy te is birni kell a györődést..

Valamire kiváncsi vagy vagy érdekel akkor írd meg és én meg válaszolok.


Vonalcsoportokról is belsős dolgokról is akár elég tájékozott vagyok sajnos. :)))

2011. nov. 4. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/648 anonim ***** válasza:

Csoportvezetőkre vissza térve ...

Az összes budai csopvezt ismerem.. :) És meg van a véleményem róluk talán 2-3 ember aki normális! :)


Nagy mások lenne hogy ha hungáriába kerülnél, de oda nem fogsz sajnos.. Azt el kell felejteni. :(


Viszont a Budafoki kocsiszínnel vigyázz..:)

Engem nem zavar férreértés ne essen, de ott vannak érdekes dolgok hogy mik azt inkább nem komentálom jah igen meg angyalföldön is. :)) De ezt nem publikálom gyere rá találd ki nem lesz nehéz.. és ha kitaláltad akkor se publikáld! :)

2011. nov. 4. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/648 A kérdező kommentje:
Naaa erről mesélj már privátban :D Pont budafokra pályázok..
2011. nov. 4. 09:04
 25/648 anonim ***** válasza:

Szerintem ott szeretni fognak. :))

XD

2011. nov. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/648 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem tudom, miről van szó. De ha felvesznek, majd rájövök...?:D
2011. nov. 4. 14:01
 27/648 anonim ***** válasza:

Sziasztok!:)


Eddig nem tudtam írni. Én jövőhéten fogom elküldeni az önéletrajzomat. Örülök, hogy egy "bennfentes" is leírt itt sok hasznos dolgot. Én is szeretek tisztán látni... Sajnos protekcióm nincs, de próba szerencse. A jogsidat meg én is irigylem a sima B kategóriámmal:) Kérdező, aztán majd írjunk, hogy kivel mi a helyzet!:)

2011. nov. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/648 anonim ***** válasza:

Mondtam nektek !

Ha van protekció, vagy esetlegesen valaki még sem megy akkor be vesznek más embereket is! :)


Le vezetem nektek a piramist.. kik is vannak felvételnél elönyben..


Diploma - Egyetem

Diploma - Főiskola

Diploma - Főiskola - jogosítvány

Főiskola - jogosítvány

Főiskola

Érettségi - jogosítvány

Érettségi

Szakmunkás - jogosítvány

Szakmunkás

8 általános - jogosítvány

8 általános


Így van felrajzolva a BKV nak a válogatáshoz szükséges sedédletük ! :)

Fontos azt tudni hogy hazudni nem érdemes bert a bizonyítványoakt be kérik és amig hiány mutatkozik addig nem vesznek fel!


Elég undorító modon van ez ki találva de ez van sajnos. :)

2011. nov. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/648 anonim ***** válasza:

Aki be kerülne kötületek Budafokra vagy Szépilonára esetleg Angyalföldre..


Majd privibe írok pár hasznos dolgot kikkel kell vigyázzni, és kik a szemetek.. és kik a rendesek.

Meg egy két rejtett dolgot is megírok de ezt már csak akkor ha sikerült a vizsga és dolgoztok addig nem informálok senkit! :)

2011. nov. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/648 A kérdező kommentje:
Szép kis csapat vergődött itt össze ^^ :D na erre egyre kíváncsibb vagyok, hogyan lesz...:P
2011. nov. 4. 16:24
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!