Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az Forever Living Product...

Az Forever Living Product (FLP) termékek értékesítéséből tényleg gyorsan meg lehet gazdagodni? Vagy ez is csak hülyítés? Mi a tapasztalatotok az MLM-mel kapcsolatban? Főleg olyanok válaszát várnám, akiknek saját tapasztalatuk van a témában.

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 19:40
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/190 anonim ***** válasza:
72%

@ma 20:03

Ehhez miért is kell kórházban dolgozni? Elég látni azokat az orvosokat/EÜ dolgozókat akikkel eddig vagy személyesen vagy telefonon beszéltem vagy láttam őket amikor előadást tartottak.

Vagy, elég csak meghallgatni pl Dr Bakanek Györgyöt. Ha ez a név egyáltalán mondd valamit neked.

2012. febr. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/190 anonim ***** válasza:
72%
@Előzőnek. Hagyd rá az ilyen csak fröcsögni tud. Kérdésre válaszolni nem.
2012. febr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/190 anonim ***** válasza:
72%

Egy kis egyszerű matek. Ma Mo-on kb van 34-36e orvos. Csak 2009-es adatokat találtam akkor 35e volt.

Ha ennek mondjuk csak a 3%-a használja az FLP termékeit az akkor 950 orvos, és ezek csak az orvosok. Ha még hozzá vesszük az EÜ dolgozókat (ápolók, nővérek stb) is akkor simán meg van még vagy 2-3000 pluszba.

2012. febr. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/190 anonim ***** válasza:
71%
Azt nem tudom, hogy ebben a számban benne vannak-e az állatorvosok. Minden esetre a telefonomban két FLP-s állatorvos száma is van.
2012. febr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/190 anonim ***** válasza:
0%

Igen, 2004-es a cikk. És? Ha azóta a világot is megváltotta az úriember, akkor az erről szóló írások miért nem nyomják le ezt a majd nyolc éves cikket? Egyébként kommentárt nem fűztem hozzá. Elég beszédes maga a jelenség.


Azt meg, hogy hány és hány egészségügyi alkalmazott használja, és terjeszti... Saját állításodat ásod alá a statisztikával. Van rengeteg orvosunk, de csak három százalék terjeszti? Ha olyan eszméletlen királyság ez a termékcsalád, miért ilyen kevesen? Ez inkább szomorú, mivel ezek az orvosok is kénytelenek egyéb jövedelemre szert tenni, ezek szerint. És pont ebben látnak fantáziát, főképp üzleti szempontból. Arról nem is beszélve, hogy az állításodat semmivel nem tudod alátámasztani, értsd, vagy igaz, vagy nem. Nekem még soha nem ajánlotta ezeket a termékeket orvos. Egyébként pedig, szerintem az ide vonatkozó törvény az orvosokra is kiterjed, egy orvosnak elvileg nem fűződhetne anyagi érdeke egy termékcsaládhoz. Pláne hálózatot nem építhet, de ennek a törvényi hátterét nekem is át kéne nézni, fejből nem tudom sajnos.


Ja, odatették magukat, szeretetből, vagy a reklámért, döntsön mindenki belátása szerint. Az tény, hogy jó üzlet, van benne pénz, ennek töredékét visszaszórni ilyenekre nem nagy kunszt.

2012. febr. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/190 anonim ***** válasza:
9%
Imádom, amikor ilyen szakma-celebekkel példálóznak :DDDD Ha majd Dr. Krenács Tibor, vagy Dr. Varró András, esetleg más szaktekintély forgalmazza az FLP termékeket, akkor szólj, köszönöm :D
2012. febr. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/190 anonim ***** válasza:
30%
Dr. Bakanek György, elmész te a... :DDDDD
2012. febr. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/190 anonim ***** válasza:
94%

@Tejbegrízeskenyér válasza:

Az ilyen cikkekre modta azt az egyik vezető, hogy a jog meg az igazság köszönőviszonyban sincsenek egymással. A fokhagymáról évek óta tudják, hogy jótékony hatással van a szervezetre. Ha kivonják a hatóanyagot eltávolítva az illóanyagot amitől büdös leszel. És ezt egy tablettába rakják attól még nem fog megváltozni a hatása egy jogszabály miatt.

És pont az idióta jogszabályok miatt büntetnek. De biztos a gyógyhatású készítmények is csak kamu és nem használnak semmit sem. Ami külön vicces, hogy talán pont a 2004-es büntetésben szerepel az egyik ilyen termék. A jogrendszer sz@rságát mutatja ez is, hogy 2004-ben még büntettek érte, pár évvel később meg kiderült, hogy igaz volt amit állítottak. Persze a pénzt visszamenőleg már nem adják vissza. Vagy a Pro6 vagy a Ginkgo volt már nem emlékszem. És nem is fecsérlem ilyen baromságokra az időmet, hogy ezt keresgessem.


Engedélyek? Ember legyen a talpán aki ezeken az idióta bürokratikus szarokon elmegy. Érdekes, hogy még az EU-n belül is mások ezek az eljárások. Van olyan termék amit itthon nem engedélyeznek, de az EU-ban mindenhol máshol lehet kapni.


Nem is vártam értelmes választ tőled. Szóval ha egy doki ilyen termékekkel foglalkozik akkor az csakis anyagi érdek meg lefizetés. Persze a másik oldalról még véletlenül sincs megvesztegetés. Az orvosok nagy része meg eléggé egysíkúan gondolkodik, mert ezt tanították nekik CSAK EZT semmi mást. Így nehéz is másképp gondolkodni.


Ha azt a sok fölösleges energiát amit a cégek lejáratására pazarolsz valami értelmes dologra fordítanád még talán lenne is belőled valaki, valami.


További jó trollkodást!


@Másiknak: Mi a gond Bakanek Györggyel? Ő nem is jó, mert "csak" a MOB orvosa. Csak azok a jók akik neked szimpatikusak már értem.

2012. febr. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/190 anonim ***** válasza:
0%
Rite minősítésű diplomája van a MOB-s sportorvosnak, a két orvos, akiket mondtam, azok közül az egyik habilitáción már túl van, a másik meg akadémiai professzor... Hagyjuk már a celeb-dokikat!
2012. febr. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/190 anonim ***** válasza:
9%
Bakanek szakmai vizsgáiról mondjuk nem hallottam, de az biztos, hogy az ÁOK-s diplomája rite minősítést kapott... Megvan neki az alaptudása ahhoz, hogy egy középszerű belgyógyász legyen, de azért ne istenesítsük már!
2012. febr. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!