Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az Forever Living Product...

Az Forever Living Product (FLP) termékek értékesítéséből tényleg gyorsan meg lehet gazdagodni? Vagy ez is csak hülyítés? Mi a tapasztalatotok az MLM-mel kapcsolatban? Főleg olyanok válaszát várnám, akiknek saját tapasztalatuk van a témában.

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 19:40
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/190 anonim ***** válasza:
21%

Elolvastad egyáltalán a cikket? Totális mellébeszélés a válaszod.

A másik pedig, szintén no comment... Igenis, aki ilyesmivel akar foglalkozni, az ismerje a vonatkozó szabályozásokat. Nevetséges, gyermeteg érv, hogy átláthatatlan, meg hogy hülye szabályok miatt büntetnek. Miért van egy rakás forgalmazó, akik elég jól megélnek ebből, mégsem támadják őket lépten-nyomon? Akik mellesleg nem MLM-ben értékesítenek, hanem amolyan hagyományos, maradi, kőkorszaki módon, hogy nyitnak egy webshopot, hovatovább egy üzletet. Ők valahogy átlátják a szabályozást. Biztos zsenik.

Ti meg jöttök, hozzátok a nyugati csodát, véditek a tarhálós MLM rendszert, és olyan szinten képviseltetik magatokat, mint a drága Varga Sándor81. Nem bántásból, de elég komoly beégés, ahogyan itt előadta magát. Ilyen munkatársakat termel ki a képzés? Bocsánat a "képzés", amin persze ilyen dolgokról gondolom egy szó sem esik, mert a vezető az nagyon tudja ám, meg nincs is igazság a világban, és egyáltalán, minket bántanak azért, mert mi a szeretet és örök élet igéjét terjesztjük, persze csak azért, hát mi másért?


Amit meg az orvosokról írsz... megint csak nem értem az összefüggést. Ki beszélt itt a másik oldalról? Igen, pénzért dolgoznak, és az, hogy egy orvos nekiáll esetleg FLP-s cuccokkal kufárkodni nem jelent mást, mint hogy lát benne fantáziát anyagilag. Sokadjára írom, ha valóban olyan királyság lenne ez a termékcsalád nem 3%, hanem az összes orvos foglalkozna vele, csak nem MLM rendszerben, hanem a már jól bejáratott felírós-százalékcsorgatós-orvoslátogatós módon. Mert akiknek piacképes termékük van, így csinálják, nem a parasztot vakítják. És akik meg FLP-s hálózatépítenek, azok nem ugyan azt tanulták, amit a többi? Neeeem. Azoknak csak felnyílt a szeme igaz? Igen, és látják, hogy esetleg nem csak onnan jöhet pénz, ahonnan eddig jött. Ennyi.


Az energiáimat meg arra fordítom amire jólesik. A trollkodásról meg annyit, hogy nekem legalább egy nickem van, neked még annyi se. Van véleményem is, és jogom van elmondani, ugyanúgy ahogy neked. Csak én föl is vállalom, akár az életben is. Nem egy hozzád hasonló nethuszár kért már találkozót, valahogy soha nem lett ezekből semmi, és sosem miattam. És hogy ki vagyok, és mire viszem nem tudod, rólad árul el sokat, hogy egyből személyeskedsz, ha netán kifogysz az érvekből. Amik egyébként rendre gyenge lábakon állnak, persze ott vannak a számok a telefonodban.... Meg több ezer orvos is foglalkozik vele. Még ha igaz is, kit érdekel? Egyébként meg kétlem, hogy igaz lenne.

2012. febr. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/190 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire sz@r orvos akkor miért alkalmazza a MOB?


Az olyan orvosok aki nem látnak tovább azon amit az egyetemen oktattak neki és totál egysíkúan gondolkodnak azok nem is fognak ilyenekkel foglalkozni. Az egyetemen rengeteg jó és rossz dolgot is tanulnak az orvosok. De egy valamiről szinte semmit nem tanulnak a gyógynövényekről.


Találkoztam nem egy ilyen dokival. Sőt még az orvos házaspárok között is sokszor ez a helyzet. Az egyik már használja a termékeket és be is vált neki. Mivel az értelmes orvosok először magukon próbálják ki nem a betegeken. (Sok orvos olyan gyógyszert ír fel amit még életében nem használt.) A másik fél meg még mindig szedi a gyógyszert meg az egyéb cuccokat ami meg csak a tünetet kezeli, de az okot nem szünteti meg.

Az egyik orvos ismerősöm is pont ugyanígy ellenkezett a házastársával, igaz a házastárs nem orvos, de ez most nem lényeg. Aztán végül megbeszélték, hogy legalább egy valamit próbáljon ki ami "véletlenül" segített neki. Akkor már elég sok fájdalomcsillapítót szedett be, de valahogy csak nem javult az állapota. Azóta már elég jól megismerte a termékeket és használja meg ajánlja is. Üzletet nem épít, mert az nem érdekli őt.

2012. febr. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/190 anonim ***** válasza:
100%

Szóval csak az MLM cégeket büntetik? Na ez a no comment kategória. Te aztán tényleg szemellenzős vagy.

[link]

[link]

2012. febr. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/190 anonim ***** válasza:
89%
"Tejbegrízeskenyér" Ez aztán a komoly nick. Ezzel aztán tényleg felvállalod magadat. :) Ennyi erővel én is mondhatnám, hogy te is csak kamuzol.
2012. febr. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/190 anonim ***** válasza:
0%
Ki mondta, hogy csak az MLM-es cégeket büntetik?
2012. febr. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/190 anonim ***** válasza:
100%

Akkor idézlek. Te írtad, hogy más cégek mind átlátnak mindent:

"Miért van egy rakás forgalmazó, akik elég jól megélnek ebből, mégsem támadják őket lépten-nyomon? Akik mellesleg nem MLM-ben értékesítenek, hanem amolyan hagyományos, maradi, kőkorszaki módon, hogy nyitnak egy webshopot, hovatovább egy üzletet. Ők valahogy átlátják a szabályozást"


Felhívnám a figyelmed az utolsó mondatra!!! Vagy mégsem látják át minden esetben?

2012. febr. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/190 anonim ***** válasza:
89%
És én is visszakérdezhetnék, hogy az általad annyira istenített béres cseppet miért nem ajánlja minden orvos ha annyira fasza cucc? Vagy úgy általában a béres cuccokat?
2012. febr. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/190 anonim ***** válasza:
0%

Őszintén, azért gáz, hogy ezt magyarázni kell.


Állítás:

Étrend-kiegészítővel foglalkozik ma itthon 150-200 cég. Fogalmam sincs mennyi, sacc/kb. ennyi lehet, akit komolyan is lehet venni. Ebbe beletartozik az FLP is, félreértés ne essék. A túlnyomó többség nem MLM-ben csinálja amit csinál, hanem egyéb, bevált módon keresi a piacát. Ezen cégek jelentős része nincs fönt a GVH honlapján, nem cikkeznek arról, hogy őket így-úgy megba-büntették ezért vagy azért.

Azaz a többségnek megy valami, ami egy kisebbségnek nem, függetlenül attól, hogy a kisebbség éppen milyen formában értékesít.

Még egyszer: rengeteg cég van, akik véletlen pont nem MLM cégek, és működnek különösebb hatósági ráhatás nélkül is. Ergo értik a rendszert. A nagy, neves, mindenható MLM-eket meg valamiért rendre előveszi valaki.


A fenti állításból te azt olvastad ki, hogy szerintem csak az MLM-es cégeket büntetik? ???


Egyébként a cikk amit linkeltél is öngól, nézzük át miért is.


Lenkei cégét elővették, mert:

2008 szeptembere és 2009 áprilisa között valótlanságokat állított a termékeiről. Ergo kicsit erősebben reklámozta, ne menjünk bele, hogy ezek a vitaminbombák egyébként mennyire hatásosak. Nem lehet mondani rá, hogy megelőzi a náthát, mert a törvény ezt tiltja. Pont. Ők mondták, bár inkább csak sugallták, elő is vették a céget. Pont.

A terhükre róható még, hogy szeptember és december között értékesítettek olyan termékeket is, amelyeknek volt hatósági engedélyük, azonban azt a fontoskodó vizsgálat miatt visszavonták.


És akkor most az FLP, idézem:

"A feljelentés értelmében a cég által forgalmazott áruk egy része nem rendelkezik a szükséges OÉTI-engedélyekkel, illetve néhány terméken olyan engedélyszám van feltüntetve, amelyet az OÉTI (Országos Élelmezés- és Táplálkozástudományi Intézet) valamely más termékre adott ki."


"31 készítmény mellett tüntették fel, hogy jelenleg nem kapható magyarországi forgalmazásban, ennek ellenére a számlákból egyértelműen kiderül, hogy forgalmazásuk mégis megtörtént."


"Az ügyészség úgy tudja, az engedély nélküli árusítás több évre visszanyúlik"


Értsd, az FLP szándékosan megtévesztette nemhogy a fogyasztókat, de még a hivatalos szerveket is. Olyan termékeket forgalmazott, amiknek soha nem volt engedélye Magyarországon, ráadásul még más termékek engedélyszámát rányomták kamuból. És ez éveken át ment.


FLP problem? :D


A nickemet meg lehet froclizni, neked még ennyi sincs. Igen, én istenítem a Bérescseppet, küldöm is, reggel, éjjel, meg este. És ezt te azért tudod, mert vagyok annyira egyenes, hogy kiíratom a nickemet. Te még nem jutottál el erre a szintre, de feljogosítva érzed magad rá, hogy engem b*szogass, meg letrollozz. Kiváló példája annak, amikor valaki magát minden és mindenki fölé helyezi, tipikusan a gyökér trollok szokása.


Egyébként a bérescsepp említésével megint elég jó öngólt rúgtál. Olvasd el figyelmesen a betegtájékoztatóját, meg gondold át a következőket.


Én nem árulom a bérescseppet, és nem állítottam róla, hogy egy csomó elismert, és remek orvos ajánlja. Mindez hogy ellenkezne a te állításoddal, miszerint a te terméked azért olyan jó, mert az egészségügyi dolgozok felvilágosultabb része fogyasztja, ajánlja, árulja?

Biztos van aki ajánlja a cseppeket, meg olyan is aki nem. Nekem orvos monda már, hogy érdemes szedni, de ez csak egy példa, nem reprezentatív. Ugyan úgy, ahogyan az sem, hogy családi, baráti körben rengeteg embert ismerek, aki szedi. És én is, nekem is használ. De akarom én eladni?


A béres termék család többi tagját egyébként nem szokásom és nem is tisztem minősíteni.


Fölhozod, hogy mennyi orvos használja az FLP-s holmikat, ami vagy igaz vagy nem. És ezt az érvet azzal erősítenéd, hogy a bérescseppet meg senki? Vagy mit akartál kihozni ebből? Az orvosok nem ezért vannak, egyik terméknek sem csinálnak reklámot. És ettől még egyik termék sem lesz jobb vagy rosszabb a másiknál. Ez csak sima mellébeszélés megint.

2012. febr. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/190 anonim ***** válasza:
0%
És még annyi, hogy az MLM-es cégek rendezvényein rendre tilos fotózni, kamerázni, hangfelvételt készíteni. Vajon miért? Talán mert rengeteg olyan dolog hangzik el, ami eléggé törvénysértő? Agyon ajnározzák a saját termékeiket, ez alól az FLP sem kivétel. De persze Lenkei cégét egyszer megbüntetik érte, és erre lehet verni magatokat jó sokáig. Kettős mérce, gyermeteg felfogás. Olyasmiért szapultok valakit, amiben sokkal sárosabbak vagytok. No comment...
2012. febr. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/190 anonim ***** válasza:
95%

"És még annyi, hogy az MLM-es cégek rendezvényein rendre tilos fotózni, kamerázni, hangfelvételt készíteni. Vajon miért? "


Ezt a baromságot meg mégis honnan vetted?? Ez már aztán tényleg a no comment kategória. Ebből látszik, hogy mennyire hiteltelen is vagy és még életedben nem voltál egy ilyen rendezvényen sem.


A szavaim kiforgatására meg inkább nem is írok semmit sem. Mert annak a nagy része is hülyeség.


Szerinted komolyan azon múlik egy termék létjogosultsága, hogy az van-e engedélyezve? Főleg az idióta magyar jogrendszerben? Miért van az amit már előbb is említettem, hogy van olyan termék ami egyedül Mo-on nincs forgalomban, de az összes EU-s országban igen?

De biztos az EU-ban tudják szarul a dolgot és nálunk vannak az okosak.

2012. febr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!