Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A raszta hajú embereket...

A raszta hajú embereket tényleg nem veszik fel szinte semmilyen munkahelyre, mert már az állásinterjúnál látják a haját és elutasítják?

Figyelt kérdés

2014. máj. 27. 15:57
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:

"Igen felvenném a képen látható férfit,"


Jajj, dehogy vennéd...


Gyerek vagy még, fogalmad sincs a világról. Majd ha ledolgoztál 4-5-6 évet egy saját vállalkozásban heti 7 nap napi 15 órát és eljutsz odáig, hogy végre elég sikeres a céged ahhoz, hogy alkalmazottaid legyenek akkor a legminimálisabb kockázatot sem fogod vállalni, ami veszélyezteti a cégedet.


"meztelen seggel" könnyű dumálni, hogy ezt vagy azt tennél...

2014. máj. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 A kérdező kommentje:

Tudjátok mi veszélyezteti a cégeket? A Média, és a csőlátású emberek. Az egész földet veszélyeztetik, nem csak 1-2 céget...


Aki azt mondja, hogy kinövi az ember a lázadását, meg kinövi azt, hogy egyetért ilyen emberekkel és nem nézi le őket, az hazudik.... Ezt nem lehet kinőni és nem is szabadna kinőni... Mindenkit betör az élet és monoton robotok lesznek. Ezt kell elkerülni.

Majd ha mindenki a gyengébben segít és nem belerúg és megverik majd akkor lehet beszélni életről. Majd ha mindenki tiszteli a másikat származásra, stílusra és munkára való tekintet nélkül majd akkor mondhatják Nekem, hogy "Majd benő a fejed lágya"


Nem kérek sokat, csak, hogy az emberek olyanok legyenek mint az emberek és ne egy monoton robot és gyilkológép egyvelege... Mindenki legyen kedves a másikkal és megértő. Elfogadó és tiszteletteljes...


Aki nem ilyen ember azokat meg joggal nézem le szerintem....

2014. máj. 29. 22:03
 23/48 anonim ***** válasza:
Szerintem menj fodrászhoz.
2014. máj. 30. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 A kérdező kommentje:
Miért menjek fodrászhoz? Inkább elmegyek egy raszta haveromhoz, és megcsináltatom a Dreadlockjaim (Raszta tincsek)...
2014. máj. 30. 10:30
 25/48 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy ki fogod nőni ezt a mentalitást. Vagy nem, és 50 évesen is 18 évesekkel bulizó, maga alá hugyozó punk leszel, aki azzal próbál önigazolást szerezni az, hogy azt mondogatja, a rendszer ellen lázad.
2014. jún. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:
Utolsó, Te jó nagy világi paraszt vagy. Tisztességes punk ismerőseim vannak. Én meg nem szoktam magam alá hugyozni és egyedül inni, nem alkoholista vagyok. A bulikban meg pont az ismerkedés meg a kikapcsolódás a lényeg, az meg, hogy 18 éveseket ismerek meg szerintem nem probléma. De én ugyan úgy elbeszélgetek egy 18 évessel mint egy 50 évessel. Tudod, én nem szeretem magamra mondani, de nagyon sok ember szerint intelligens vagyok.
2014. jún. 8. 11:52
 27/48 anonim ***** válasza:
Most látom ezt a kérdést: az a gond, hogy túl érzékeny vagy. Az internet tele van rosszindulatú emberekkel, pláne a gyk.hu, ami az internet pöcegödre. Felesleges leállni vitatkozni velük, mert ők többen vannak és csak el fogják szívni az energiádat.
2014. jún. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
vagy kifésülik a haját!
2014. jún. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 Cyberapa válasza:
Én kifejezetten raszta hajúakat keresek :) Ha kreatív és számlaképes vagy dolgozz otthon Magyarország Menütérképének :) Keress meg ha érdekel.
2014. jún. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
Nem kell kinőnöd semmit,én se növöm ki 27 leszek(nő),ilyen gondolkodással mint te.(Nem rasztás,csak nagyon hosszú hajú)
2014. jún. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!