Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A raszta hajú embereket...

A raszta hajú embereket tényleg nem veszik fel szinte semmilyen munkahelyre, mert már az állásinterjúnál látják a haját és elutasítják?

Figyelt kérdés

2014. máj. 27. 15:57
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
Igazából Magyarország menütérképének, ahogyan a gyk-t olvasom bárki dolgozhat, akinek legalább annyi életcélja van, mint egy OVB ügynöknek.
2014. jún. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
Nézd, a raszta haj jó eséllyel jelent rendszerellenességet, illetve nagyobb drogfogyasztási hajlandóságot. Lehet, hogy te nem ilyen vagy, de amíg ötven-százszoros túljelentkezés van egy belépőszintű állásra is, addig nem fog veled kísérletezni egy munkáltató. Lehet ezen pityeregni, de ilyen a világ.
2014. jún. 13. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 A kérdező kommentje:

Még jó, hogy annyi az életcélom, hogy fenn tartsak egy albérletet magamnak, ahová mehetek aludni. Legyen egy munkám amiből nem halok éhen és a maradékot el tudom bulizni.

Nem vágyom nagy házra, jó kocsira, sok pénzre. Teljesen más az értékrendem mint a ma élő emberek többségének.


Egy kemény egyszobás albérlet a nagy és szép ház helyett...

BKK a BMW helyett...

Hüllők mint háziállatok, a macskák helyett...


Míg más Százezreket költ a háza szépségére és folyamatos újítására, addig én a fizetésem maradékából Vízipipa dohányt, szenet veszek és kiülök haverokkal valami nyugis parkba.

Míg más sír, hogy az Autója kölcsönét nem tudja fizetni de kell neki, addig én sírok, hogy a mai koncerten csak háromezer forintot tudok elinni mert kell holnapra is.

2014. jún. 13. 11:14
 34/48 anonim ***** válasza:

Látod, pont ezért nem alkalmazna senki.


Ha egy normális pozíciót kellene betöltened, ott alap lenne az, hogy folyamatosan fejlődnöd kell, tanulnod, képezned magad. Ott van felelősség, stb. Ez neked nem kell.


Ahogy látszik tényleg jól ítéltek meg a hozzászólók már csak annyiból, hogy rasztád van.

2014. jún. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 A kérdező kommentje:

Felelősség, fejlődés...

Ezeknek hiányában szenvedek azért mert nem mindenem a ház és nem akarok fényűző életet élni? Szerintem felelősség teljes viselkedés az, hogy a házamra szórom a pénzem meg az autómra költök többet?


Szerintem én nem tudok új dolgot tanulni csak azért mert hüllőm van és nem macskám?


Szerinted aki nem akar a munkán kívül mást csinálni, és az az élete, hogy a háza legyen fullos és nem jár el kikapcsolódni, nem jár el a barátaival, kb kihal a társasági élete stb...

Szerinted az a jó ember?

A vak robot aki arra költ amire a TV mondja, hogy költeni kell, az a jó ember? Ha a pénzemet másra költöm nem arra amire kell akkor már nem tudok tanulni és szerinted felelőtlen vagyok?


Te is egy agy mosott senki lehetsz, ha ezt így gondolod....

Vagy csak oda akartál menni valahova leégetni magad, és pont ezt a kérdést nézted ki magadnak.

2014. jún. 13. 11:50
 36/48 anonim ***** válasza:
Nem, hanem azért, mert full leszarsz mindent és inni akarsz, bulizni, meg betépni.
2014. jún. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 A kérdező kommentje:

Nem a pénzem hova költése dönti el, hogy milyen ember vagyok... Elmegyek, dolgozok, megcsinálom amit elvárnak tőlem.

Cserébe ha kilépek a melóhely területéről, elmehetek koncertekre, elmehetek Vízipipázni haverokkal... Ha kiveszem a szabadságomat akkor elmehetek fesztiválra és nem ott kell ülnöm a házamban és otthon dolgozni meg forma egyet nézni, mert az nem szabadság...


Én döntöm el, hogy hova rakom a pénzem, és szerintem nem a munkáltató. Amennyiben jól végzem a munkát Neki csak annyi a dolga, hogy gondoskodjon róla, hogy időbe megkapjam a pénzem a csekkek késedelmi díjának elkerülése érdekében.

Ha ezt teljesítette a maradékot arra költöm el amire akarom, és szabadidőmben azt csinálok amit akarok, amennyiben ez nem hat ki a másnapi munkám hatékonyságára...

2014. jún. 13. 11:57
 38/48 A kérdező kommentje:
U.I.: Vízipipától nem lehet betépni, mert nincs benne fű, csak dohány... ^^
2014. jún. 13. 12:07
 39/48 anonim ***** válasza:

1) Kihat

2) Szalagmunkánál tényleg így van, de vezető beosztásnál nem esik ki a toll a kezedből 16:00-kor.

2014. jún. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 A kérdező kommentje:

És ki mondta, hogy Kedden 16:00-kor elmegyek jól bebaszni, miközben holnap munka?

Létezik olyan, hogy Péntek, Szombat, Munkaszüneti nap, Több napos ünnepek, Szabadság...

Ha elmegyek este 8 után 10ig haverokkal kiülök akár egy keddi napon beszélni és viszünk Vízipipát, majd 11-re hazaérek, befekszek aludni. Másnap felkelek 5-6kor elmegyek dolgozni és simán tudom teljesíteni az elvárást, akkor ezért nem szólhatnak be akkor se ha vezető vagyok és akkor se ha szalagmunkás...

2014. jún. 13. 12:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!