Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit kezdjek magammal tanácstal...

Mit kezdjek magammal tanácstalan vagyok milyen munkára lennék alkalmas?

Figyelt kérdés

Eléggé összezavarodtam.az önbizalmam nem túl sok.

több okj-s papírom is van de az a legtöbb helyre nem elég,angol nyelvvizsgám van.manikűrös végzettségem is van de telített a szakma. mit kezdjek az életemmel éhen fogok halni ha meghalnak a szüleim?Vagy tanuljak még valamit?

Menjek el takarítónak de még ahhoz is szakma kell?

álljak ki a sarokra tényleg ennyire nehéz munkát találni annak akinek nincs főiskolája és normális helyen szeretne dolgozni?Vagy vendéglátás?Segítség!!help!tanuljak még egy nyelvet? Tudom sok a kérdés.. 30/N



2015. jan. 13. 11:47
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
A pénzügyi dolgokhoz se értek..az excel tábla is kiakaszt nekem végem van..:(
2015. jan. 13. 11:55
 2/41 anonim ***** válasza:
76%
1. feladat: Hagyd abba a rinyálást
2015. jan. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

de stresszelek ez miatt..


:/


hogyan?ha látnám a jövőmet megnyugodnék..

2015. jan. 13. 12:08
 4/41 A kérdező kommentje:

az olx tele van ilyennel hogy 30 év alattit

max 25 stb.hát az agyam eldobom..

inkább készülök a temetésemre..

2015. jan. 13. 12:11
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
Oké. Akkor készülj. Ha az első feladatot nem tudod teljesíteni, hogyan vághatnál bele a következőbe? Milyen szakmáid vannak? Milyen nyelven tudsz? Hol laksz?
2015. jan. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
82%

Inkább nézzél körbe külföldön, angliában tuti keresnek manikűrösöket, vagy egyszerűen elsőnek kezdj el ismerősi körben dolgozni, hogy legyen némi hírneved, és üzletköröd, a többi meg lassan jön magától.


És igen, esetleg egy extra nyelv mindig jól jön - külföldi lehetőségek nagyságrendekkel jobbak, pláne a te szakmáddal, ami azért, lássuk be, luxus-szolgáltatás. Egy angol, német vagy francia lényegesen egyszerűbben tud ilyet fizetni magának.

2015. jan. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

francia nyelv érdekel és mennék is franciába ha lenne pénzem kimenni és ott élni..


akkor megtanulok franciául és elmegyek műkörmös tovább képzésekre de addig hogy keressek pénzt hogy kimehessek?

2015. jan. 13. 12:32
 8/41 A kérdező kommentje:

önállóan meglehet tanulni neten?

a nyelvi képzés nagyon drága ..:/


egy probléma van szétszórt vagyok és eleinte lelkes majd hirtelen alábbhagy ez a lelkesedés és feladom..elkezd vmi más érdekelni..

2015. jan. 13. 12:36
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés: Voltál valaha önálló életre nevelve, vagy mindent a feneked alá toltak, és mindent anyu és apu csinált?
2015. jan. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

Nem éltem még külön.hát többnyire megkaptam amit kértem,de ha kell tudok főzni takarítani is meg bevásárolni..

bár elég nehezen kelek fel..most hogy nincs hova mennem így ellustultam.

2015. jan. 13. 12:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!