Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit kezdjek magammal tanácstal...

Mit kezdjek magammal tanácstalan vagyok milyen munkára lennék alkalmas?

Figyelt kérdés

Eléggé összezavarodtam.az önbizalmam nem túl sok.

több okj-s papírom is van de az a legtöbb helyre nem elég,angol nyelvvizsgám van.manikűrös végzettségem is van de telített a szakma. mit kezdjek az életemmel éhen fogok halni ha meghalnak a szüleim?Vagy tanuljak még valamit?

Menjek el takarítónak de még ahhoz is szakma kell?

álljak ki a sarokra tényleg ennyire nehéz munkát találni annak akinek nincs főiskolája és normális helyen szeretne dolgozni?Vagy vendéglátás?Segítség!!help!tanuljak még egy nyelvet? Tudom sok a kérdés.. 30/N



2015. jan. 13. 11:47
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

Egyedül épeszű ember, hacsak nem keres olyan jól, nem bérel egy nagy albérletet magának, sőt. Egyedül vagy, akkor szobatársat keresel, ahol többen vagytok, és kapásból nem megoldhatatlan az élet már minimálbérből sem.


Egyedül külföldön sem fogsz fenntartani egy lakást minimálbérből. Ha egyedül vagy, és nem keresel jól, akkor lakótársat keresel.

2015. jan. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
Nem éhbérért dolgozok és nem is gyárban, csak példa volt, hogy rengeteg olyan ember van, aki nem azt csinálja amit szeretne, de csinál valamit. Köztük is sokan tele vannak ambícióval, mindössze ugródeszkának tekintik és sikerül is tovább lépni. Jelenlegi nettó bérem 200 ezer Ft irodai munkával, pontosabban volt, mert hétfőn mondtam fel egyéni vállalkozás miatt :) Lehet okosan csinálni, valóban úgyhogy ne add fel, tűzz ki célt és valósítsd meg! de az cél nem lehet, hogy tanulok valamit és majd lesz valami, de ha pl. elhatározod hogy a körmös szakmára állsz rá és ezt fogod csinálni, az lehet helyes út
2015. jan. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:

Aha most kivagyok borulva már sírtam..

angliába mennék de nincs pénzem..

a külföldi barátom ott fog élni és én vele akarok lenni de félek..

2015. jan. 13. 14:50
 24/41 A kérdező kommentje:
vagy nem...:( hanem a börtönbe..
2015. jan. 13. 14:55
 25/41 anonim ***** válasza:
Pedig ha körbenézel akárcsak itt is, hogy hogyan élnek emberek, akkor bizony nincs keseregni valód: nem vagy lebénulva, a bank se épp most lakoltat ki, nincsenek gyerekek akiknek nem tudsz enni adni, fiatal vagy... és sok lehetőség áll előtted. Így nézve amit te a világ legnagyobb tragédiájának tartasz, az nem is probléma
2015. jan. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:

nem de másoknak nem tudok segíteni :((

magam se tudom mit kezdjek magammal..

2015. jan. 13. 15:00
 27/41 anonim ***** válasza:
Nem az volt a mondandóm lényege, hogy segíts másoknak, hanem értékeld azt, amid van és értékeld hogy nincsenek olyan nagy gondok, amik gátolnának
2015. jan. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
24%
Ez egy elmebeteg, lelkibeteg nő... HAGYD MÁR ABBA A RINYÁLÁST!!!
2015. jan. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
38%
Olyan vagy mint egy 12 éves lány. Siránkozásból nem fogsz megélni! Hagyd abba a rinyát, és kezdj el önéletrajzokat küldeni, kérj tanácsot a jobangel blogról, járd körbe a környéket állásért. Ja nem fogod megtenni, mert "jaaaj nem bírtam", "jaaaj nem tudom megcsinálni, jaaj idegesített a munka", "jaaaj belerokkantam a munkába". Akkor maradj otthon!
2015. jan. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:

NEm vagyok elmebeteg.csak másképp gondolkodom.

csak kevés az önbizalmam..bocs.

De már tudom Angliába megyek dolgozni ha összejön a 250e.és vissza se jövök a bunkó magyarok közé!


ja és segíteni akarok egy barátomnak..nem úgy mint itthon egyesek..

2015. jan. 13. 16:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!