Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit kezdjek magammal tanácstal...

Mit kezdjek magammal tanácstalan vagyok milyen munkára lennék alkalmas?

Figyelt kérdés

Eléggé összezavarodtam.az önbizalmam nem túl sok.

több okj-s papírom is van de az a legtöbb helyre nem elég,angol nyelvvizsgám van.manikűrös végzettségem is van de telített a szakma. mit kezdjek az életemmel éhen fogok halni ha meghalnak a szüleim?Vagy tanuljak még valamit?

Menjek el takarítónak de még ahhoz is szakma kell?

álljak ki a sarokra tényleg ennyire nehéz munkát találni annak akinek nincs főiskolája és normális helyen szeretne dolgozni?Vagy vendéglátás?Segítség!!help!tanuljak még egy nyelvet? Tudom sok a kérdés.. 30/N



2015. jan. 13. 11:47
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
Nem így értem. Tudsz emberekkel beszélgetni? Ki tudod fejezni magad? El tudsz intézni mondjuk egy banki tranzakciót, vagy egy postai csekkfeladást?
2015. jan. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
Eddig még nem volt állásod ?
2015. jan. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:

Tudok bár nem nagyon szeretek csekket befizetni és sorba állni azt gyűlölöm.

bár ha anyu kikészíti hogy mit kell befizetni beszoktam fizetni. beszélgetni persze szoktam ritkán.

2015. jan. 13. 13:01
 14/41 A kérdező kommentje:
Volt postán dolgoztam meg adminisztráció ismerős juttatott be.naná.pénztáros 1 hónapig bírtam.
2015. jan. 13. 13:02
 15/41 anonim ***** válasza:
Tudod ez általában úgy működik, hogy aki nem is találja a helyét, valamit azért dolgozik, még ha az nem is tetszik neki és e mellett kezd el tanulni (saját pénzből) vagy nézelődni más lehetőség után. Otthon beburkolózva kevesebb az inger, új ismertség. Ne a tanulás útját válaszd szerintem, mert ennek így akkor sosem lesz vége, hanem kezd el valamit dolgozni, ha tetszik, ha nem! 30 évesen már több diplomával is bőven dolgozni szokás, papírokat halmozni szülők pénzén pedig nincs értelme és velük is kicseszel, inkább támogatni kellene már őket
2015. jan. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:

Könnyű azt mondani..

mit adsz munkát??kedves előző ...

2015. jan. 13. 13:18
 17/41 A kérdező kommentje:

úgy kezelnek itthon mint egy gyereket szeretnék már elmenni innen..de nincs párom most

3 hónapja nincs és egyedül meg nem boldogulok..1 fizetésből se tudnék külön menni..:/

2015. jan. 13. 13:30
 18/41 anonim ***** válasza:
Tudod a világ ilyen sajnos, a munkát nem mindig adják, utána kell menni, van aki emiatt napi 100km-t is utazik, van aki gyárban dolgozik 12 órát naponta éhbérért és nem azért, mert jó neki. Honnan vagy egyébként, ahol ennyire nincs munka? Ehhez semmi köze annak, hogy van-e párod, sokan nem költöznek el ennyi idősen még, amivel nincs is baj, mivel segítik egymást így is a családban, és adnak haza pénzt. Miért nem indulsz el manikűrös pályán? először közvetlen ismerősöknek, után az ő ismerőseiknek potom pénzért és ha belejössz, akkor már vállalkozásban csinálhatod
2015. jan. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:

azt tudom..nekem nem kell hazaadnom.és nem bírnám a gyári melót.12 órába. bp-től 50 km-re kb.


igen azt szeretném de kevés az ismerősöm..és bátortalan vagyok.

megyek tanulok franciát és körmözni gyakorlok.

2015. jan. 13. 13:56
 20/41 A kérdező kommentje:

Amúgy érdekelne hogy te egyedül kitudod-e fizetni a rezsit meg az albit? Az éhbéredből..

tudod a legtöbben azt kapnak csak nem mindegy hogy mit csinálnak..

lehet okosan is csinálni..

2015. jan. 13. 14:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!