Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit kezdjek magammal tanácstal...

Mit kezdjek magammal tanácstalan vagyok milyen munkára lennék alkalmas?

Figyelt kérdés

Eléggé összezavarodtam.az önbizalmam nem túl sok.

több okj-s papírom is van de az a legtöbb helyre nem elég,angol nyelvvizsgám van.manikűrös végzettségem is van de telített a szakma. mit kezdjek az életemmel éhen fogok halni ha meghalnak a szüleim?Vagy tanuljak még valamit?

Menjek el takarítónak de még ahhoz is szakma kell?

álljak ki a sarokra tényleg ennyire nehéz munkát találni annak akinek nincs főiskolája és normális helyen szeretne dolgozni?Vagy vendéglátás?Segítség!!help!tanuljak még egy nyelvet? Tudom sok a kérdés.. 30/N



2015. jan. 13. 11:47
1 2 3 4 5
 41/41 A kérdező kommentje:

Küldözgettem az önéletrajzomat. Na már értékelik az igyekezetemet kaptam egy választ..és továbbítják az igazgatónak wow..

csak épp felszolgálókat keresnek és nincs felszolgálói végzettségem..

2015. jan. 15. 20:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!