Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 20 éves lány vagyok elegem...

20 éves lány vagyok elegem van az életből sajnos állást nem találok, pedig nem vagyok egy csúnya lány 8 általánosom van az iskolát ott kellett hagynom. A szüleimtől külön élek. Az élettársammal de ő sem talál munkát. Hogy lehetne jobb?

Figyelt kérdés
2015. jan. 15. 20:40
1 2 3 4 5 6
 21/58 A kérdező kommentje:

MÉG MINDIG NEM ÉRTIK A KÉRDÉSEM.

0-ÁN VAGYUNK,SE KAJA SE SEMMI ......EBBŐL HOGY INDULJAK EL?

2015. jan. 15. 21:13
 22/58 anonim ***** válasza:
100%

Hát ennyi ésszel ne haragudj de másnak nem tudlak nézni.

A kérdésed kiírásában szerepelt, hogy nem nézel ki rosszul. A tanácsokat, hogy menj dolgozni, és járj ki egy szakmát nem fogadtad el.

Gondoltam akkor az m7-eset jó tanácsnak fogod tartani =/

2015. jan. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
91%

Jelen pillanatban nem tudsz kölcsönkérni valakitől? Nem jár vmi segély nektek?


Kicsit hosszabb táv: hol laktok? Kertes ház? Ha igen, kezdd el megművelni a kertet: csomó zöldségetek, gyümölcsötök lenne.


Egyébként meg szállj le a földre, és ne pocskondiázz másokat. Te kértél itt segítséget, mi alternatívákat ajánlunk csak fel.

2015. jan. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
88%
Segély az önkormányzattól, élelem a baptistáktól vagy a krisnásoktól, Vöröskereszttől.
2015. jan. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 A kérdező kommentje:
ESETLEG EZ CSALÁDI GYAKORLATTÁ VÁLT NÁLATOK HA ENNYIRE TUDOD HOGY MI A MEGOLDÁS?
2015. jan. 15. 21:19
 26/58 anonim ***** válasza:
88%
0-án vagy, se kaja, se semmi, megoldás kell... biztos, hogy utánanéztél te a dolgoknak? Mert igenis van lehetőség így is tanulni. Írok neked privátban, ha érdekel, dobj üzenetet.
2015. jan. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
88%
Ja, ez jó ötlet. Sok felekezet osztogat kaját, próbáljátok meg.
2015. jan. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim válasza:
94%
Ahhoz,hogy a munkaügyön jelentkezz,nem kell pénz!Sőt te fogsz majd kapni pár hónapig segélyt,és itt ingyen tanulhatsz is majd,mint írták!Az igaz,hogy addig is valamiből élnetek kellene!Ebben igazad van!Kisegítő állást 1-2 napra sem tudsz/tudtok a pároddal?pl. mondok egy jó dolgot,ha van elektronikai hulladékod,pl. tv,számítógép alaplap,memória kártya,azokat azonali kp-ban átveszik tőletek az elektronikai hulladék átvevő helyen!vagy akksi.rossz mobilok.Mogyoródon van ilyen hely!és máshol is tuti!mondom azonnal fizetnek!
2015. jan. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 A kérdező kommentje:
EVVEL NEM JUTOTTAM ELŐRÉBB.SZÉP ESTÉT.
2015. jan. 15. 21:20
 30/58 anonim ***** válasza:
100%

A net hemzseg az ingyenes OKJ-s tanfolyamoktól, nulla önerő kell, és támogatást is kapsz, ha eljársz.

Nem itt kellene habzó szájjal vergődni a jó tanácsok ellen, hanem bújni a netet, ha már free wifi van.

2015. jan. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!