Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 20 éves lány vagyok elegem...

20 éves lány vagyok elegem van az életből sajnos állást nem találok, pedig nem vagyok egy csúnya lány 8 általánosom van az iskolát ott kellett hagynom. A szüleimtől külön élek. Az élettársammal de ő sem talál munkát. Hogy lehetne jobb?

Figyelt kérdés
2015. jan. 15. 20:40
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
89%
Ha annyira megoldás kellene, már megtaláltad volna, kettőt se kell kattintani a neten, hogy ilyenbe belefuss, sőt az ingyenes újságok is tele vannak a neked való hirdetésekkel: tanulás támogatott keretek közt. Neked találták ki! vagy büdös a tanulás? Akkor ha olyan baromi szép vagy, eredj qrválkodni.
2015. jan. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a kerdezo azon van kiakadva, hogy az ostoba feher emberek azt tanacsoljak, hogy dolgozzon es tanuljon a penzert...
2015. jan. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező, én még mindig várok, hogy ha kell a segítség, akkor írj, és segítek!
2015. jan. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
85%

Utolsó erre már én is gondoltam...

De azok a bizonyos barna bőrűek ennél leleményesebbek, mint hogy itt írkáljanak ki gyakorira. Kipottyantanak 5 kölyköt mennek a segélyér, vagy mennek lopni...

2015. jan. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
90%

Nem olvastam végig, de szerintem a kérdező pénzt vár. Nem érdekli hogy mi lenne jó neki, az a baja hogy nincs mit holnap ennie ami tényleg baj de nem tudom mit kéne tenni? Mi itt semmit nem tehetünk vagy szervezzünk gyűjtést?

8 osztályig sikerült eljutni meg pasival összeköltözni sikerült, úgy hogy 2 nincstelen munkanélküli, gratulálok.


Elmész a Tescoba, bekajálod a péksütit és reménykedsz hogy nem állítanak meg a biztonságiak kifelé menet.

2015. jan. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:

Kéééérdezőőőő???? Kell a segítség, vagy nem?


És mi a baj az OKJ-val amúgy? Olvastam fentébb, és érdekelne az elméleted.

2015. jan. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
88%

Írtam: helyi önkormányzat, egyház, alapítványok.


Pl. Máltai Szeretetszolgálat [link]


Önkormányzatnál a szociális osztályt kell keresni.

2015. jan. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
84%

Nem kell a segítség.

Csak unatkozott, de gondolom, nem volt jó móka, mert értelmes válaszokat kapott. :)

2015. jan. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
84%
Adjak kölcsön pénzt?
2015. jan. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
72%

Biztos vannak barátaitok miért nem kértek tőlük pár ezer ft-ot és akkor amikor lesz elég pénzetek vissza adjátok neki.


munkaügyis tanfolyammal megkeresel legalább 60 000 ft körül


nem fog az öledbe hullani egy zsák pénz úgy, hogy az internet előtt ülsz és beoltod azokat az embereket akik segíteni akarnak neked.


Szerintem ez az egyetlen jelenlegi megoldás. A párod pedig keressen éjjel nappal munkát, biztos ráakad valamire. ha már nem gyors étterem, vagy takarító. több mint a semmi


(azt viszont nem értem hogy mi köze hozzá, hogy nem találsz munkát az, hogy szép vagy.. mind1.. ez most)

2015. jan. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!