Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 20 éves lány vagyok elegem...

20 éves lány vagyok elegem van az életből sajnos állást nem találok, pedig nem vagyok egy csúnya lány 8 általánosom van az iskolát ott kellett hagynom. A szüleimtől külön élek. Az élettársammal de ő sem talál munkát. Hogy lehetne jobb?

Figyelt kérdés
2015. jan. 15. 20:40
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ezen akadt meg a szemem: "sajnos állást nem találok, pedig nem vagyok egy csúnya lány". Mégis milyen állásra gondoltál? Mert az állásinterjúkon jobb helyeken nem a szépség számít. Persze vannak olyan szakmák is...
2015. jan. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, hogy milyen településen élsz, de ha Bp-en, akkor roppant egyszerű a dolog. Folyton keresnek kifőzdék és házhozszállítós éttermek konyhai kisegítőt, konyhalányt, mosogatót, diszpécsert stb. Ezek többsége naponta, a műszak végén kifizeti a dolgozókat (napi 8-10e), az étkezést pedig mindenütt biztosítják, ingyen. Ugyanez vonatkozik az ételfutárokra is, 8 és 15 között keresnek (jattal együtt), étkezés nekik is biztosított, s naponta megkapják a fizetést és a jattot. Vannak helyek, ahová nem kell saját jármű, mert a cég biztosítja. Sőt, vannak helyek, ahol gyalogos futárt is alkalmaznak a közeli megrendelések kiszállítására. Szóval, vannak lehetőségek. Vállalhatsz bejárónői munkát, lakásoknál takarítást, ezeket is mind aznap kifizetik. Free wifi, tudsz hirdetéseket olvasni, azokra jelentkezni, sőt, akár hirdetéseket feladni... De akár egy oriflame, avon, forever living, vagy bármilyen más cég katalógusával ügynökölni. A megrendeléseket kiszállítod, némi hasznot raksz rá, s az minden egyes üzletkötésnél nálad realizálódik.
2015. jan. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
94%
Milyen állást képzelnél el magadnak? Korábban volt-e már valami?
2015. jan. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
96%
Borzalmas! Egy ilyen embernek nem lehet segíteni, higgyétek el. Kiváló tanácsokat adtatok neki, jobbat én sem tudnék. Személyesen kell elmenni a segélyszolgálathoz és ott kérni ételt, ruhát pl. A kerületünkben is van, a neten is körbe tudsz nézni. Munkaügyben meg bemész a munkaügyire , regisztráltatod magad és kérsz segítséget, elmondod dióhéjban a helyzeted és fognak segíteni. Égből nem fog hullani a manna. És 8 általánossal csak takarítónak, gyári munkásnak, vagy még hosstesnek tudsz menni, ha nem kérnek nyelvet. Nagyon mást nem tudok, mert minden máshoz, ha tetszik, ha nem szakmát és gyakorlatot várnak el! Fogadd el a tanácsokat amiket írtak! Senki nem támadott, mindenki aki írt segíteni akart, sajnálom, ha te ezt nem érzékeled.
2015. jan. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen hülye meg is érdemli hogy éhenhaljon
2015. jan. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
0%

Miből gondoljátok hogy Pesten él?

Ez meg hülyeség hogy 8-10 ezret fizetnek egy konyhán,hagyjuk már!

Kérdező,nem az a baj hogy nincs szakmád,egyszerűen nincs munka az országban!

Én érettségivel meg két szakmával kitörölhetem a s eggem!!!

2015. jan. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
100%
56-os, nem lehet egyszerre pénzt is és kifogásokat is keresni. Attól, hogy nem hiszel a gravitációban, az még létezik.
2015. jan. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ne haragudj de neked nem lehet segíteni, menthetetlen vagy....8 általánosod van, nincs mit enni, de ha azt javasolják jelentkezz gyárba vagy konyhai kisegítőnek azt mondod ezzel nem vagy előrébb. Miért, akkor mivel vagy, vagy mit várnál? Hogy elmondjuk hol tudsz pénz kiásni, vagy majd az égből odahull neked? Ha pénzt szeretnél azért dolgozni kell, és ezzel a végzettséggel csak ebben tudsz gondolkodni sajnos. Hiába mondom neked, hogy jelentkezz informatikus állásra, ha nem vagy kompetens.

Az ingyenes OKJ-van meg mi bajod, úgy őszintén? Ha munkaügyön jelentkezel rá, még fizetnek is érte, nem ez lenne az elsődleges? A pénz? Ok, hogy az okj-k se sokat érnek manapság de a te esetedben több mint ahol most vagy.

2015. jan. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!