Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szabad döntésnek lehet nevezni...

Szabad döntésnek lehet nevezni egy új szerződést a munkahelyen ami kedvezőtlenebb az előzőnél és vagy aláírod vagy repülsz? Ez lenne szabad döntés?

Figyelt kérdés

Új főnök új szerződés. Fizetés csökkentve cafeteria elvéve. Tessék aláírni. Persze nem muszáj. De ha nem írod repülsz, mert a régi szerz feltételeivel már nem dolgozhatsz újat meg nem írtad alá = repülsz.

De azért a cég ezt „szabad döntés”nek nevezi. Szabadon eldöntöm hogy csökkentem –e a saját fizumat és dolgozhatok tovább vagy ki vagyok rúgva.


????


De hol itt a szabadság? Ha fegyvert fognak a fejemhez és választhatok hogy vagy csinálják amit mondanak vagy golyó a fejbe-ez szabadság?


Az a szabadság az lenne hogy vagy aláírom vagy ha nem hát nem. Akkor marad minden a régiben. Na az szabad döntés lenne.

Vagy én látom rosszul?


2015. szept. 6. 13:04
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:

" Egyébként én voltam álláskeresési

tréningen. Ha úgy tetszik tanfolyam.

Miről pofáztak végig? Kapcsolati

háló."


Gondolom milyen trening lehetett... Hitessük el a sok képzetlen paraszttal, hogy õk is kereshetnek jól csak megfelelõ kapcsolatok kellenek. :D


Persze, igy is lehet. Meg ugy is ha kitanulsz valami hasznosat és akkor sógor nélkül is jó állásod lesz.


Csak ugy nem lehet ahogy te akarod: nem értesz semmihez és kapcsolataid sincsenek hanem ezek helyett csak hisztizel. Na igy kaphatsz minimalbért.

2015. szept. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 A kérdező kommentje:

Gondolom milyen trening lehetett..


Elmondom. Az általad elző hsz-ben ajnározott munkaügyis által szervezett tanfolyam. Tudod, épp olyan amit előzőm hsz-ben ajánlottak....

2015. szept. 10. 19:52
 63/63 A kérdező kommentje:

Hitessük el a sok képzetlen paraszttal, hogy õk is kereshetnek jól csak megfelelõ kapcsolatok kellenek. :D



Igen, a sok képzetlen parasztból lejhet még nemzeti fejlesztési miniszter is (ld Némethné-még diplomája sincs).

Vagy Szijjártó Petikékből külügyes (mit ért hozzá? Semmit. De nem is ezért került oda).

És még folytassam?

Igen, a sok képzetlen parasztból akármi lehet csak kapcsolat kell.

Mészáros Lőrinc-mihez nem ért? Utak építése, stadion, disznótelep, ásványvíz, ékszerbiznisz, kórházak felújítása, vasútépítés, stb stb stb.

Mindehze ért nagy hirtelen.


Vagy cáfolni tudsz?

2015. szept. 10. 19:55
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!