Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdőként hogy tudok...

Pályakezdőként hogy tudok gyorsan munkát találni?

Figyelt kérdés
Kb 3-4 hete próbálkozom, Pesten. Szakmámon belül egyáltalán nem sikerült még csak vissza se hívnak (informatika) most már úgy vagyok vele bármit elfogadnék de egyszerűen sehol se találok olyan álláshirdetést ahol szívesen foglalkoznak karrier kezdőkkel. Ötlet, tippek? Sürgős lenne!

2016. febr. 1. 08:43
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
miért, nincs mód referenciát szerezni a szakmán belül?
2016. febr. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs, ha lenne már megtettem volna.
2016. febr. 1. 14:09
 13/34 anonim ***** válasza:

miért mi az?


Amúgy hiába izélsz, én akárkit ismerek aki külföldre ment, vagy mosogat, vendéglátózik 10 órában és panaszkodik...

2016. febr. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Hát épp ez az, nekem se ez az álmom eddig ragaszkodtam a szakmámhoz, de nagyon elkeseredett vagyok, úgy vagyok vele miért ne? Nem mindegy hogy kint dolgozom halálra magam vagy itthon és ott még többet is fizetnének érte.
2016. febr. 1. 14:12
 15/34 anonim ***** válasza:

hajrá....

Amúgy ha most nem szakmában dolgozol mi lesz akkor?

Lesz pénzed a szakmádon belül tanfolyamokra menni. Sokat számít...

2016. febr. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Igen, de szakmámon kívül sem találok (még) ez a gondom... vagy legalábbis olyat ahol foglalkoznak pályakezdőkkel. Köszi a meki-t kihagyom akkor még mindig inkább külföld.. Amúgy külföldön van ismerősöm ha arra a referenciára gondoltál, itt pesten sajnos nincs pedig annyira hülyének nem tartom magam hogy ne tudnék szakmámon belül helytállni valahol.
2016. febr. 1. 14:19
 17/34 anonim ***** válasza:

előbb azt írtad bármi jó már, most meg kompromisszumokat akarsz. 4 hét után ne is haragudj, de ilyenekre gondolni hogy menekülnél az országból, ne akarj akkor sikeres lenni.


Ideiglenesen pár hónapig úgy, hogy sürgős, akkor ülj otthon. A tb elég hamar fel tud menni, hidd el nekem:D

Amúgy tudsz közben váltani, nem kell túlspilázni.

2016. febr. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Nem igazán szeretnék itthon ülni, mert sürgős lenne a dolog. Bármi alatt úgy értem hogy van egy bizonyos határ, ill ha már csak a meki jut ennyi erővel kint is lehetnék akár pár hónapot és még több pénzért is, érted gondolom.
2016. febr. 1. 14:35
 19/34 anonim ***** válasza:

Milyen bizonyos határ?

Amúgy tűzz ki X időt. Mit akarsz dolgozni, milyen terület?


Amúgy ha megfogadod egy idősebb tanácsát, akkor nem nagyon vacilálsz pályakezdőként ha tényleg nem megy. Én megbántam hogy annyit p*csöltem. Előrébb lennék az életben.

2016. febr. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Bizonyos határ... gondolom te (vagy ön) se vállalnál(na) el bármilyen munkát, főleg akkor vegyük példának még mindig a mekit ismerősök és hallottak alapján kemény dió, akkor ennyi erővel ha már nincs semmi télleg kint is lehetne próbálkozni... Mit akarok dolgozni? Szakmámon belül, ha nem akkor legfőképpen a logisztika/raktárosi meló érdekel, arra pályáztam most pár helyre, illetve akár eladónak is elmennék, vagy bármilyen betanított munkára. Nem szívesen p*csölök én sem, ha lenne kiugró lehetőségem rég megragadtam volna,főleg hogy nagyon szeretem a szakmámat(a hálózat,szerver üzemeltetést), illetve van ez a külföldi lehetőség és igaz van ismerősöm de még mindig kiszolgáltatott lennék, német nyelvtudásom az egyenlő a nullával sajnos.
2016. febr. 1. 14:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!