Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdőként hogy tudok...

Pályakezdőként hogy tudok gyorsan munkát találni?

Figyelt kérdés
Kb 3-4 hete próbálkozom, Pesten. Szakmámon belül egyáltalán nem sikerült még csak vissza se hívnak (informatika) most már úgy vagyok vele bármit elfogadnék de egyszerűen sehol se találok olyan álláshirdetést ahol szívesen foglalkoznak karrier kezdőkkel. Ötlet, tippek? Sürgős lenne!

2016. febr. 1. 08:43
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

csomó ilyen meló van, amihez nem kell tapasztalat, nem tudom min vagy kiakadva. Elsőre nem ment...nabumm... sokadikra fog! Ne írd le egyből magad, mert elsőre nem megy. Nem vagy elveszve, csak gondolom nincs eben sok tapasztalatod. Speciel iskolába taníttatnám az álláskeresést, stb...


Pedig baromi jó, ami a szakmád, keresett... szerintem meg ne add fel.

2016. febr. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Csomónak nem nevezném nem igazán találom őket vagy én vagyok balek akkor. Ki vagyok akadva mert szégyennek tartom hogy még mindig szegény szüleimnek kell tartaniuk engem. Nem írom le magamat és fel se adtam még de elvagyok keseredve szerintem érthető,épp ezért gondoltam hátha itt tud valaki segíteni hogyan lehetnék hatékonyabb a munkakeresésben(?) és azért külföldre sincs mindennap esélye kimenni-e az embernek ezért erősen gondolkozom most hogy megragadjam-e vagy sem... csak ugye itt van más dolog is a háttérben, szerelmi ügy így meg 2x olyan nehéz meghozni a döntést hogy külföldre menjen-e az ember vagy sem.
2016. febr. 1. 15:03
 23/34 anonim ***** válasza:
hatékony max idővel tudsz lenni. Minél több platformon keresel, több ideig. Én napi több órát böngészem az álláskereső oldalakat. Vagy használd ki a kapcsolati tőkéd ha van, hirdetsd magad oldalakon, töltsd fel az önéletrajzod álláskereső oldalakra.
2016. febr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Próbálkozom, köszönöm a segítségedet.
2016. febr. 1. 15:07
 25/34 anonim ***** válasza:
és maga a keresés sajnos sok idő. Max ha nincsenek ismerőseid, addig sajnos az. Nekem is nehezen megy, pedig megkeresnek a munkáltatók, interjúkra járok. Vagy nem vesznek fel, vagy nem felelnek meg hosszú távon a dolgok.
2016. febr. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Igen csak nekem fontos lenne, 2-3 héten belül legalább.
2016. febr. 1. 15:12
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

emeld fel a telefont


hívd fel a nagy cégeket,és küld el az önéletrajzod,még akkor is ha nincs épp fent a honlapjukon álláshirdetés


rengeteg informatikai cég van


mobilcégek,és egyéb külföldi


info park mond valami?ott van vagy 40 cég,küld el mindegyikhez a cv-d, angol és magyar nyelven is,mindig keresnek embert,újoncokat is


lufi,T ..., noki. ericc..

2016. febr. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a tippet. Mindenképp fogom. :)
2016. febr. 1. 16:28
 29/34 A kérdező kommentje:
Na sziasztok, siker. Igaz nem a szakmámon belül, raktárosként felvettek a (U*ix Kft-hez) nem lesz a legjobb meló de nagyon örülök neki és mellette tudom folytatni a keresést.
2016. febr. 3. 10:02
 30/34 anonim ***** válasza:
Szuper! Kösz a tudósítást (első vagyok)
2016. febr. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!