Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdőként hogy tudok...

Pályakezdőként hogy tudok gyorsan munkát találni?

Figyelt kérdés
Kb 3-4 hete próbálkozom, Pesten. Szakmámon belül egyáltalán nem sikerült még csak vissza se hívnak (informatika) most már úgy vagyok vele bármit elfogadnék de egyszerűen sehol se találok olyan álláshirdetést ahol szívesen foglalkoznak karrier kezdőkkel. Ötlet, tippek? Sürgős lenne!

2016. febr. 1. 08:43
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Nalatod.

Mennyi ido volt?

2016. febr. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
Ez friss hirdetés volt még hétvégén jelentkeztem rá. Nem is fizet sokat egyébként (110-120 nettó) de kezdetnek megteszi.
2016. febr. 3. 16:09
 33/34 anonim ***** válasza:
Soha nem kerestem száz felett, szakmámban sem:D
2016. febr. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Hát igen, és csodálkozol te is hogy inkább kiakarok menni :D Előbb-utóbb az lesz de előbb tapasztalatot akarok szerezni meg kis nyelvtudást.
2016. febr. 3. 17:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!