Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gáz, ha most végeztem a...

Gáz, ha most végeztem a BGE-n, és rohadtul nem értem, hogy mit vakerálnak össze angolul az álláshirdetésekben? 😂

Figyelt kérdés
Meg van a közép nyelvvizsgám, de annyi szakszavakat használnak az ilyen multik, meg röviditéseket, hogy full kínai egy álláshirdetésnek kb. a fele.

2018. júl. 26. 22:26
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/100 anonim ***** válasza:
56%
Hamburgetsz sütsz most éppen vagy wc-ket takarítasz angliában?
2018. aug. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/100 anonim ***** válasza:
Jaaaa és az is egy kulonbseg lenne, hogy amit tipikusan sscnek hivnak azok nem gyártanak/termelnek semmit hanem más cégek rész feladatait csinaljak. A Vodafonenal meg ha nem is magyar ügyekkel foglalkozik akkor is a Vodafone ügyeivel foglalkozik, nem a Telenoréval. Nem ez a tipikus ssc és kész, vitatkozhatunk hajnalig. Ha Vodafonenal dolgozok akkor meg nem azt mondom, hogy sscben hanem azt, hogy egy telekommunikációs cégnél ha nagyon okosnak akarok hangzani, de nemhiszem, hogy valaha akárki is ezt mondta.
2018. aug. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/100 anonim ***** válasza:
100%

Egyikőtöknek sincs igaza.


Két Vodafoneról beszélünk. Még a bejegyzett cég is különböző.


Akik a Puskásnál dolgozik az a VSSC-ben dolgozik, ez cég saját bevallása szerint is SharedService center, az európai Vodafonenak egy kiszolgáló ága, lutri, alacsony hozzáadott értéket képviselő munkákkal.


Aki a Lechnernél dolgozik, az a Vodafone Magyarország ZRt. -nél dolgozik és a magyar Vodafone piacot szolgálja ki, ez a legkevésbé sem a SharedService. Ez teljes mértékben szolgáltató cég, magas hozzáadott értéket képviselő munkával.

2018. aug. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/100 anonim ***** válasza:
56%
92 Ha letennéd a 8 általánost, és megtanulnál magyarul írni, akkor értenénk is a kirohanásaid.
2018. aug. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/100 anonim ***** válasza:
52%

"ez a legkevésbé sem a SharedService. Ez teljes mértékben szolgáltató cég,"


:D

2018. aug. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/100 anonim ***** válasza:
Hiába nevetsz. Egy belpiacot kiszálgó Telkó az nem SSC. Magyarok ülnek ott, magyar piacot kiszolgálva, sokszor cask Magyarországra érvényes folyamatokkal.
2018. aug. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/100 anonim ***** válasza:
56%
Ki a rákot érdekli, hogy melyik irodában mit csinálnak, ezzel nem vagyok tisztában, nem ott dolgozom. A fő téma, hogy SSC-ként is működik az országban, amit ezerrel tagad az az idióta.
2018. aug. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/100 anonim ***** válasza:
0%
Tegnap sétáltam el a pesti Vodafone székház előtt és a magyar szolgáltatásokat reklamoztak az ablakain, csak mondom. Én azt tagadom, hogy az emberek 99%a ssc alatt komoly cégeket ért. A nagy xart. SSC alatt azt érti mindenki amit én feljebb részleteztem. Ha valmihez értesz és a Nokianak dolgozol, akkor azt mondod, hogy a Nokianak dolgozol mint könyvelő vagy szoftverfejlesztő vagy valami nem azt hogy haaaaaat sscben vagyok és egy gombot nyomok napi 8 oraban.
2018. aug. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/100 anonim ***** válasza:

ezek a makacs tények jaj

[link]

2018. aug. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/100 anonim ***** válasza:
Balázska, az ssc az nem call center. Maradj te csak a hambik sütésénél, ne okoskodj a felnőttek dolgáról.
2019. febr. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!