Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gáz, ha most végeztem a...

Gáz, ha most végeztem a BGE-n, és rohadtul nem értem, hogy mit vakerálnak össze angolul az álláshirdetésekben? 😂

Figyelt kérdés
Meg van a közép nyelvvizsgám, de annyi szakszavakat használnak az ilyen multik, meg röviditéseket, hogy full kínai egy álláshirdetésnek kb. a fele.

2018. júl. 26. 22:26
 81/100 anonim ***** válasza:
91%
Azt is megjegyeznem meg ha már azt hiszed te olyan okos vagy, hogy a nagy ssck akiket felsoroltal (azon az alapon, hogy ok Magyarországon nem tevekenykednek ok csak azért vannak itt mert minden olcso), hat megjegyzem, hogy saccper a 70%uk igen is árulja a termékeit vagy kínálja a szolgáltatásait Magyarorszagon is..hogy a legegyertelmubb példát mondjam : Vodafone (nemigen voltam meg olyan plázában amiben nem volt. Diaego (lehet nem így kell írni akkor gyorsan valaki tegye szóvá mert ingyen pont jar érte) : kb minden komolyabb alkoholos italt a polcokon az forgalmaz stb stb szal nekem volt igazam ostobák vagytok case closed legkozelebb legyetek felkészültebbek sziasztok.
2018. aug. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/100 anonim ***** válasza:
Naaaa mi ez a nagy kusss???? Valakinek nincs több érve? Huuhaaa valamit mégis csak tanitottak azon az angol egyetemen. Next!
2018. aug. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/100 anonim ***** válasza:
56%

# 81


Ez a helyesírás...

Ha a Vodafone-ban mondjuk az egész EMEA régióért felelős kockázatelemző vagy, ahhoz vajmi kevés köze van a plázában lévő Vodafone boltnak Mr. brit egyetem, attól még az az iroda a Lechner Ödön fasoron egy SSC.

Továbbá jobb ha szólsz az oldal üzemeltetőjének, hogy rosszul tudja a dolgokat, és ezek a cégek nem ssc formában működnek az országban:

[link]

Plusz szólj az MSCI vezérigazgatójának, hogy ne kezdje úgy a beszédeit, hogy "büszkék vagyunk arra, hogy Magyarország egyik legnagyobb létszámú szolgáltató központjaként vagyunk jelen"

Világosítsd fel őket.

2018. aug. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/100 anonim ***** válasza:
56%
Te amúgy kicsit sem érzékeled, hogy mennyire hülyét csinálsz magadból, igaz?
2018. aug. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/100 anonim ***** válasza:
Bizony vannak emberek a vodafonennal akik nem a magyar ugyeikkel foglalkoznak úgy mint aki pl IT consultant-kent dolgozik a PwC-nel egy svajci céggel (ismerek olyat). Én nem vitattam, hogy mi volt a definíció meg ki minek hívta magat mert nem neztem utána és nem is erdekel. Én annyit mondtam, hogy ha megkérdeznel 100embert aki kisétál a vodafonetol, hogy ok hol dolgoznak mit csinalnak, azt mondanak, hogy Vodafone (Hunagary) nem azt, hogy hmmmmmmm haaaaaat egy ssc-ben vagyok. Azt max azt mondana aki az IT services-nél van az évi egy ingyen jégkrémért.
2018. aug. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/100 anonim ***** válasza:
73%
Ha az aldiból kisétáló embert kérdezel meg, az sem az fogja mondani, hogy egy kereskedelmi üzletláncnál dolgozom, ettől még egy kereskedelmi üzletláncnál dolgoznak
2018. aug. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/100 anonim ***** válasza:
56%

Szólj a vodafone-nak, hogy írják át a honlapjukon, hogy ők szolgáltató központok lennének.

[link]

Még jó hogy te itt vagy a brit diplomáddal, és kiszúrod a hibákat.

2018. aug. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/100 anonim ***** válasza:
56%

Szólj az iroda gondnokának, hogy jobb ha elkezdi lebontani ezt a falról, hisz te rájöttél, hogy a vodafone nem is szolgáltató központ

[link]

2018. aug. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/100 anonim ***** válasza:
56%

"ismerek olyat"

Hogyne bazsika, te mindenkit ismersz. Nem mész egy kicsit simsezni?

2018. aug. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/100 anonim ***** válasza:
Majd ha te visszaulsz a telefon melle. A hölgy tudni akarja hogy kell tintapatront cserélni szal csumi nem zavarlak.
2018. aug. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!