Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gáz, ha most végeztem a...

Gáz, ha most végeztem a BGE-n, és rohadtul nem értem, hogy mit vakerálnak össze angolul az álláshirdetésekben? 😂

Figyelt kérdés
Meg van a közép nyelvvizsgám, de annyi szakszavakat használnak az ilyen multik, meg röviditéseket, hogy full kínai egy álláshirdetésnek kb. a fele.

2018. júl. 26. 22:26
 71/100 anonim ***** válasza:
83%
Ha mérnök/közgazdász/szoftverfejlesztő vagyok a Vodafonenal akkor tudod mit mondok? Meglepő módon azt, hogy mérnök/közgazdász/szoftverfejlesztő vagyok a Vodafonenal. Vagy azt, hogy a Vodafonenal dolgozok. Soha egy emberrel nem talalkoztam aki valamelyik ilyen nag cégnél lett volna es azt mondja, hogy o sscben dolgozik. Aki úgy mutatkozik be, hogy én sscben dolgozok az altalaban sablon emaileket illesztget és használati utasításokat olvasgat efelől kétséged ne legyen. Amúgy meg tudom mi az a McKinsey egyellőre te nem tudod elképzelni, hogy valakinek elég jó az angoltudasa, hogy elvégezzen egy egyetemet angolul, tehát ha valakinek itt nem lesz köze soha a Mckinseyhez az te vagy. Folytathatod a minden szoba való belekötést meg eloveheted meg az értelmező kéziszótárat haromszor, de aki ezen a bolygón élt egy évnél többet azt ssc alatt nem a vodafonera meg a Morgan stanleyre gondol. Hagyd el a hazat kicsit többször és rájössz.
2018. aug. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/100 anonim ***** válasza:
64%

Te reménytelen eset vagy... sok hülyét láttam már ebben a kategóriában, de te a top 3-ban vagy benne.

McKinsey periscope üzletágánál voltam gyakornok, előbb mennék egy ssc-hez, minthogy ott szopjak heti 60-70 órákat.

Csokoltatlak idióta.

2018. aug. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/100 anonim ***** válasza:
Annak meg, hogy az Amerikai kollégák haromszor annyit keresnek talan ahhoz van köze, hogy a költségeik és haromszor akkorák és ugyanezt az életszínvonalat haromszor annyi pénzből tudjak fenntartani, de ehhez is néha el kene hagyni a hazat. Pl New Yorkban egy patkánylyuk 3000dollar/hó -tol kezdodik, míg Pesten akar 100ezer forintból is kapsz egyet vagy kevesebbért.
2018. aug. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/100 anonim ***** válasza:
61%
Tényleg rendkívül sötét az emberünk, helyesírása alapján még azon is meglepődnék, ha érettségije lenne.
2018. aug. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/100 anonim ***** válasza:
56%

# 73

Nagyon okos, ezt senki sem tudta. Ezt mind magadtól, vagy azért rá kellett guglizni?

2018. aug. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/100 anonim ***** válasza:
56%
Ez nem Balázska amúgy?
2018. aug. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/100 anonim ***** válasza:
61%
Értelmi szintje alapján simán lehet, hogy ő trollkodik.
2018. aug. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/100 anonim ***** válasza:
jajjjj mivan összetörtem a világát a sok ssc dolgozónak akik eddig azthitték ők komoly üzletemberek??? Na Marinéni van a vonalban Manchesterbol és tudni szeretné, hogy melyik lukba kell dugni az usb kábelt olvassátok fel szépen a 235/b pontot és peace!
2018. aug. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/100 anonim ***** válasza:
56%
Amikor a proli kimegy Angliába mosogatni, és elhiszi, hogy ő valaki...
2018. aug. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/100 anonim ***** válasza:
Érdekes nekem a programozó ismerőseim is elismerik, hogy egy ssc-ben dolgoznak. Nincs ilyen kisebbségi komplexusuk, mint neked
2018. aug. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!