Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gáz, ha most végeztem a...

Gáz, ha most végeztem a BGE-n, és rohadtul nem értem, hogy mit vakerálnak össze angolul az álláshirdetésekben? 😂

Figyelt kérdés
Meg van a közép nyelvvizsgám, de annyi szakszavakat használnak az ilyen multik, meg röviditéseket, hogy full kínai egy álláshirdetésnek kb. a fele.

2018. júl. 26. 22:26
 51/100 A kérdező kommentje:

komolyan az 5 év tapasztalatot értetted csak meg?

Hát neked komoly gondjaid vannak angolból, fejleszd magad.

Lett már munkám, nem kell foglalkozni ezekkel a hülye hirdetésekkel, csak el akarnak rettenteni titeket.

Nyugodtan pályázzátok meg őket, interjún marad a "what are your hobbies" színvonal.

2018. aug. 21. 21:14
 52/100 anonim ***** válasza:
66%
Ja, komoly problémáim vannak annyira komolyak, hogy egy brit egyetemről van diplomám, idióta. Neked meg max a McDonald's-ban lett munkád apukám mert nem csak az angollal van bajod hanem a stílusodból az is kiderül, hogy ostoba vagy úgy altogether (ez a szó megvan??).
2018. aug. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/100 anonim ***** válasza:
87%
Ja és 'minket próbálnak elrettenteni'...te voltál az egyetlen aki itt el volt rettentve. 'Megvan a közép nyelvvizsgám' nekem kb 15 évesen megvolt azóta azt sem tudom hova tettem mert egyrészt van jobb, másrészt a kutyát sem érdekli, de azért hatalmas dicsőség, hogy 22 évesen (minimum) megvan a "közép nyelvizsgad".
2018. aug. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/100 anonim ***** válasza:
77%
Azt is erősen kétlem ‘közép nyelvvizsgával’ egyrészt. Másrészt azért ne xard össze magad, hogy sikerult bejutni egy telefonközpontba robot munkára (HA sikerult) lol nem ertem miért jó valkinek az interneten névtelenül hazudozni.
2018. aug. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/100 anonim ***** válasza:
65%
Tuti egy 13 éves vagy. Bekerültem egy ssc-be és úgy mondja mintha megfogta volna az isten lábát😂😂 az a csúcs, hogy bekerülsz egy céghez ami azért van itt, hogy kevesebbért fizethessen mint kulfodon karrrier!!!!
2018. aug. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/100 anonim ***** válasza:
64%

"brit" egyetemen diplomáztál, és szerinted az ssc telefonközpont

"miért jó valkinek az interneten névtelenül hazudozni."


hát igen...

2018. aug. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/100 anonim ***** válasza:
Bele lehet menni a részletekbe meg persze több fajtája van, de alapvetően az a lényege. Sokszor sima érettségivel meg bolcseszdiplomaval vesznek fel embereket csak nyelvet beszéljenek, tehát feltetelezem nem kell hozzá túl sok egyéb tudás.
2018. aug. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/100 anonim ***** válasza:
100%

nagyon képben vagy...

megnézném, ahogy egy Morgan Stanley-hez felvesznek egy érettségivel kvantitatív modellezőnek mondjuk

2018. aug. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/100 anonim ***** válasza:
59%
A Morgan Stanley az nem egy SSC, de legalabbis nem egy tipikus SSC. Ennyi erővel a BIG4 meg a McKinsey meg. Boston Consulting Group is SSCk. SSC alatt általában azokat a cégeket értik ahol annyi kell, hogy tudsz egy nyelvet valamennyire és egy betanított rész feladatot ismetelgetsz napi 8 oraban.
2018. aug. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/100 anonim ***** válasza:
75%

Na jól van, fogalmad sincs róla, hogy mi az az ssc 😂

Olvastál itt pár divatos céget meg dolgot, és abból próbálsz összerakni dolgokat

2018. aug. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!