Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gáz, ha most végeztem a...

Gáz, ha most végeztem a BGE-n, és rohadtul nem értem, hogy mit vakerálnak össze angolul az álláshirdetésekben? 😂

Figyelt kérdés
Meg van a közép nyelvvizsgám, de annyi szakszavakat használnak az ilyen multik, meg röviditéseket, hogy full kínai egy álláshirdetésnek kb. a fele.

2018. júl. 26. 22:26
 21/100 anonim ***** válasza:
97%

Bocs, hogy ezt mondom, nekem gimiben már megvolt a középfokúm, és én is azt hittem akkor, hogy mekkora májer vagyok. A szart. Nyelvvizsgám azóta sincs másik, csak megtanultam rendesen a nyelvet. Szóval egy középfokú nyelvvizsgával nem csoda, ha nem érted...

A szakszavakat meg meg kell tanulni, ha ebben akarsz dolgozni. Kezdetnek elég eyg alap szókincs, a meredekebb szavakat úgyis menet közben szedi magára az ember. Csak ne hangoztasd, hogy tudsz angolul, mert a középfok messze van még attól.

2018. júl. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/100 anonim ***** válasza:
80%

más meg a fél karját odaadná, hogy a helyedben lehessen, akár erős közép angollal és papírok nélkül megérti a dolgokat.


GÁZ.

vaker

2018. júl. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/100 anonim ***** válasza:
80%

22 es vagyok.


És a "elvárás: felsőfokú szakképesítés, nincs preferált szakterület" az ilyen kérdéseknél kaparnám le a bőrt az arcomról, hogy akiknek nincsenek papírjai, de életképesek és munkára alkalmasak (i mean they can understand basic english and proper terms) automatikusan nem kapnak állást....

2018. júl. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/100 anonim ***** válasza:
67%

"más meg a fél karját odaadná, hogy a helyedben lehessen"


Téged mi akadályoz meg, hogy megcsinálj egy tinglitangli szakot, ha ennyire irigyled őt?

2018. júl. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/100 anonim ***** válasza:
69%
Közszférát most fagyasztották be
2018. júl. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/100 anonim ***** válasza:
78%
Pont most láttam csomó kontrolleri állást a közszférában professionon.
2018. júl. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/100 anonim ***** válasza:
11%
az, hogy a tinglitangli szakon a tinglitangli emberek túljelentkezései miatt képtelenség bejutni. Hitelt meg erre nem veszek fel.
2018. júl. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/100 anonim ***** válasza:
100%

Itt a bizonyíték, hogy egy B2-es nyelvvizsga SZART NEM ÉR.


Tök felesleges pénzelbxás, mert attól, hogy van papírod, beszélni nem fogsz tudni és a szakmai dolgokat nem fogod tudni angolul.

2018. júl. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/100 anonim ***** válasza:
12%

És ne álljon neked felljebb, ezek szerint a "műkörmös pitsák" mégiscsak TUDNAK angolul, ugyanis őket felvették.


Más: nincs diplomám, sem nyelvvizsgám, de folyékonyan beszélek németül, plusz az orvosi zsargont is értem (mert érdekelt, és megtanultam), Svájcban dolgozom fogorvosi betegfelvételnél 4000 chf-ért.

2018. júl. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/100 anonim ***** válasza:
66%

a felsőoktatásba nem úgy vesznek fel, hogy mennyit magoltál a középiskolában?


btw közép-felső angolom van, szakmámban prezentálok, szakzsargont használok.

2018. júl. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!