Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Most ebben az esetben még mit...

Most ebben az esetben még mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

szóval egyetemista vagyok gazdasági szakon, és nem viccelek vagy 60 céghez jelentkeztem gyakornoknak de még az interjúig sem jutottam.

Cv-ben szerepel az egyetemi tanulmányok és minkatapasztalatnak az,hogy külön órálat adtam. Mivel még ugye elsősként nem dolgoztam..

Nem tudom mi a baj....

Lehet hogy túl nagy cégekhez adtam be és először kisebbekkel kell kezdeni? Vagy mi lehet a gond? Más is küszködik ezzel?

Mert nekem a szüleim azt mondták hkgy gazdasági szakról egyétrtelműen kell találnom gyakornoki melót...erre tessék.

Nem vagyok buta,se hülye,de még csak az interjúig sem jutok el.

20L



2019. máj. 4. 14:06
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
54%

ma 15:17

Jaja, annyira más a valóság, hogy már a 2. írja itt hogy gazd. diplomával nem kap állást.

Én meg biztos csak álmodtam, hogy kipengettem a burkolónak 3 napra közel 3 kilót.

2019. máj. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
33%
aha persze :) akkor miért nem tanulsz burkolónak, milliomos leszel:) ha meg nem kapsz állást a diplomáddal az nem azért van mert nincs...
2019. máj. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
25%
12: Most őszintén, burkoltattál már életedben?
2019. máj. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
33%
igen amúgy de ez nem tudom hogy jön ide... nem feltétele a szakma elkezdésének a burkolási tapasztalat tehát ez nem kifogás elkezdheted és lehetsz milliomos:)
2019. máj. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
59%

ma 15:37


Úgy, hogy nem hiszed el mennyit keres egy burkoló.

Az előbb még te akartál burkoló lenni IT helyett, nem én:)))

Csak próbaképpen hívj fel egy burkolót és kérdezd meg hogy x m2 füdőszobádat kéne burkolni, mennyi lenne kb és mikorra vállalja. Meg fogsz lepődni.

2019. máj. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
36%
nem tudom én millát kereső szakmunkást még csak a gyk-n láttam :)
2019. máj. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
21%

Azért kérdeztem, hogy burkoltattál-e már, mert ha igen, akkor tudod hogy mi pénzeket kérnek el és abból könnyen ki tudod számolni mennyit keres.

De mondok jobbat. Anyósom le akarta cseréltetni a tetőt tavaly tavasszal. Idén szeptemberre!! vállalta neki az ács, kb 3 hetes munka: 1,7 millió csak a munkadíj!

2019. máj. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

Ok légyszi ne itt veszekedjetek a burkolásról:D

Akik releváns választ adtak,köszi.

2019. máj. 4. 15:52
 19/39 anonim ***** válasza:
24%
Még a laminált padló lerakásáért is elkérnek négyzetméterenként 1500Ft-ot, így én leraktam magamnak, 60m2 = 90 000Ft spórolás, csak 7 és fél óra ment el vele (a csöveknél viszont szívás volt kifaragni fűrészes bicskával), de szerintem bőven megérte :)
2019. máj. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
21%

1500 Ft-ot??? 5 éve max. Most 3-4000 alatt szóba sem állnak veled.

Tudom, mert teljeskörű házfelújításon vagyok túl.

2019. máj. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!