Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Most ebben az esetben még mit...

Most ebben az esetben még mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

szóval egyetemista vagyok gazdasági szakon, és nem viccelek vagy 60 céghez jelentkeztem gyakornoknak de még az interjúig sem jutottam.

Cv-ben szerepel az egyetemi tanulmányok és minkatapasztalatnak az,hogy külön órálat adtam. Mivel még ugye elsősként nem dolgoztam..

Nem tudom mi a baj....

Lehet hogy túl nagy cégekhez adtam be és először kisebbekkel kell kezdeni? Vagy mi lehet a gond? Más is küszködik ezzel?

Mert nekem a szüleim azt mondták hkgy gazdasági szakról egyétrtelműen kell találnom gyakornoki melót...erre tessék.

Nem vagyok buta,se hülye,de még csak az interjúig sem jutok el.

20L



2019. máj. 4. 14:06
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
24%
Annyiért megcsinálom neked én is :)
2019. máj. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
0%
Már kész:)
2019. máj. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
33%

Hát aki 10 ezer Ft-ért csempéztet, meg 4000-ért rakatta a laminált padlót, azt elég erősen átvágták...


[link]


Ja, ez Budapest.


Kedves kérdező, várj még a gyakornoki munkákkal, túl vagy néhány alapozó tárgyon jelenleg, de ennyi. A vállalatok tudják, hogy ekkor még nem tanul olyan a diák, amit a gyakorlatban lehet is kamatoztatni.

2019. máj. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
18%

23: Ja és te szolgálsz referenciával az illetőről?

Mert én csak olyannal dolgoztatok, aki dolgozott már ismerősnél és meg tudom nézni a munkáját.

Ha valakinek a Jófogáson kell hirdetnie ezekkel a munkákkal magát, ott valami turpisság van a dologban, ebben biztos lehetsz.

2019. máj. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
18%

Ja és mindenhol azt írja, hogy -tól.

Mert az sem mindegy, hogy te a padlóra 30x30-as járólapot szeretnél, vagy mondjuk 20x120-as famintázatú lapokat. Ugyanis másik géppel vágja ezt és másikkal azt.

Hogy a falra te 20x20-as csempét szeretnél vagy 45x90-eset. Nagyon nem mindegy, mert simán duplázódik ám az ár.

2019. máj. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:

Légyszi álljatok le ezzel :D

Releváms válaszokat várok.

2019. máj. 4. 16:27
 27/39 anonim ***** válasza:
67%

Takarodjatok már privátba a burkolásos baromsággal.


Kérdező: üdv a munkaerőpiacon. A gazdasági szak mégis mit takar? Csomó helyre meg hiába jelentkezel, nem feltétlen kell nekik gyakornok, iszonyat idő- és munkaerő befektetés, cserébe elég sokszor semmi haszonnal a cég számára. Ismerősi körben kérdezz körbe, tudnak-e valamit.

2019. máj. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:

Nemzetközi gazdálkoddás.

Direkt meghirdetett gyakornoki pozíciókra jelentkeztem,nem csak úgy.

2019. máj. 4. 18:31
 29/39 anonim ***** válasza:
100%

Elsőévesként nyilvan nem fogsz gyakornoki munkát találni, mert még nincs meg a kellő tudásod, ezért nem hívnak be még interjúra sem.

Majd második év után.

2019. máj. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 Estádio de Felchút ***** válasza:
50%

A lényeget nem írtad le: MELYIK intézményben tanulsz?

A legtöbb cég a BME/BCE/BGE szentháromságtól vár gyakornokokat, illetve ezeknek az egyetemeknek vannak a legerősebb kapcsolataik. Futottak még az ÓE és a SZIE, talán(?) METU.

Nagyon erősen szelektálnak.

2019. máj. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!