Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hányingerem van már a divat...

Hányingerem van már a divat állatvédőktől. Nektek nem?

Figyelt kérdés

Írtam is egy blogbejegyzést a témában:

[link]

Elismerem, kissé túloz, de az írásakor nagyon-nagyon ideges voltam. Vagy ez csak engem irritál?


2012. febr. 4. 21:06
1 2 3 4
 11/39 Ajsa ***** válasza:
22%
Nyugi!:) Én már elküldtem a nagybátyámnak és együtt szakadunk:) Ne foglalkozz velük...
2012. febr. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
93%
Nem divat-állatvédő vagyok, de azt a képet azzal a mondattal nagyon betegnek és gusztustalannak tartom. Meg úgy általában azokat az embereket is (nyugodtan vegyék egynémely ide írók magukra, az ő ingük is) akik ezen jókedvűen nevetni tudnak.
2012. febr. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
Megértem, ha valaki nem nevet rajta, a humorérzék is egyénfüggő, és azért én sem csapkodtam a térdeimet, de a beteg és gusztustalan kicsit már túlzás. Még ha ember lenne, talán igazat adok, de így egyszerűen nem értem, mi okoz ebben akkora lelki traumát.
2012. febr. 5. 09:05
 14/39 anonim ***** válasza:
94%
Az, aki egy élőlény nyomorán és szenvedésén nevetni tud (tök mindegy, hogy az ember vagy állat) az szerintem beteg. És sajnos ma már ez számít a többségnek....
2012. febr. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
Nos akkor ilyen téren igencsak ellenkeznek az elveink, de nem lényeg, sőt, örülök, hogy kaptam egy értelmes választ a "másik oldalról" is.
2012. febr. 5. 10:06
 16/39 anonim ***** válasza:
69%
Lelkes állatbarát vagyok, de a természetben vannak törvények, ez a szerencsétlen róka belebukott egy vizsgába, és nála nem volt lehetőség pótvizsgára. Nem ítélem el aki ezen nevetni tud,szeretem a morbid vicceket, tudok rajtuk nevetni, szakadni a röhejtől, de ezen nekem nem megy, ilyen vagyok. Aki azt ítéli el, aki nevet rajta, legyen boldog vele, és vizsgálja meg saját magát hogy eddig mit tett, és mit nem tett meg, ami másban váltana ki negatív érzéseket. A szándékos természet rongálást, állatkínzást ítélem el, egy ilyen természetből kiragadott képet nem.
2012. febr. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%

A viccek 90%-a mások szenvedéséről és nyomoráról szól. "Hogy lehet megismerni a kezdő tűzoltót? - Elég könnyen", ha-ha. A humor lényege, hogy nevetünk azon, ami fáj, ami rossz, és így elviselhetővé tesszük. Hallgasson Hofit, aki nem hiszi.


Azon én is kiakadok, mikor az istenbarmai felgyújtják a macskát és levideózzák, ahogy rohangál, de ez a szegény jégbe fagyott róka a kommenttel mosolyt csalt az arcomra, pedig szeretem az állatokat, a rókákat meg különösen. Egyszerűen elpusztult, kicsi rá az esély, hogy valaki belefojtotta. Nem ártunk már neki, ha mosolygunk a frappáns kommenten.


De én is agylobot kapok a napi 200 facebook-os poszttól, amin állatkínzást kiáltanak a törött lábú kutyakölykökre, és a sok marha meg szét caps-lock-ozza az internetet ahelyett, hogy csinálna valamit, mondjuk adna a menhelyeknek/koldusoknak egy százast.

Basszus, mit ér, ha további 1 millió embernek megmutatjuk, hogy szétvertek egy kiscicát széklábbal?! Ép érzésű embernek felfordul a gyomra, de tehetetlen, a beteg lelkű nyomoroncoknak meg ne adjuk már meg azt az örömet, hogy felálljon nekik a látványtól.

2012. febr. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
Én is nagyon utállom az állszent állatvádőket. Sok hülye azt hiszi ért az állatokhoz közben mag fogalmuk sincs az egészről. De nem lehet elmagyarázni nekik. pl: Ha egy ló harapdál vagy rúg természetes dolog hogy odacspsz neki hisz azt kell csinálni. A ménesben is ezt csinálják a társai, de ebből mit látnak sokan szegény lovat bántjuk. Pedig éppen ellenkezőleg. A rókáról annyit így járt. Ha olyan hülye volt hogy ráment a vékony jégre akkor fagyjon bele a vízbe. Ez a kiválasztódás ami embereknél sajnos nincs meg.
2012. febr. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 Ajsa ***** válasza:

Hűűű de paprikás errefelé a hangulat. Itt nem magán a képen röhögünk. Hanem azon a nagyon frappáns poénon. Egy döglött állaton nem röhögünk, én sem, de itt a vicc a lényeg, egy elütött róka nem lenne vicces... ÉRTITEK?? Igen sajnos a humor egyénfüggő, vagyis inkább intelligencia. És ezt senki ne vegye sértésnek, nagyon sok féle IQ létezik. Ehhez egy bizonyos fajta kell.

Én is nagyon sokat szenvedtem az életemben, rövid 20 évem alatt. A legtöbb felnőtt embernél jobban ismerem a halált, halott állat, halott ember is volt már a kezemben. Nem tartom viccesnek az elmúlást. És nem, nem vagyok érzéketlen, végigjártam a saját kálváriám, valószínű ezért van ilyen kifacsarodott humorérzékem. De ezért engem ne ítéljen el senki. Az utóbbi 5 évemet úgy éltem túl, hogy megtanultam a saját nyomoromon nevetni. Ennek a szerencsétlennek meg rohadtul nem fáj... Aki pattog az menjen a mínuszokban kutyát sétáltatni menhelyre... na ugye hogy nem olyan jó az állat védősdi? Én ma a beteg csirkét pipettával etettem, itattam órákon át a hidegben ahelyett hogy elvágtam volna a torkát és megfőztem volna. De amíg nem szenved túlságosan addig megpróbálom megmenteni. Tegnapelőtt fél éjszaka kinn ültem a kutyaház előtt a vajúdó kutya mellett, csak mert utánam sírt. Rólam senki ne mondja hogy kegyetlen, vagy érzéketlen vagyok.

2012. febr. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 Mailerdeamon ***** válasza:
Nekem nincs, mert ők nem állatvédők. Az az állatvédő, aki tesz valamit az állatok sorsának jobbra fordulásáért. Aki csak nézegeti őket meg véleményt ír köszönőviszonyban sincs egy állatvédővel.
2012. febr. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!