Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hányingerem van már a divat...

Hányingerem van már a divat állatvédőktől. Nektek nem?

Figyelt kérdés

Írtam is egy blogbejegyzést a témában:

[link]

Elismerem, kissé túloz, de az írásakor nagyon-nagyon ideges voltam. Vagy ez csak engem irritál?


2012. febr. 4. 21:06
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
Rátapintottál a lényegre. Természetesen az állatkínzás szörnyű dolog, de azért itt is, mint mindenben, kell egy határ.
2012. febr. 21. 13:22
 32/39 anonim ***** válasza:

Nekem mindenben az elvakultakból van elegem. Azokból akik nem értik a humort. Lassan már semmiből se lehet viccet csinálni,mert valaki biztos megsértődik valamin. A humor eszköze pedig részben a dolgok kiélezése,ezért lesz igazán ütős.

Más dolog,ha konkrét személyre irányul a dolog.

2012. febr. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 Ajsa ***** válasza:
Nemrég a Bumerángosokat jelentették föl az idióta állatvédők... Annyira hülyék az emberek, hogy elképesztő. Nekem is jönnek, a sok gyökér, hogy miért akartam elaltatni a kiskutyákat. Mondtam, hogy nincs pénzünk tartani őket. A kutya úgy volt, hogy meddő, évekig nem történt semmi, pedig kan kutyával volt. A szőrétől nem látszott hogy vemhes az uccsó hónapig. Akkor meg már nem volt pénzünk megműttetni. Nem tehetünk róla. Amikor mondták, hogy keressünk nekik gazdit, megmondtam, hogy oké akkor amíg szopnak tartom őket, és utána odapakolom nekik a 8 kiskutyát, és meglátjuk mit kezdenek velük. Nem kell nekem támadni, a kiskutyák megmaradtak, ha valakinek kell szóljon.:) Az apjuk erdélyi kopó keverék, gyönyörű, az anyjuk skót juhász, német juhász keverék, egy kis tündér. A kutyák nagytestűek lesznek. Ha érdekel valakit írjon.:)
2012. febr. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Igazából azt se értem,hogy miért nem egy hajléktalant,vagy etióp kisgyereket vesz magához egy állatvédő ,mint egy kutyát,mert ugyebár biológiai szempontból az ember is állat. Az ember az szenvedhet? Megölheti magát?

Persze meg is van miért,mert az ember nem olyan aranyos és bonyolultabb,mint egy kutya ..

2012. febr. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 Ajsa ***** válasza:
Mi vettünk magunkhoz hajléktalant, külön szobája volt karácsonykor ő is ugyanúgy kapott ajándékot, velünk egy asztalnál evett. Kapott munkát, fizetésért, és egyszer nem voltak megetetve a lovak, lelépett. Szó nélkül, amikor apám kérdőre vonta azt válaszolta, hogy számára megalázó amit apám tett vele... Jah, otthont, munkát, pénzt, ruhát, és ételt adtunk neki... Nagyon megalázó... Inkább kutyát fogadok örökbe. Etióp kisgyereket meg nem tudok...
2012. febr. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kell utálni azokat az embereket, akik nem tudnak más halálán röhögni? Inkább az lenne a normális. A halott nagymamádból sem csinálsz viccet, ha nem vagy teljesen elmebeteg. Valaki érzékeny az ilyesmire. Ettől még nem kellene becsmérelni őket egy ilyen überszar blogbejegyzésben.
2012. febr. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
Bahh... kicsit eltévesztetted a témát. Itt a divat állatvédőkről van szó, akik interneten folyton kárognak és a legszentebb lényekké válnak, élőben azonban arra sem képesek, hogy vizet adjanak a kutyának. Azzal semmi probléma, ha valaki nem képes más szenvedésén szórakozni, sőt! de az empátiát sem kell túlzásba vinni, mert ennyi erővel én, és minden más horrorfan egy aberrált szörnyeteg. Gondolom érzed, hogy ez milyen idióta állítás... Na, szóval kicsit benézted, hogy miről is van szó.
2012. febr. 22. 17:40
 38/39 anonim ***** válasza:
Pontosan értem mire gondoltál. De te egy kalap alá veszel mindenkit aki az ilyet nem szereti, azokkal, akik túloznak. Egyébként nehogymár te döntsd el látatlanba, ki milyen.
2012. febr. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:

"De te egy kalap alá veszel mindenkit aki az ilyet nem szereti"

Úgy látom az utolsó előtti bekezdésen átsiklott a szemed: Ez a bejegyzés nem minden állatbarátnak szól, hanem csak azoknak, akik (Sparky barátom szavaival élve) “azt se tudják, melyik földrészen él a zsiráf, de ha látják mondjuk elesni, akkor 50 é-vel beírják, hogy szegééény, mert az vagány.” Akik netán oktalanul magukra vették, azoktól most bocsá… áá, kérjen bocsánatot a ******, ha nem tudod értelmezni a mondanivalót, ugyanolyan hülye vagy.


"Egyébként nehogymár te döntsd el látatlanba, ki milyen."

Nem szokásom látatlanban ítélkezni, de van, mikor minden összevág, és a dolog egyértelmű...

2012. febr. 22. 19:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!