Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem lehetne valahogy megakadál...

Nem lehetne valahogy megakadályozni, hogy kutyákat házikedvencnek tartsanak az emberek?

Figyelt kérdés
2021. nov. 29. 16:11
 51/103 anonim ***** válasza:
33%

"Hogy a rohadtéletbe ne lehetne már gyereket tartani? Te honnan jöttél? Állatkertből??"


Úgy mint kutyát? A törvény bünteti... ha te vásároltál gyereket és házi kedvencként tartod, akkor remélem valaki mielőbb följelent!

2021. nov. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/103 anonim ***** válasza:
93%
Neked minden kutyatartó igénytelen? Havonta viszem a kutyámat kutyakozmetikushoz (Yorkieról van szó), a lakásban nem vonyít-nem ugat, ha egyedül hagyom akkor sem. Akkor szépen elvonul aludni. Szobatiszta, 12 órát is kibír. Most is alszik. Soha nem pisilt, kakált be, nem csak hogy a lakásban se, de a lépcsőházba se. Ellenben néhány szomszédom (újépítésű házban lakunk, tehát azt hinné az ember hogy itt igényesebb emberek laknak), eldobja a taknyos zsepit, a sarat otthagyja az előtérnél, és olyat is megéltem, hogy a liftben valaki szétöntött ecetszagú valamit, én takarítottam ki a liftet nehogy tönkremenjen, valamint felbontották egy kényes tartalmú hivatalos levelemet, és kitűzte valamelyikük a faliújságra,tudod milyen kellemetlen volt?. Tudod ezek sokkal jobban zavarnak. Ezek után én úgy vagyok, hogy inkább 100 kutya mint néhány szomszédom....
2021. nov. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/103 anonim ***** válasza:
100%
#55 Miért tartanád úgy a gyereket, mint a kutyát?
2021. nov. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/103 A kérdező kommentje:
Igen, igénytelenek a kutyatartók, mást még nem láttam. 12 óráig egyedül hagyod? Minek kellett akkor????
2021. nov. 29. 18:27
 55/103 anonim válasza:
92%

Jézusom.....

Te kérdező nem vagy normális, de komolyan. Most mi a baj a kutyákkal? Értem én hogy állatok és van szaguk, de azt el lehet tüntetni, vagy legalábbis enyhíteni. És az a kapcsolat ami emiatt szétmegy, az eleve véget ért volna egy két héten belül.

Itt nem arról van szó hogy az embereknek nem kéne kutyát tartani, hanem hogy te gyűlölöd a szerencsétleneket és neked nem való kutya, de más állat se.

De azért ajánlom neked a plüsskutyát az nem "büdös" és még foglalkozni se kell vele :)

2021. nov. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/103 anonim ***** válasza:
97%
Nem mintha olyan durva sok közöd lenne hozzá, de elmondom. Miskolcról Debrecenbe járok az orvosira, és ingázok okoskám. Jah amúgy ha te írod a priviket, letiltottalak.
2021. nov. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/103 A kérdező kommentje:
Van 1 macskám, sose büdös... ellentétben ezekkel a sza*életűekkel.
2021. nov. 29. 18:33
 58/103 anonim ***** válasza:
96%
Csak a macskahúgy meg szar kilométerekről érződik, de semmi gond.
2021. nov. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/103 A kérdező kommentje:
Almot napi 2x takarítom. Még sincs az az a romlott vajszag, ami a kutyatartókra jellemző.
2021. nov. 29. 18:35
 60/103 anonim ***** válasza:
46%
52. Az állatvédelem sem jobb, mert ott meg a vegánok "fröcsögnek" hogy, jaj, hogy vagyunk képesek állatot enni, amikor a növényi étrend sokkal táplálóbb.
2021. nov. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!