Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem lehetne valahogy megakadál...

Nem lehetne valahogy megakadályozni, hogy kutyákat házikedvencnek tartsanak az emberek?

Figyelt kérdés
2021. nov. 29. 16:11
 61/103 anonim ***** válasza:
100%
Emberek, ez egy meddővita. Itt senki sem tud senkit "meggyőzni".
2021. nov. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/103 anonim ***** válasza:
85%
Nekem meg a macska undorító, hogy felmászik mindenhova, szőre mindenhol, alomba szarik-húgyozik aztán lehet szagolni. De befejeztem, mert tőled is okádok. Hányinger ember vagy, és nagyon remélem hogy a büdös életben nem találkozunk.
2021. nov. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/103 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, nem vagyok kutyatartó, de belőled tényleg csak a gyűlölködés fröcsög. Kutyatartók között is van igényes is, igénytelen is, ahogy a macskatartók között is. Veled van itt gond, nem a kutyásokkal.
2021. nov. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/103 anonim ***** válasza:
95%
Emberek, ez az idióta évek óta itt fröcsög ebben a kategóriában, ugyanezeket a hülyeségeket nyomatja, csak eddig nem kérdésként, hanem válaszokban. Semmi értelme leállni vitázni vele, elvakítja a kutyák iránti gyűlölet.
2021. nov. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/103 A kérdező kommentje:
#69 Évek óta? Első kérdésem.... Szerintem többen gyűlölnek titeket meg a kutyátokat, mint gondolnátok
2021. nov. 29. 18:44
 66/103 anonim ***** válasza:
95%
Szóval macskád van, kérdező? Erre írhatná valaki, hogy fúj, a macska a lakásban végzi a dolgát, elkaparja az alomban, aztán felugrik az ágyra és ott alszik, micsoda igénytelenség. Meg hogy a macskások nem takarítják az almot, nem ivartalaníttatnak, ezért összevissza jelölgetnek a lakésban a kandúr macskák, meg különben is a macska kintre való, micsoda szenvedés neki leélni az életét a négy fal között. Jöhetsz te erre azzal, hogy törődsz a macskáddal, takarítod az almot stb, csak azt a választ kapnád, hogy a macskások mind igénytelenek, meg kellene akadályozni a macskatartást stb. Kb ilyen, amit te csinálsz kutya témában.
2021. nov. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/103 anonim ***** válasza:
88%

Tehát mert a házadban van néhány agyatlan, az összes kutya bas**a meg.


Kérdésedre: nem, szerencsére nem lehet megakadályozni.


Érdekesmód azért senki szól oda, amikor valaki józanul vagy részegen hugyozik, xar vagy hány az után. És nem hajléktalanokról van szó. Az, hogy lehet a kutya ürülékét látni az utcán, a gazdája hibája, nem azért találták fel a kutyakaki zacsit, hogy a zsebben melegedjen, hanem, hogy amikor kell, akkor használja a gazda. Nekem két kutyám van, egyikük sem kiskoruktól van itt, mégis csöndesek, és ha elemükben vannak a fiúk, akkor akár egyszerre 6 zacskóval is rohangálok a kukáig.


Az, hogy a liftbe odahugyozik a kutya, igen, a kutya csinálta, de a gazdája nem tanította meg jól, hogy oda nem lehet, csak és kizárólag kint. Ha pedig kezdeti időszakban előfordulna, akkor az első dolgom lenne a gazdájaként feltakarítani, nem otthagyni. Kutya csinálja, de a gazdája felelőssége.


Engem mellesleg szintén jobban idegesítenek azok a gyerekek, akiket a szülő nem nevel, mindig kiabálnak, sikítanak, vinnyognak, köszönni nem tudnak, elnézést és/vagy engedélyt kérni.

2021. nov. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/103 anonim válasza:
96%

59-es vagyok

Ott van a gond hogy a kutyák idézem "szaréletűek" na már most én is inkább macskás vagyok, de ilyet akkor se mondanék.

Nem akarok én senkit se sértegetni, de a szaréletű te vagy. Mostmár visszavonom, egy plüsskutyát se bíznék rád

2021. nov. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/103 anonim ***** válasza:
89%
71-es, én ezért undorodok a macskáktól. És van aki 3-4et tart, a gyomrom forog. Szarik egyet, kapar, majd felugrik az ebédlőasztalra ahol ott a gőzölgő húsleves, igazán nagyon guszta, jó étvágyat! Nálam repülne a 4-ről.
2021. nov. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/103 anonim ***** válasza:
93%
Ja és a kutyának van egy alapvető szaga, de ha normálisan van tartva és otthon takarítva, mert erre is van ezerféle módszer, hogy ne legyen gané a lakás, akkor nem zavaró. Akinél bűzlik a hely, gratulálok a gazdának. Két közepes testű kutya mellett nincs bűz a lakásban, pedig nem vagyok varázsló.
2021. nov. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!