Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miből jöhetek rá, hogyha...

Miből jöhetek rá, hogyha valaki szaporító?

Figyelt kérdés

Pl amik expresszen vannak hirdetések, azoknak kb hány százaléka ilyen?

mert ha nem adja feltűnően olcsón, és a kiskutya is egészségesnek tűnik akkor hogyan tovább? :D


2011. febr. 25. 10:41
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
nem csak az a kutya fajtatiszta amelyiknek 20 féle papírja van.
2011. ápr. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 Tyler913 ***** válasza:

Hanem? Ha nincs papir,akkor meg azt sem lehet igazolni,hogy a kutyad egyaltalan mikor,hol,kinel szuletett,nemhogy azt,hogy kik az osei.Tehat minden bizonytalan.

Ha pedig bizonytalan a kutya eredete,akkor mitol lenne fajtatiszta?Mert szerinted az?Vagy mert nagyjabol ugy nez ki?A dolgok nem igy mukodnek.

2011. ápr. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2011. ápr. 3. 18:58
 54/68 anonim ***** válasza:

Szerintem aki hirdet, mind szaporító.

A felelős és jó tenyésztőknek eleve előjegyzéseik vannak és nem adják oda bárkinek.

2011. ápr. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 A kérdező kommentje:
és ti mind igazi tenyésztőtől vettétek a kutyáitokat?(kivéve a keverékek) :)
2011. ápr. 3. 19:49
 56/68 anonim ***** válasza:
10 évvel ezelőtt tenyésztettem egy fajtát,annak rendje s módja szerint.5 évi tenyésztés során,egy kölyköt vittek kiállítási katalógusból kinézve a szülőt és így érdeklődve.A többi alom mind hirdetés útján talált gazdira.
2011. ápr. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:

19:16!

Akkora hülyeséget írtál, hogy szétröhögtem magam! :-D :-D


Minden tenyésztő hírdetés útján tudja eladni a kölyköket. Jó lehet nem az expresszen hírdet,( persze nincs kizárva ) de hírdeti a honlapján, a kutya újságokba.

2011. ápr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok.A legoptimálisabb az ha hirdet a tenyésztő,de először előjegyzés"gyűjtő"hirdetést ad fel.Mielőtt fedeztetné a szukát.De ezt már buktuk is ha megálmodott párosítás,és sajátnak is akar megtartani kölyköt az alomból.
2011. ápr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:
[link] Nézd meg őt nem kerül egy vagyonba és ízig vérig pekingi palota kutya!!!!!!!!!!!Én a helyedben őt választanám.lehet hogy nem néhány hetes de már látni lehet hogy "miből lesz a cserebogár",valószínű hogy már minden oltása megvan így neked csak az ivartalanításra(ha tervezel) vagy egy jó minőségű tápra kell költened plussz évi kötelező és féregtelenítés.Szerintem GYÖNYÖRŰ KUTYUS!!!!!!!!!!Ha nem lennék boldog kutya tulajdonos én őt választanám!
2011. ápr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim ***** válasza:
tenyésztő is ad el tk nélkül,de akkor ivartalanitatják.....
2011. ápr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!