Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miből jöhetek rá, hogyha...

Miből jöhetek rá, hogyha valaki szaporító?

Figyelt kérdés

Pl amik expresszen vannak hirdetések, azoknak kb hány százaléka ilyen?

mert ha nem adja feltűnően olcsón, és a kiskutya is egészségesnek tűnik akkor hogyan tovább? :D


2011. febr. 25. 10:41
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
a tenyészeteknek általában van honlapjuk,ott hirdetik hogy milyen eredményeik vannak a kutyáknak,a szülőket mindenképp nézd meg,törzskönyvet kérdés nélkül adnak és sokkal drágábbak a kutyák
2011. ápr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:
21:18 as!!Épp ezt a kutyát akartam javasolni én is.Gondoltam azért is keresek neki jó kutyát az expresszen.Gyönyörű kutya...
2011. ápr. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 anonim ***** válasza:
Igen tényleg csodálatos,minden fajtajelleget magán visel ahogy az elő van írva.Bár tény hogy a pekingik között csak őt találtam aki tényleg az aminek írják/adják.Ja és nem mellesleg van egy dogo canariom és őt is hirdették az expresszen pedig európa győztes második az anyukája és az apja is többszörös győztes és megbízható tenyésztőtől van, tartjuk kapcsolatot is.és ez a pekingi lányka csodás!
2011. ápr. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:
Jelenleg is hirdetnek pl cavalierből egy tökéletes 15 hónapos,már most 2*HPJ kan kutyát.Import,a legjobb vérvonalból igaz,hogy 200ezer,de az expresszen van...MEG KELL NÉZNI MIT VESZ AZ EMBER,kérdezni,kérdezni,kérdezni...!!!!Akkor nem lesz baj!
2011. ápr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, akkor nézelődhetek az expresszen is csak nyitott szemmel? :)
2011. ápr. 3. 21:59
 66/68 anonim ***** válasza:
Igen kedves kérdező!Mit szólsz az általam be linkelt kutyushoz?
2011. ápr. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 A kérdező kommentje:
nagyon szép jópofa kis blöki :) egészségesnek is tűnik a képen, de azért előtte élőben is megnézném :)
2011. ápr. 3. 22:21
 68/68 anonim ***** válasza:
Hát akkor nézd meg végül is semmit sem veszíthetsz,max.csak tapasztalatot fogsz nyerni még akkor is ha úgy döntenél nem őt választod.
2011. ápr. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!