Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elegem van a kutyákból,...

Elegem van a kutyákból, hogyan viseljem el őket? Nem bírom már!

Figyelt kérdés

Próbáltam jól hozzáállni ahhoz, hogy 1 éve vettek anyáék egy kiskutyát, az öreg kutyánk mellé. Vele semmi baj nem volt.

De a mostani folyamatosan ugrál ránk, harap, és a legjobb, hogy minden reggel fél 6-kor arra ébredek, hogy ugat. Annyira elegem van belőle, meg az összes többi kutyából is.

2 év múlva költözök vééégre Budapestre panelba, ott vééégre nem kell ezt végigcsinálnom, de ezt a 2 évet nem tudom, hogy fogom kibírni. Egyszerűen már utálom az összes kutyát, képtelen vagyok elviselni őket!

Amúgy imádom az állatokat, állatvédő vagyok, szoktam önkénteskedni is.. de a kutyák.. pfú..


Szóval segítsetek, hogyan viseljem el? 3 hónap alatt lassan idegroncs lettem, a kevés alvástól, este is megy az ugatás, kora reggel is..


2012. júl. 26. 19:51
 41/99 Tyukanyo40 ***** válasza:
100%
Ha utálod a kutyákat, miért mentél a NOÉ-hoz aktivistának? Ezt én nem értem...vagy legalábbis másra gondolok..
2012. júl. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/99 anonim ***** válasza:
84%

Tehát, a kérdésed úgy hangzik, hogy eleged van a kutyákból. Aztán jössz azzal, hogy te szeretgetsz, meg simogatsz kutyákat. Majd jössz azzal, hogy te csak a család kutyáját utálod, a többit nem. Aztán meg jössz azzal, hogy egy idegen kutyát sétáltatsz, szeretsz, de a sajátodat nem. 18 éves, "érett", nagykislány vagy. Hát oldd meg a problémád.


"Amúgy imádom az állatokat, állatvédő vagyok, szoktam önkénteskedni is.. de a kutyák.. pfú.. "


Olyan szinten belebonyolódsz a saját szavaidba, hogy még olvasni is nehéz. Más kategóriában sem fognak elmenni a paraszt stílusod mellett. És igen, nagy pofám van így, de én személyesen is szívesen elküldelek a pi.csába! Mert én állatvédő vagyok. Nekem nincs olyan, hogy idegesít ez meg az. Nekem konkrétan leharapta egy kutya a bokámat gyerekkoromban, de ez sem volt elég ahhoz, hogy megutáljam őket. Mert tudom, hogy a kutya bármit tesz, az nem az ő hibája. Úgyhogy hidd el, nem csak itt van nagy pofám. Ha ismernélek személyesen, még meg is tépnélek a hozzáállásod miatt!

2012. júl. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/99 A kérdező kommentje:

Mert a noénál sem csak kutyák vannak, és szeretek segíteni, foglalkozni más állatokkal. Mondtam nekik, hogy nem szeretem a kutyákat, és onnantól kezdve az egyik noés "feladata" lett, hogy megszerettesse velem őket:P

Igazad van, panelt írtam, de társasházat akartam, keverem a kettőt. Kiskorom óta kertesben élek, kb 2-3 éve tudtam meg, hogy milyen is egy igazi panel, társasházat meg csak tavaly láttam. Itt mindenki kertesben lakik.

Panelba nem is tudnék menni a nyuszik miatt, és ha őket nem vihetném, akkor nem költöznék. Szóval nempanel, hanem társasház, jó nagy kerttel, szerencsére.:)

2012. júl. 26. 21:02
 44/99 anonim ***** válasza:
82%
óhátperszehogyne.
2012. júl. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/99 A kérdező kommentje:
Tépj csak, remélem rád engedi a szomszéd néni a kutyáját és kicsit megtép téged. Meglátjuk, utána hogy fogod szeretni őket. Szépe estét, kedves!
2012. júl. 26. 21:04
 46/99 anonim ***** válasza:
76%
Ja, és seg.gfej vagyok? Hát akkor azt kívánom, hogy minden seg.gfej olyan legyen, mint én. Mert ha én seg.gfej vagyok, akkor te mi? Olyan ronda szó nincs is....
2012. júl. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/99 A kérdező kommentje:

Mind1, hogy elhiszed-e, nem igazán érdekel.


Eldöntöttem,hogy szeptembertől költözök, és ennyi. Nem fogom elviselni ezeket a korcsokat, nem kell elviselnem őket, ha nem akarom. És nem is fogom.

2012. júl. 26. 21:05
 48/99 anonim ***** válasza:
70%

"Tépj csak, remélem rád engedi a szomszéd néni a kutyáját és kicsit megtép téged. Meglátjuk, utána hogy fogod szeretni őket. Szépe estét, kedves!"


És nem vagy primitív??? :D:D:D Anyám, sötét vagy mint az éjszaka! Te utálod a kutyákat, itt max téged tépnek meg kutyák....

2012. júl. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/99 anonim ***** válasza:
100%
van itt valakinek barátja a noénál? mutassátok már meg ezt nekik..
2012. júl. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/99 anonim ***** válasza:
70%

"

Eldöntöttem,hogy szeptembertől költözök, és ennyi. Nem fogom elviselni ezeket a korcsokat, nem kell elviselnem őket, ha nem akarom. És nem is fogom."


Kétlem, hogy a Noénál egy ilyen megszólalás után téged alkalmaznak bármire is! Csak mert én tavaly önkénteskedtem náluk, és hogy ők ilyen embereket nem keresnek oda, az is tuti! Komolyan, ha tudnám a neved, holnap mennék a Noéhoz, hogy milyen állatbarátot alkalmaznak. A másik meg, hogy a Noé majd pont azzal fog foglalkozni, hogy egy ilyen nyomorékkal megszerettesse a kutyákat. Van elég bajuk, nem fognak egy ilyet a nyakukba venni!

2012. júl. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!