Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy olyan kutyának, amelyik...

Egy olyan kutyának, amelyik egy közel 1000 négyzetméteres kertben él szüksége van külön sétáltatásra?

Figyelt kérdés
A legtöbb ismerősöm panelban él és ki vannak akadva, amiért én nem sétáltatom a kutyákat. Úgy gondolom, hogy nincs rá szükségük, hiszen elég helyük van szaladgálni és játszani egymással, ráadásul szabadon. Nem hiszem, hogy jobban élveznék a "kötelező köröket" a háztömb körül pórázzal a nyakukban. Ti mit gondoltok erről?
2012. nov. 3. 13:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/76 cirmos99 válasza:
70%
egyett értek avval a válasszal, hogy csak mert kertes ház attól nem kell,hogy ész nélkül ugasson a kutya!!akkor ugasson mikor oka van rá.mondjuk valaki meg áll a kapuban, esetleg be akar jönni, nevelés kérdése.azért ne őrjőngjön mert elmennek a kapu előtt vagy mert másik kutya sétál el előtte.és kerttől függetlenül kell a séta.már csak a szocializálodás miatt is.
2012. nov. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/76 anonim ***** válasza:
59%
Nem csak Cesart linkeltem. Amúgy meg van különbség a jelzés és az idegbeteg őrjöngés között.
2012. nov. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/76 anonim ***** válasza:
40%
És nem feltétlen kell naponta órákat, de hetente 1-3 alkalommal illik őket alaposan megfuttatni.
2012. nov. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/76 A kérdező kommentje:
Az enyémek nem őrjöngenek, csak ugatnak, ha idegen jön, vagy ha kutya megy el a ház előtt, és mivel a környék összes kutyája ugat, persze ők sem maradhatnak ki belőle. De nem forog vérben a szemük, nem szedik szét a kerítést, nem idegbetegek. Ugassanak csak, az a dolguk. Viszont én nem szállok be az ugattatók közé.
2012. nov. 3. 14:34
 15/76 anonim ***** válasza:
67%
De akkor mi volt a kérdés? Az érveink nem érdekelnek, csak azoké, akik veled értenek egyet.
2012. nov. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/76 A kérdező kommentje:
Kíváncsi voltam, hogy mit gondolnak erről mások, azt nem írtam, hogy azt fogom csinálni, amit mondanak... A válaszokat megkaptam, mostmár ismerem mások véleményét a dologról. Ennyi volt a lényeg.
2012. nov. 3. 14:48
 17/76 A kérdező kommentje:

És nem feltétlen kell naponta órákat, de hetente 1-3 alkalommal illik őket alaposan megfuttatni.


Ezt hogy kell elképzelni? Rohanok utána pórázzal? Vagy azért elbaktatok valahova, hogy ott elengedjem rohangálni? Itt van a kert, itt is ugyanúgy tud szaladgálni, és teszi is ezt nap mint nap, nem csak egy héten 3-szor. Póráz nélkül meg nem vinném az utcára, mert én is utálom, mikor sétáltatott kutyák jönnek velem szemben, a gazdájuk meg nem figyel rájuk, és alig hagynak lépni úgy körbeszimatolnak.

2012. nov. 3. 14:51
 18/76 anonim ***** válasza:
68%
Hozzáértés vagy a köbön, nem is vitatkozom tovább.
2012. nov. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/76 A kérdező kommentje:
Valóban nem értek a kutyasétáltatáshoz, mert soha nem csináltam még, pórázt sem láttam csak boltban, a kezemben még nem fogtam.
2012. nov. 3. 15:04
 20/76 anonim ***** válasza:
86%
Azt gondolom erről, hogy 2 hét elteltével Te is rohadtul unatkoznál egy 300 négyzetméteres lakásban, és szeretnél új helyekre menni, új dolgokat látni, új emberekkel találkozni. Nekem 3 kutyám van egy óriási telken, mégis minden nap kiviszem őket 2x 1 órára. Annyira várják a "kötelező köröket" pórázzal a nyakukban, hogy amikor látják, hogy indulunk, mindhárman azonnal rohannak a kapuhoz.
2012. nov. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!