Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy olyan kutyának, amelyik...

Egy olyan kutyának, amelyik egy közel 1000 négyzetméteres kertben él szüksége van külön sétáltatásra?

Figyelt kérdés
A legtöbb ismerősöm panelban él és ki vannak akadva, amiért én nem sétáltatom a kutyákat. Úgy gondolom, hogy nincs rá szükségük, hiszen elég helyük van szaladgálni és játszani egymással, ráadásul szabadon. Nem hiszem, hogy jobban élveznék a "kötelező köröket" a háztömb körül pórázzal a nyakukban. Ti mit gondoltok erről?
2012. nov. 3. 13:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 anonim ***** válasza:
50%

69-es választ írtam utoljára. Olyan jó, hogy valakit még az is zavar, hogy azt mondtam, hogy lepontoztak, és ezt is lepontozta. : ) Enyhe gyerekességet érzek. :D



Kérdezőnek:

Azt mondod, Te tudod, hogy nem akarsz változtatni, és a véleményünk hatására nem is AKARSZ másképp cselekedni. Hadd kérdezzem meg, hogy: jó, de akkor minek kérdezted?

2012. nov. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/76 A kérdező kommentje:
Kb. 4-5-ször írtam már le, hogy miért kérdeztem. Nyugodtan keresd vissza. :)
2012. nov. 18. 19:04
 73/76 anonim ***** válasza:
Azért kérdezte,mert kíváncsi volt mások véleményére, ki mit gondol erről,de nem azért,hogy jó-e így a kutyájának vagy sem.
2012. nov. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/76 anonim ***** válasza:
65%
És ezt el is olvastam. De épp azt nem értem, minek érdekel, ki mit gondol, ha nem fogadod el, és nem változtatsz, stb.? olyan jellegű ez a kérdés kb. mint amikor vki megkérdezi, hogy ciki-e X zenekart hallgatni. Tök mindegy, nem, úgyse fog változni... Értem, hogy a véleményünk érdekel, de nem látom értelmét.
2012. nov. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/76 anonim ***** válasza:

Ez mondjuk jogos felvetés hogy minek kérdezte ?! :D

Én is írtam,hogy szerintem ez így nem oké,kéne a séta, a véleményem ott van..

2012. nov. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/76 A kérdező kommentje:

"De épp azt nem értem, minek érdekel, ki mit gondol, ha nem fogadod el, és nem változtatsz, stb.?"


Erre ennyit tudok válaszolni: csak úgy.

2012. nov. 18. 21:57
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!