Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy olyan kutyának, amelyik...

Egy olyan kutyának, amelyik egy közel 1000 négyzetméteres kertben él szüksége van külön sétáltatásra?

Figyelt kérdés
A legtöbb ismerősöm panelban él és ki vannak akadva, amiért én nem sétáltatom a kutyákat. Úgy gondolom, hogy nincs rá szükségük, hiszen elég helyük van szaladgálni és játszani egymással, ráadásul szabadon. Nem hiszem, hogy jobban élveznék a "kötelező köröket" a háztömb körül pórázzal a nyakukban. Ti mit gondoltok erről?
2012. nov. 3. 13:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/76 anonim ***** válasza:
66%

a retardáltság nem orvosolható ,semmivel .

Szerintem hagyjátok. Szegény tacsikat azért sajnálom. Biztos baromi szar lehet neked egész nap az iskolapadban ülni és irni,más meg szart lapától 12 órában heti 6 napban mégis foglalkozik a kutyáival.

Ez a baj,amíg ilyen emberek vannak addig az állatartási kúltúránk is a béka segge alatt marad . Ráadásul ez az új generáció, 18 éves ,életerős taknyok is disznek tartják mostmár,eddig legalább csak az öregekre volt jellemző ez a hozzáállás.

2012. nov. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/76 anonim ***** válasza:
68%

Behalás, h mennyire életképtelen vagy kérdező...Nem mész mert hideg van, mert sötét van, mert koszosak, mert nincs hely, mert nem ismersz senkit, mert szőrös a nyúl....


De olyat egy szóval se írtál h talán elmennék, mert....


De akkor mesélek neked az egyik ideiglenes gazdinkról. Napi 10 kg táp fogy nála (akkor elhiszed, h nem 2 kutya van ott). Autója nincs, biciklivel jár melóba (nem a szomszéd utcában dolgozik), hajnalban megy, kora este ér haza. Hajnalban sétáltat, este sétáltat. És még arra is van ideje, h a problémás kutyákat nevelje és korrigálja. És nem panaszkodik.

2012. nov. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/76 A kérdező kommentje:
A szüleimmel élek, nem egyedül. 18 évesen honnan lenne kertvàrosi hàzam...?
2012. nov. 6. 12:58
 64/76 anonim ***** válasza:
66%
Szóval akkor még arra sincs dolgod, h gyereket nevelj, főzz vagy valami. Akkor az időrevaló hivatkozás a részedről a legnagyobb kamu. Csak valld már be végre, h lust disznó vagy...
2012. nov. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/76 A kérdező kommentje:
Amikor reggel 8-tól van órám délután 5-ig, akkor is lusta disznólkodok azon a fránya főiskolán, így van.
2012. nov. 6. 18:12
 66/76 Szilvi & Argos ***** válasza:
76%

Nem mondtam, hogy mindenki menjen éjjel kutyázni órákat, én sem szoktam, csak most így jött ki a lépés :D


De fősuli mellett nehogy már ne legyen időd a kutyákra???

Anno egyetem mellett panelban laktam fél évig egy kutyával. Volt, hogy 8-ra mentem és 18-ra értem haza: felkeltem 6-kor, 45 perc séta, este gyors eü-i séta és tanulás után, késő este volt még egy órás séta...minden csak akarás kérdése.

De már látom, hogy neked kvára nem fontosak a kutyáid. Két tacskó milyen sok koszt tud a házba vinni? Feltalálták a törölközőt, seprűt, lapátot.

Se séta, se beengedés, se udvaron játék...hát gratula, ez ám a felelős állattartás...ennyi erővel inkább rágcsálót, vagy halat tartsál!!!

2012. nov. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/76 A kérdező kommentje:
3 tacskó. "Minden csak akarás kérdése." Ezt az elejétől fogva mondom, hogy én nem akarok változtatni a jelenlegi életvitelemen. Kerti játék van, nem tudom, honnan veszed, hogy nincs, csak ilyenkor hidegben ritkább. Azt pedig mondhatod olyannak, hogy feltalálták a seprűt, és a lapátot, aki egyáltalán nem tudja elképzelni, hogy lakásba tartson kutyát. Nem oda való, max egy macska méretű csivava, de az meg nem is kutya csak egy "valami". Lakásba macska való, az van is, de ő nem mehet ki, így ő tiszta. Mindenkinek megvan a maga helye.
2012. nov. 6. 18:58
 68/76 anonim ***** válasza:
66%

Lakásba nem való kutya? Akkor azonnal kirakom az enyémet az erkélyre. Köszi h szóltál....-.-


Szóval nem vagy hajlandó változtatni? Tudod hogy hívják ezt: Egoizmus és önzőség. Adott egy ÁLLAT, ami érez, léglegzik, él, rád van utalva, és te ezzel nagyon csúnyán visszaélsz. Ezzel ki is állítottad magadról a szegénységi bizonyítványt.

2012. nov. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/76 anonim ***** válasza:
59%

És már megint le lettem pontozva, pedig csak annyit írtam csak, hogy attól, hogy a lakás 1 légtér, meg lehet tanítania kutyát, hogy ne menjen beljebb. pl. nálunk csak odáig mehet, ahol nincs szőnyeg (max. csak neki valami, ha hideg van). De alapvetően mi kint tartjuk, csak nagy hidegben vagy nagy melegben jön be. Ezt tényleg le kellett ám pontozni. Annnyi alpári és trágár megnyilvánulás volt benne, hogy eszméletlen, komolyan...


"A szüleimmel élek, nem egyedül. 18 évesen honnan lenne kertvàrosi hàzam...?"


Most közönséges leszek, de honnan a francból kéne tudnom, hogy hány éves vagy?

2012. nov. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/76 anonim ***** válasza:
80%

Az én kutyámnak is közel 1000 négyzetméteres területe van szaladgálni,játszani.

Én mégis elviszem,nem rendszeres,nem mindennap,mondjuk olyan hetente egyszer. Ez az időtől is függ.

Alig várja hogy menjünk már ugrik is a kocsiba.

Itt a környéken van nagyon nagy szabad terület,patak stb.

Imádja :)

Szerintem azért nekik is szükségük van egy kicsi kimozdulásra,szaglászásra,meg kell ismernie az autókat és nem csak kerítésen belül,találkozni kell kutyákkal,és azt se csak kerítésen belül.

Hozzá kell szoktatni a világhoz :)

2012. nov. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!