Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha nem fajtatisztától lettek...

Ha nem fajtatisztától lettek a kölykei attól még lehet a későbbiekben fajtatiszta kölyke?

Figyelt kérdés
Van egy szibériai huskym. Decemberben tüzelt, be is zártam de a másik 5 hónapos kutya segitett neki kiszabadúlni, ráadásúl kirágta az ajtót is kettőt is tönkre tett, éjszaka elment csavarogni és csak reggel jött haza! Aztán megkötöttem láncra de azt is elszakitotta, utána megint megkötöttem! Tegnap előtt még bent a lakásba játszottam vele semmi baja nem volt erre tegnap este lettem figyelmes arra hogy kölykök vannak! Pedig észre sem vettem hogy vemhes, mert tüzelés után a mellbimbói amúgy is nagyok, a hasa sem igazán nőtt, meg náluk szokás az áll vemhesség! Attól mert most keverék kutyák lettek attól még lehet neki fajtiszta kutyája két-három ellés után ha fajtatisztával pároztatom?

2013. márc. 3. 16:33
 71/98 anonim ***** válasza:
76%
Akkor azok szaporítók voltak.
2013. márc. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/98 A kérdező kommentje:
Hát melléfogtál mert nem!
2013. márc. 7. 17:25
 73/98 anonim ***** válasza:
75%
pedig eléggé valószínű hogy szaporítók....
2013. márc. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/98 Valletta ***** válasza:
83%
Ne haragudj, de olyan tenyésztő a világon nincs, aki veled szóba állna tenyésztésről, illetve a keveréked vemhesüléséről, keverék kutyák gyártásáról diskurálni.
2013. márc. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/98 anonim ***** válasza:
80%
Te messze vagy még attól,kérdező,hogy meg tudd ítélni a szaporító és tenyésztő közti különbséget.
2013. márc. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/98 anonim ***** válasza:
71%
Nah akkor bizonyítsd hogy nem szaporítók, kennel neve, weboldal,tulaj neve?
2013. márc. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/98 Andizsuzsi ***** válasza:
84%

"Szerencsére itt a környéken nem egy tenyésztő van, és volt szerencsém beszélni velük! Csak az az érdekes hogy teljesen ellent mond a ti véleményetekkel!"


És volt olyan tenyésztő, aki a te törzskönyv nélküli kutyádra azt mondta, hogy lehetnek valaha az életben fajtatiszta kölykei?

És ha jól értettem, a kutya végég veled volt, tudtad, hogy a tüzelés alatt meglépett, és derült égből villámcsapásként ért, hogy kölykei születtek?

2013. márc. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/98 anonim ***** válasza:
0%

68-as! Uramatyám, te miröl beszélsz???

Az én Németjuhászomnak nincs TK-ja, de kérhettünk volna plusz pénzért. Én nem akartam sem versenyre vinni, sem tenyészteni, nekem nem volt fontos egy darab papír, amit úgyis a fiók mélyén fogok tartani. Mégis gyönyörü, egészséges kutyám van, csodájára járnak! Igazán gyönyörü! Sok TK-s Németjuhász olyan csúnya mint egy veszett róka. De sok embernek csak a papír számít...

Meg a Deichmannos cipöket is Kínában gyártják ám...! Sok Deichmannos cipö messze elmarad a minöségtöl, ilyen hasonlatot...


Kérdezö:

Van fogalmad arról, hogy miböl áll egy tenyésztés?

Tudnád-e biztosítani a minöségi étkezést a kutyádnak a vemhesség alatt és után, meg úgy általában?

Van-e fogalmad arról, hogy elöfordulhat, hogy a kiskutyák fél éves korukig sem kelnek el? Így mindet neked kell beoltatnod, orvoshoz vinni, chipelni, a fokozatosan növekvö táplálékigényüket kielégíteni, és természetesen nem Teszkós táppal. Meg nem megy ám a nagyüzemi elletés, a születendö kölykök egészsége is kockán forog...

Meg millió egy indok van még, amihez neked fingod sincs!


Most szemét leszek:


Tudod-e, hogy néhány külföldi országban 1000-1300 eurót is elkérnek 1-1 TK-s Husky kölyökért??? Szép summa, mi?

Na most jól beltottalak, és külföldre akarsz menni tenyészteni... Lesz min agyalni hétvégén, és meg van a téma a következö kérdésedhez.

2013. márc. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/98 anonim ***** válasza:
37%

Neked szerencséd volt a szaporított német juhászoddal.

De sok-sok idegbeteg,nyomorék német juhász van,és nem tenyésztőktől.

2013. márc. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/98 anonim ***** válasza:
53%
2013. márc. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!