Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff törzskönyvet kinek...

Amstaff törzskönyvet kinek kell lekérni?

Figyelt kérdés
most vettem egy kutyust amstaff-ot,4.5hetesen oda adták,a szülök törzskönyvesek,azt mondta a faxi hogy kérhetek hozzá törzskönyvet de azt neki kell lekérnie?

2013. márc. 31. 20:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/217 anonim ***** válasza:
100%

no lám no lám.


"foglalkozzatok magatokkal irigy köcsögök" http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__4179369-amsta..


kiderült hogy mégsem értesz annyira a kutyához mint amennyire nagy volt a szád! sőt magyarán h.lyének néztek és jó alaposan át is vertek. ha nem haragszol én most jókat nevetek magamban hogy rohantál ide megkérdezni hogy akkor most mégis mi van, miután leírtam neked a lénnyeget mielőtt idiótát csinálnál magadból.


téged sajnálni ne haragudj, de azok után ahogyan az előző kérdésben másokkal viselkedtél nem tudlak, nevetségessé tetted saját magadat a tudatlanságoddal és mert olyan dolgok mellett pattogtál amiről halvány lila gőzöd sincs.


és ha nem haragszol én nem irigykedem hogy ezek után már az is kétséges hogy valóban fajta tiszta staffid van, azért sem irigyellek mert lehet az a kutya meg sem fogja élni még a 8 hetes kort sem. és azért sem irigyellek mert át lettél verve és saját magadból csináltál idiótát. sőt azért sem irigyellek mert a 4 hetes kutyád után várod majd a törzskönyvet amit hidd el nem fogsz kapni, vagy ha igen akkor is minimum adupláját fizetteti majd ki veled.

2013. márc. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/217 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem azon van a hangsúly, hogy önállóan eszik-e már avagy sem. Valószínű életben marad, nem az lesz a gond, hanem, hogy megfosztottátok attól, hogy olyan alapvető viselkedési normákat nem sajátítson el az alomban, aminek a bepótolására soha nem lesz lehetősége. A többi kutyával nem fog tudni megfelelően kommunikálni, ami nagyon sok balhéban fog végződni. Úgyhogy én a helyedben vagy visszavinném még 8 hetes koráig az alomba, vagy pedig 3 hónapos korától kutyaovi nagyon erősen ajánlott.
2013. márc. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/217 A kérdező kommentje:
már 3napja nálam van,alszik rendesen,eszik iszik normálisan,játszik.Remélem megmarad.
2013. márc. 31. 20:51
 14/217 anonim ***** válasza:
93%
Ha meg is marad, abból normális kutya már nem lesz... Eleve hozzáértő gazdát igényel, de ő még a legalapvetőbb viselkedésformákat sem tudta megtanulni az anyjától, és a testvéreitől, amik 8 hetes korig vésődnek be véglegesen, és utána már nem lehet pótolni őket. A kutyád egy időzített bomba lesz, persze csak ha nem viszi el a parvo. Egy újabb Amstaff, amelyik ostoba, képzetlen, felelőtlen gazdához került, amelyik ráadásul szociálisan is hátrányból indul. Remek... Remélem nem tolna megyében élsz, nem szeretnék találkozni veletek.
2013. márc. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/217 anonim ***** válasza:
88%
Ha problémás lesz,majd agyonvereti valakivel egy liter borért,mondván,hogy "bekattant"és megtámadott valakit.
2013. márc. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/217 anonim ***** válasza:
94%

Az a baj ezzel, hogy az a kiskutya most van pont abban az időszakban, mikor az anyjától tanulja meg az alapvető szociális készségeket. És ezt minimum 8 hetes koráig tanulja, de ha tovább van az anyjával az a legjobb! Hátránya, hogy ilyen hamar elhoztad az lesz, hogy később egy kutyákkal agresszív kutyád lesz, vagy az ellenkezője, hogy félni fog tőlük. Bár egy staffordnál inkább az első opciót mondom.

Én a helyedben feljelenteném ezt a szaporítót, hogy 8 hetesnél korábban kiadta neked a kölyköt. Bár nem tudom, hogy ez milyen következményekkel jár rád nézve, mert te meg megvetted, mindketten törvényt sértettetek.

De egy biztos jól át lettél verve! Pénzt adtál ki tulajdonképpen chip és valószínűleg oltás nélküli kölyökért! Ja és a törzskönyv... lemerném fogadni, hogy egy hamisítvány lesz, vagy pedig várhatnál rá éveket is, mert nem egy ilyen esetről hallottam, hogy "majd küldik".

2013. márc. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/217 A kérdező kommentje:
na ha én nem veszem meg eladja másnak,mert mondta,aznap már 3an vitték volna és mind a 8kistestvérét a kutyusnak eladta és azok is ilyen fiatalok voltak.Biztos hogy tenyésztö mert fent van facebookon is és nagyon szép kutyái vannak.
2013. ápr. 1. 09:32
 18/217 anonim ***** válasza:
100%
Egy frászt tenyésztő! Egy koszos-mocskos szaporító a legrosszabb fajtából..... Nem csodálkoznék, ha idegbetegek vagy valamilyen öröklődő betegségben szenvedők lennének a szülők.
2013. ápr. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/217 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarod elfogadni, hogy mekkora butaságot csináltál, igaz?
2013. ápr. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/217 anonim ***** válasza:
100%
Akkor eladja másnak, te meg veszel kutyát normális helyről.
2013. ápr. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!