Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az ha valakinek Pit...

Miért van az ha valakinek Pit bull-ja van azt leszolják h csak menőzni kell neki meg hogy most ez a divat?

Figyelt kérdés
Nem azért de sokan nem is tudják mennyivel jobb egy Amstaff meg egy Pit bull mint pl: egy német juhász.. mert sokan csak leszolják h jajj véreb mert harci kutya és hogy akkor biztos ember evő.. hát nem az ! De miért kell ennyire elítélni ezt a kutya fajt? És miért szolják le azokat akiknek van?
2013. ápr. 8. 09:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/104 anonim ***** válasza:
30%

A rendőrségi kutyák azért nem teljesen 100asok. Többek között elég komoly stresznek vannak kitéve.


Szerintem az a fő problémád hogy túl sok cesar milant néztél. És azt hiszed hogy ha itt meg ott megbököd a kutyát és felrakod a futópadra és kész..

Az amstafod csak most kezd kamaszodni.. nem tudom minek kellet a második kutya úgy hogy látszólag nem igazán értesz hozzá.. javíts ki ha tévedek.


Két ilyen kaliberű kutya elég kemény dió egy embernek aki mondhatni laikus a témában.. Legalábbis nekem az jön le hogy megnéztél pár csodálatos kutyadoki epizódot esetleg 1-2 egyik kutya másik nemet neadj isten elmentél a Gábor elődására is és már profi vagy...


nagyon komlyan oda kéne figyelned a kutyáidra hogy ne ti legyetek a következő példa az elrontott pitekre...

2013. ápr. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/104 anonim ***** válasza:
67%

szia. előre szólok, hogy nem olvastam el a válaszokat, csak az első 3-4-et.

Szerintem azért szólják le az emberek ezeket a kutyákat, mert tudatlanok, de valahol mégis rohadtul van benne igazság, mert nekem van kb 11 staffos ismerősöm, és ebből egyel van ténylegesen foglalkozva(agility,engedelmes,öv) és csak azt az egyet lehet a többi kutya közé beengedni, a többiek a kutyasuliba már külön időpontot kaptak, mert ha ők jönnek, akkor vagy mindenki megfogja a kutyáját, vagy ő nem engedheti el, aminek persze hatalmas hiszti a vége.


Amúgy, nekem is vannak olyan kutyák, amik nem kellenének, éld és mondd a kistestűek, de pl az óriás méretűek sem, de én még soha nem mondtam egy kutyára se, hogy sz@r, undorító meg hasonló. Ugyan úgy kutya az is, mint a pit, meg a staff, csak eltérő tulajdonságaik vannak, ami szerintem fantasztikus, hogy egyes kutyák olyanokra képesek, amire egy másik nem, és fordítva.


Szóval, én ha látok egy staffot sétáltató embert, nem azt mondom, hogy nézd má, milyen dög kutyája van, hanem ha látom, hogy a kutya neveletlen, akkor azt gondolom magamban, hogy na, még egy divatmajom, szerencsétlen kutya....

2013. ápr. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/104 anonim ***** válasza:
0%
Miért kell egy pittől megkövetelni hogy lehessen beengedni a többi kutya közé?
2013. ápr. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/104 A kérdező kommentje:
Nyugodtan mondhattok tudatlannak és egyéb meg leszoltok h leszólok másokat csak ezzel az a baj h ti is ugyan ugy leszóltok másokat mint most engem nyugodtan le lehet nézni és egyebek ettől én se több sem kevesebb nem leszek attól mert pár ember névtelenül “megpróbálNA kioktatni“ ,de ez engem teljes mértékbe hidegen hagy és ahogy elolvasom még csak fel sem izgat ;) szóval NEM ISMERTEK sem engem sem a kutyáimat és egy szóval sem mondanám h felelőtlen vagyok ;)
2013. ápr. 8. 15:37
 25/104 anonim ***** válasza:
30%
23-as! Hát azért mert ő is kutya és hogyan élhetne teljes kutya életet ha soha nem tudja meg milyen játszani más kutyákkal. Szerintem egy kutyának sem jó az, ha mindig feszült. Miért te mit követelnél meg egy pit-től?
2013. ápr. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/104 anonim ***** válasza:
77%
Ha ennyire okos vagy és marhára nem érdekel más véleménye akkor mégis miért tetted fel a kérdést? Te ugyan olyan előítéletes vagy mint akiket szapulsz. Elmondom neked hogy rengeteg német juhász van, és magas százalékukat nem nevelik. Ezért gyakoriak a német juhász támadások. Arról meg nehogy már a kutya tehessen hogy falkavezérnek képzeli magát, ha a gazda nem képes átvenni az irányítást. Annyira lejön hogy semmit nem tudsz a kutyák neveléséről, megnézném milyen jól neveltek a kutyáid. Bár persze tudom nem ismerünk stb stb..
2013. ápr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/104 anonim ***** válasza:
0%

"Hát azért mert ő is kutya és hogyan élhetne teljes kutya életet ha soha nem tudja meg milyen játszani más kutyákkal."


Te, a saját pitjeim is több más kutyával élnek együtt, felügyelettel elvannak velük az udvarban, ha kedvük van játszanak, ha nincs kedvük akkor csak mászkálnak, többnyire ez utóbbit csinálják. Ivaros, felnőtt kutyákról van szó, akik kölyökként más kutyákkal együtt nőttek fel, ezekkel elvannak, idegenekkel nem. De nem is elvárás hogy a falkájukkal kívüli kutyákkal játsszanak...


"Szerintem egy kutyának sem jó az, ha mindig feszült. Miért te mit követelnél meg egy pit-től?"


A stabil idegrendszert, a tiszta fejet, a motiválhatóságot, edzhetőséget, apportosságot, zsákmányosságot, illetve a bátorságot, terhelhetőséget, képezhetőséget és a vezethetőséget. Azt hogy ne kutyázzon, azt nem.

2013. ápr. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/104 anonim ***** válasza:
54%
Azért szólják le,mert jellemzően nem hozzáértő gazdik kezében látni,egy jellemzően nem ölebnek kitenyésztett kutyát.
2013. ápr. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/104 anonim ***** válasza:
30%
23-as: mert ha nem csak az udvarodban tartod a pited, ne adj isten, kiszökik, vagy elmennél vele kirándulni az erdőbe és szembe jön egy másik kutya, akkor nem jó, ha a szocializálatlan kutyád bántja a másikat. És mert elég rossz dolog, ha mindig a normális gazdinak kell megvédenie a saját kutyáját a szocializálatlan, kutyákra veszélyes pittől. (Ez a megjegyzésem kizárólag az általad feltett kérdésre vonatkozik, a normális pittel, staffal semmi bajom! Számomra az a normális kutya, amit el lehet engedni más kutyák között úgy, hogy egyiknek se lesz baja.)
2013. ápr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/104 A kérdező kommentje:

Kedves 26-os jót nevettem rajtad xD hát talán mert nem kicsit elvagytok térve a tágytól csak htt nehéz elolvasni a kérdést és arra válaszolni könnyeb egyből támadni ;) és le szolni engem és a kutyákhoz való hozzá értésem!

És az a leg egyszerübb full analfa bétának be állítani!


Amúgy ti sokan nekem papoltok h igy nem értek hozzá úgy nem értek hozzá,megnéznélek titeket a való életbe mit tudtok felmutatni... valszínű nem többet mint én !

De puszi mindenkinek -ͺ-

2013. ápr. 8. 17:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!