Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aki ismeri Kun Beátrix németju...

Aki ismeri Kun Beátrix németjuhász tenyésztőt az meséljen róla. Megbízható?

Figyelt kérdés

Már beszéltem vele, és igen meglepődtem mikor elkezdte mondani az árakat.


Kb pontosan idézem ezt írta


"Az árak teljesen különbözőek. Most van két kislány,az ordas 40000,-ft a rajzos 50000,-ft,törzskönyv nélkül. De van egy ordas 1 éves szuka 30000-ért és egy fekete 20000,-ért is. Törzskönyvezettek 80000,-ft-tól kezdődnek."


Ha ő elismert tenyésztő, akkor oda adhatja törzskönyv nélkül a kutyákat? ezzel kicsit elbizonytalanított engem legalábbis.


Nagyon szépek a kutyái de jó sok van belőle megszámoltam összesen vagy 19 xD


Aki esetleg jobban ismeri őt, az írja le nekem, mennyire megbízható, főleg hogy felajánlotta, hogy törzskönyv nélkül is adja olcsóbban.



2013. júl. 8. 09:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/88 anonim ***** válasza:
57%

Kedves kérdező!

Itt többen is írtak rólam,akik ismernek,járnak vagy jártak hozzám és nincs tőlem kutyájuk. Ráadásul rosszat leginkább azok írhatnának,akiknek van tőlem kutyájuk,hiszen a legközvetlenebb tapasztalatuk nekik lehet arról,hogy mit szaporítok és hogyan.

Ne küzdj összegyűjteni a vételárra,hogy tőlem vegyél kutyát,mert erre nem kapsz nálam lehetőséget,sem törzskönyvvel,sem anélkül. Keress máshol,mert az enyéim attól sokkal intelligensebbek,hogy elfogadjanak egy olyan embert gazdának,aki ezen az oldalon érdeklődik utánam és utánuk. Nem harapnak rögtön,de az ilyen típusú embereket első látásra kiutálják,kivetik maguk közül. Nem tisztelik és nem becsülik és ezt egyértelmű jelzésekkel közlik is. Én pedig örömmel követem és tiszteletben tartom a véeményüket.

2013. júl. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/88 anonim válasza:
37%
Az hogy valaki ismeri és van tőle kutyája, nem biztos, hogy csípőből elfogultságot jelent. Ha én csalódtam volna a kutyában ( más lenne, mint amire felkészített és ami az elképzelésem volt) nem akarnék tőle még egy kölyköt. Ha valaki ismeri, kutyája van és nem elégedett, kapva kapott volna az alkalmon, hogy lebeszéljen. Ilyen hsz-t nem láttam, csak olyat, ami a bizalmat erősíti. Aki egy kutyás az is figyelemmel kíséri, hogy milyen kölykök vannak éppen a falkában és rendszeresen tartja a kapcsolatot Beával. Ez nem csak önzés, ami a segítségnyújtásának a kihasználása, hanem őszinte érdeklődés a részükről. Ha valaki a kutyák tekintetében és emberi mivoltában sem okozott még csalódást, az sztem önmagáért beszél.
2013. júl. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/88 anonim ***** válasza:
69%

09:52 igen, mert az ilyen hozzászólások azt mutatják, hogy milyen érett és intelligens személyiség vagy. A kutxya nem go azért "kiutálni" valakit mert az rosszat írt róla a neten. Sőt a normális kutya senkit sem fog kiutálni, mert olyat neki nem szabad, normálisan kell viselkednie. Bár ilyen gazda mellett nem csodálom ha nem az.

Úgy viselkedsz mint egy óvodás kb.

2013. júl. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/88 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem elég érett vagyok és intelligens is. Én nem azt írtam,amiről beszélsz. Valóban nem olvassák a kutyáim a netes idiótákat,de személyes találkozáskor néhány szippantás után is képesek megítélni emberek személyiségét és erről engem jelzésekkel tájékoztatnak.

A kérdező alkalmatlan,hogy nálam megjelenhessen látógatóként. Nem fogadnák jó szívvel és az én kutyáimnak mindent szabad,dönteni is emberek jelleméről.

2013. júl. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/88 anonim válasza:
25%

"Sőt a normális kutya senkit sem fog kiutálni, mert olyat neki nem szabad, normálisan kell viselkednie."

Na, ez gyönyörű kijelentés volt, gratulálok!!!! A plüss kutyának nem lesz véleménye senkiről, a "normálisnak igen.

2013. júl. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/88 anonim ***** válasza:
27%

A kutyának lehet véleménye, de meg is tarthatja magának. A kutyának azt kell tennie amit a gazda mond neki. A családban sem a gyerek mondja meg, hogy mi merre hány méter hanem a felnőtt.

"az én kutyáimnak mindent szabad" Újabb gyöngyszem a hozzáértésedből. Ha olyan érett vagy, mond csak meg az igazat, megsértődtél és most nem adsz neki kutyát, csak mert nem áradozik rólad (ugyanakkor semmi rosszat sem tett csupán jogosan mérlegel). Csak azért mert valaki neked nem tetszik, még nem lesz sz*r kutyatartó.

2013. júl. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/88 anonim ***** válasza:
83%

Nem sértődtem meg,egyszerűen csak engedtessék meg nekem,hogy én választom ki közösen a kutyáimmal,hogy ki az aki vihet tőlem kutyát. Ez eddig is így volt,mostantól sem lesz másképpen.

Az emberek többsége nem ismer más kapcsolatot a kutyája és közte,mint azt,hogy a kutyája szolgálja,engedelmeskedjen és nem is tudják,mennyi más érzéstől fosztják meg magukat ezáltal,ami ettől sokkal több,jobb és szebb kötődés. Én ezt megismertem és nincs szükségem arra,hogy a kutyáim azt tegyék minden körülmények között,amit mások elvárnának tőlük és tőlem,mint irányítótól. Hagy én döntsem már el,hogy nekem mik az elvárásaim velük szemben.

2013. júl. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/88 A kérdező kommentje:

Értem, szóval akkor elástam magam azzal, hogy itt megmertem kérdezni, és mert szerinted én rossz kutya tartó vagyok.


Sokat foglalkozok a jelenlegi kutyámmal, játszok vele, naphosszat elkényeztetem, járok vele futni, és kirándulni. Volt már velem Pesten, Szentendrén a rokonoknál. Vannak kutya barátaik, akikkel elbolondozhat, de ők sajnos Pestiek, ezért nem mindennap tudom összehozni velük a találkozót, hanem 2 hetente.


Én kérek elnézést még egyszer, hogy tanácsot kértem.

Akkor keresek más tenyésztőt.

2013. júl. 10. 12:49
 69/88 anonim ***** válasza:
60%
Nem itt ástad el magad,már előbb a privát üzenetben a facebookon. Itt csak a döntésemet erősítetted meg már,hogy jól határoztam.
2013. júl. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/88 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező ott vágtad el magad, hogy privát levelezést osztottál meg. A tenyésztőnek joga van megválogatni a gazdikat és ha téged ezért a viselkedésért (hogy privát levelezést osztasz meg) nem tart szimpatikusnak, amivel én teljes mértékben egyet értek, akkor nem köteles téged beengedni az otthonába. Nyugodtan válassz másik tenyésztőt bár ha minden levelezést itt fogsz megosztani akkor ne reménykedj, hogy lesz olyan lelkiismeretes tenyésztő aki elad neked kutyát. Amiket írt azok korrekt árak és egyáltalán nem horribilis összegek, de ha nincs pénzed hogy elutaz 200km-t akkor kizárt, hogy a 2 kutyát ahol van egy nagyobb testű minőségi táppal tudnád etetni, így el kellene gondolkodnod megengethetsz e még egy kutyát ha 200km távolságra nincs 6000ft-od vonatra. Egyik normális tenyészetben se adnak el úgy kutyát, hogy telefonon lebeszéled és már viszed is délután, mindíg van egy előzetes találka ahol az eladó és a vevő megálapodik a garanciális feltételekben, megnézheti az eladó, hogy viszonyul a kutya a gazdihoz. Szerintem elvesztettél egy lelkiismeretes tenyésztőt, a továbbiakban sikeres keresgélést, várjuk az újabb üzeneteket.
2013. júl. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!